Sari la conținut

IN SFARSIT


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

@rontz: ce previzibil esti, chiar la tine si inca cativa ma asteptam :laugh:

 

@smeagol: coane, dar stoic mai esti! daca eram in locul tau, imi bagam picioarele de mii de ori pana acum, il dadeam dracu' de topic! ai tot respectul meu! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 325
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai frate.....am pierdut o ora sa citesc tot topicul si pana la urma sa terminat ca un film prost....actorul principal nu moare si isi mai umple si burta cu bere...dati-o incolo de treaba :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am plictisit. SCOATEM TELENOVELA. MOTOLOVELA :laugh: :lol:

 

34 pagini cu pariuri ca Smeagol nu are motor. Si omu' a demonstrat ca are.

 

Se cere bere pentru tentativa :huh: :laugh: :laugh:

 

Auzeam si prin baruri: man tu ce zici? Are sau nu Smeagol kawa 636? :banana: :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

viata asta are un mod f ciudat de a se manifesta si de a ne schimba

acum esti fericit si nu iti mai doresti nimic si in urmatorul moment pierzi tot

multumesc tuturor care au crezut in povestea mea

care nu au crezut si au facut misto sa se bucure

636-le lu Smeagol e la vanzare

/index.php?...t=0#entry181967

rog doritorii sa ia legatura cu mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc aici sa explic de ce ?!

vand tot si plec, las in urma tot ce a insemnat si a contat ceva pt mine

vreau sa incep de la inceput, curat, fara urme din trecut, fara amintiri

din pacate 636-le imi aduce aminte de o persoana f draga

e un cadou si un blestem in aceelasi timp

sper ca viitorul sa aiba mai mult noroc de el decat mine

si ca sa ii linistesc pe curiosi

i'll be back

 

trec pe suzuki de 750 si peste 1-2 ani pe ala de 1000 de anu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am citit povestea ta dar mai ales motivul pt care iti vinzi motorul.

 

Eu zic sa t mai gandesti un pic si sa faci diferenta intre sentimentele fata d cineva si obiectele care iti sunt dragi.

 

Mi se pare un lucru imatur......

 

Daca vrei sa vb despre asta, vb pe PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

frumos motorul si plin de potential numai ai grija cine pe cine conduce. are compresie mare si asta inseamna uzura mai ridicata. vezi sa folosesti un ulei sintetic si da-i voie sa se incalzeasca inainte de ai cere maximul de putere si te va tine ceva mai multi km. experienta ma invatat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Citez:

" #1: de la $ilver citire, componența dosarului pentru înmatriculare: /index.php?...ndpost&p=118252

 

Tichet cu Inspectia Tehnica Periodica valabila si nota de identificare R.A.R.

 

#2: de la mine citire, aveam I.T.P. valabil până în mai 2005, Âşi totuÂşi a fost nevoie de identificare la R.A.R. !! Doar nu diferă legislația între județe ! baldy.gif

 

Smeagol, pune o dată o poză cu contractul de vânzare-cumpărare, cu cartea de identitate, ceva ... Âşi gata.

 

Esti culmea! Am inmatriculat si eu si prietenii mei o groaza de moto fara sa fie nevoie de rar. Doar nu mananc borsh pe aici. Dogg poate confirma, el fiind unul dintre cei care au inmatriculat fara nici un rar. Fiind din Bucuresti, ma raportez la ceea ce am vazut aici si nu cunosc situatii din alte parti ale tarii. "

 

 

 

 

nu trebuie identificare daca ai inspectie valabila facuta la RAR. Pentru orice alta statie de inspectie, treaba asta nu e valabila. Nu confundati Registrul Auto Roman cu statii obisnuite de inspectie :birthday:

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu tot sunt circumspect.  l-a vazut cineva pe bune cu 636-le?

Da, l-am vazut eu, de multe ori.

 

Iar in talon scrie zx6r nu zx6rr.

hmmm

207866[/snapback]

 

Bineinteles ca scrie ZX6R, pt ca 636-le e ZX6R. ZX6RR este un model diferit.

Alte intrebari :birthday: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citez:

" #1: de la $ilver citire, componența dosarului pentru înmatriculare: /index.php?...ndpost&p=118252

 

Tichet cu Inspectia Tehnica Periodica valabila si nota de identificare R.A.R.

 

#2: de la mine citire, aveam I.T.P. valabil până în mai 2005, Âşi totuÂşi a fost nevoie de identificare la R.A.R. !! Doar nu diferă legislația între județe !  baldy.gif

 

Smeagol, pune o dată o poză cu contractul de vânzare-cumpărare, cu cartea de identitate, ceva ... Âşi gata.

 

Esti culmea! Am inmatriculat si eu si prietenii mei o groaza de moto fara sa fie nevoie de rar. Doar nu mananc borsh pe aici. Dogg poate confirma, el fiind unul dintre cei care au inmatriculat fara nici un rar. Fiind din Bucuresti, ma raportez la ceea ce am vazut aici si nu cunosc situatii din alte parti ale tarii.  "

nu trebuie identificare daca ai inspectie valabila facuta la RAR. Pentru orice alta statie de inspectie, treaba asta nu e valabila. Nu confundati Registrul Auto Roman cu statii obisnuite de inspectie :birthday:

207811[/snapback]

 

Haideti domnilor, sunteti culmea relei vointe!

Omu' si-a luat 636, se bucura de el, il conduce cu mare placere, e al lui, vrea sa-l vanda, este in Bucuresti si daca chiar veti dovezi dintrastea, dati-i omului un pm si intalniti-va cu el.

 

Sunt tot mai multi membrii ai forumului care l-au cunoscut pe Smeagol, care au vazut ce fel de om este, care si-au dat seama ca are aceeasi pasiuna ca si ceilalti, care au vazut in el nu un om mincinos cum voi tot il acuzati ca este, ci unul care a avut oportunitatea de a-si indeplini un vis.

Iar daca voi, dupa tot circul, inca sunteti circumspecti, ori vorbiti cu el, ori ciocu' mic si joc de glezne. Da' nu mai continuati un post care a depasit limitele bunului simt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai de capu meu, mio luat cam vreo ora juma sa citesc tat topic, atent....

felicitari smeagole pt motor, poate ne vedem pe Cluj-Turda dak umblii des peacolo :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Parerea mea, dupa citirea intregului topic (nu de alta dar anuntul de vanzare m-a facut curios), este ca:

 

1.Smeagol v-a dat clasa la toti carcotasii, s-a abtinut la riposte impotriva atacurilor, ba chiar am impresia ca a premeditat toata actiunea, tocmai ca sa rada de toti la final (si pe parcurs... bineinteles!);

2.Totusi nu vad unde-i "bomba" aia pe care ziceai, Smeagole, ca o pregatesti -- la un moment dat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu l-am cunoscut pe Smeagol si pe 636-le lui. E un baiat tare de treaba. Singura lui problema, si motiv de disputa intre noi: ii place formatia Europe!!!  :bounce:

224933[/snapback]

 

:rusinica: :unsure: si mai vine si la concert in brasov :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...