Sari la conținut

IN SFARSIT


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

DCSAN20, suntem doua persoane diferite, eu DKZ vreau sa merg pina la Cluj nu NKZ care este altcineva.

 

Din cate vad eu motoreta se afla intr-un garaj de japoneze, observ chiar si standere-le pe fata/spate... parca nu erau bani de service si era la TINE in garaj. Astept si eu pozele cu actele (cenzurate evident in zona de adresa, nu intentionez sa "iti fur" motoreta). Daca sunt reale (am sa le verific in baza de date a politiei rutiere) am sa-ti prezint scuzele de rigoare, momentan insa ... astept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 325
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cer scuze ca am incurcat borcanele dar ideea era ca sunteti amandoi impotriva lui Smeagol. Ce vi se pare atat de imposibil ca omu nu mai are bani? Ce daca eu am trei masini si doua motociclete si o bicicleta de 1700 de Euroi si am un salariu foarte bun? si mie mi se intampla sa raman fara bani si nimeni nu ma crede stiti ce zice lumea ? "Ia uite si la asta cata casa are si cate masini si merge cu bicicleta ce scartar".Chiar daca masinile nu-s cine stie ce scule iar casa este jumate garaj .Asa si el nu mai are bani momentan pt. ca afacut o investitie cred prea mare pt. posibilitatile lui, nu stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DCSAN, aici problema e un pic mai complexa ... nu cred ca n-ai avut bani de telefon vreo 3 luni si nu cred ca te-ai fi bagat solo in rahat evitand sa pui poze (dupa ce ai promis ca o faci) pe motivul ... "astia vrea sa-mi fure motoreta" (ei e multzi si e hotzi toti bre) ...

 

Plus mai uita-te la discrepante ... omul zice ca nu are bani de service dar poza e facuta intr-un service ... poze cu motoare poate sa ia de oriunde ... eu astept sa vad actele sau si mai bine sa ne vedem la o intalnire calare ... pina atunci nu sunt convins, da-o draq de treaba, in 3 luni daca mi-as fi luat cat misto si-a luat Smeagol ma faceam eu digital si tot puneam poze ...

 

Plus ca exista precedentul la vanzari, Smeagol nu e tocmai nou in bransa, a "vandut" destule fantome ... vreau sa cunosc si eu un motociclist care si-a cumparat motoreta de la Smeagol :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi e simplu...daca tot vroiati sa verificati "in baza de date a Politiei"...verificati cine e proprietarul autovehicolului cu numarul de inmatriculare din poza si respectiv ce autovehicol este...asa nu se poate?

 

P.S.: numai sa nu intrebati si adresa proprietarului :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu vreau să cârcotesc aiurea, dar nr de înmatriculare CJ-88-KKK pot fi luate pt. Simsonul cumpărat de la Klaus!

de fapt am să verific eu în baza de data a miliţiei (prietenii ştie de ce) pt. ce motocicletă sunt numerele astea şi o să ne convingem dacă avem un nou student restanţier la diblă!

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu vreau s? cârcotesc aiurea, dar nr de înmatriculare CJ-88-KKK pot fi luate pt. Simsonul cump?rat de la Klaus!

de fapt am s? verific eu în baza de data a mili?iei (prietenii ?tie de ce)  pt. ce motociclet? sunt numerele astea ?i o s? ne convingem dac? avem un nou student restan?ier la dibl?!

Numai bine!

Si ne-ai lasat sa ne scremem atata!!!!!!????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu vreau să cârcotesc aiurea, .... am să verific eu în baza de data a miliţiei ...  pt. ce motocicletă sunt numerele astea şi o să ne convingem dacă avem un nou student restanţier la diblă!

exact asta am sa fac si eu...o sa rog un prieten sa-mi dea detalii despre detinatorul numarului :banana: .Asta ca sa terminam mai repede cu subiectul asta :banana: ...cu toate ca e fun :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

Nu pot comenta decat din ce am vazut pe topic...

Gentlemen, place your bets!

 

Al meu... Smeagol.

 

Sa vedem acum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ca stim cum il cheama: smeagol ion, fiu al lu' regele ala batran si al elfei cea frumoase. Nu bagam mana-n foc ca n-a trecut pe la elfa si toata echipa de fotbal a lu' aia urati plamaditi din pamant, sub castelu'nalt a' lu' ala rau si batran si cu barba.

Pai ce inelu' meu fermecat !!!! E intrebari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca pe KKK e inmatriculat 636-le, de unde stitzi ca propietarul e Smeagol? Stie cineva care e numele real a lu' Smeagol?  :banana:

ma!

eu am vazut acuma ceva timp un post de-al lui pe forum si imi aduc aminte ca s-a prezentat cu numele Bogdan nu-mai-stiu-cum . :banana:

Eu pariez in continuare pe tzeapa si nu voi fi convins suta la suta pana nu-l

vad pe la intruniri pe moto. :cheers:

Ceva vesti de la politzie???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi motociclişti, pe numărul de înmatricular CJ-88-KKK este înmatriculat un Kawasaki 636 an fabricaţie 2003!

îi rog pe cei care l-au cunoscut personal pe Smeagol să-mi spună numele lui (cel puţin numele mic, dacă nu îlştiu pe cel de familie) recte Avent şi alţii!

Numai bine!

 

informaţia e super-verificată!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lupalb FALS

 

la momentul primei imatriculari in aprilie 2004 (cuvant jignitor) de la RAR au trecut gresit anul de fabricatie

dupa cum se vede in imaginea de mai jos a fost corectat

cat despre faptul ca este model 2003 fabricat in 2004 sau model 2004 facut in 2004 cum iti poti da seama ? dupa ce ?

eu ti-am bagat jos datele din cartea de indentitate, ia vezi daca iti d-ai seama dupa ele

meseriasi pot sa zica doar privind poza cu motorul

deci va rog, ce model si ce an este motorul meu ?

multumesc

 

btw

numele meu este Bardos Martis Bogdan

post-49-1108370538_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la momentul primei imatriculari in aprilie 2004 (cuvant jignitor) de la RAR au trecut gresit anul de fabricatie

dupa cum se vede in imaginea de mai jos a fost corectat

cat despre faptul ca este model 2003 fabricat in 2004 sau model 2004 facut in 2004 cum iti poti da seama ? dupa ce ?

eu ti-am bagat jos datele din cartea de indentitate, ia vezi daca iti d-ai seama dupa ele

meseriasi pot sa zica doar privind poza cu motorul

deci va rog, ce model si ce an este motorul meu ?

multumesc

 

btw

numele meu este Bardos Martis Bogdan

my friend-RESPECT!

 

Când ţi-am verificat motocicleta la Udrişte mi-au dat anul de fabricaţie 2003(în talon ce scrie?)

Dacă tu eşti Bogdan şi Bartos nu pot decât să-ţi urez cele bune şi să te bucuri de motocicletă, că a ta e şi fericiţi cei ce au Kawa cu CJ-88-KKK!

 

Să trăieşti...bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CARCOTASII SA SCOATA BANII SAU CICO-UL SAU CE VOR EI SA PLATESACA PARIUL .SAU POATE MAI VRETI SI ALTE DOVEZI CUM AR FI SA SE SUIE SMEAGOLUL PE VOI CALARE PE NINJUK SI SA FACA UN BURNOUT PE CEAFA VOASTRA CA SA VA ELIBEREZE DE PRESIUNEA DE PE CREIER ACUMULATA CU ACEST TOPIC.

NO FURTHER QUESTIONS ! I REST MY CASE!

 

ps Imi vine sa pang de bucurie sincer sa fiu si eu am avut 30% indoieli dar se pare ca am gresit cu 30%.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...