Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vazand ca este o sonda lambda narrow band se poate elimina fara nici o problema deoarece ea este in fctie doar in primele cateva mii de turatii pentur normele antipoluare :crack:

cum multi folosesc deja pc pe motoarele lor ..sonda este cu totul irelevanta

pe forum gasesti valoarea rezistentei pentru a elimina eroarea FI.

 

ps. mi se pare ca in manual iti spune si ce valoare are sonda

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi mersi tuturor de urari...mama ce ma doare bostanu...a fost o noapte crunta...ca doar ce am ajuns acasa...ufff...grele zile grele...

La multi aaaani ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit de la Mac (nu stiu ce m-as face fara baiatu' asta) doua tobe gp style :) .Bine,trebuie sa fac cateva mici modificari si...RRROARRRRR :finger: Abia astept sa vad cum suna !

post-3768-1259841818_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit de la Mac (nu stiu ce m-as face fara baiatu' asta) doua tobe gp style :kali: .Bine,trebuie sa fac cateva mici modificari si...RRROARRRRR :kick: Abia astept sa vad cum suna !

 

cred ca or sa urle bine de tot! :) :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa iasa superb

P.S. ai avut timp destul, trebuia sa vopsesti si tu capacul la alternator ca se vede urat, zgariat asa!!!

 

Recomand marker-ul negru permanent, macar... :(

Frumoasa, Bogdane, abia astept sa ne revedem la o tura impreuna, poate chiar cu toata gasca, mai sti... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: Salutare Bajeti si Fete... vad ca a venit Mosu' pe la unii :(... dintre toti se pare ca Reaper a fost cel mai cumintel... :D)))

Am ajuns la nava de vreo 2 saptamani. Sunt undeva prin Venezuela si lenevesc la 27C...

 

Va urez iarna blanda si asfalt pe cat se poate de uscat.

 

 

God speed.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa iasa superb

P.S. ai avut timp destul, trebuia sa vopsesti si tu capacul la alternator ca se vede urat, zgariat asa!!!

no...ce sa zic...Am observat ca functioneaza si asa :D Drum bun !

 

Recomand marker-ul negru permanent, macar... :lol:

Frumoasa, Bogdane, abia astept sa ne revedem la o tura impreuna, poate chiar cu toata gasca, mai sti... :angry:

Doamne ajuta ! :( Chiar mi-e dor de un episod gen Sighisoara !

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: Salutare Bajeti si Fete... vad ca a venit Mosu' pe la unii :D... dintre toti se pare ca Reaper a fost cel mai cumintel... :P)))

Am ajuns la nava de vreo 2 saptamani. Sunt undeva prin Venezuela si lenevesc la 27C...

 

Va urez iarna blanda si asfalt pe cat se poate de uscat.

 

 

God speed.

 

Iooooi, ce faaaaaain ! Si eu vreau acoloooooo :lol:

27 de grade zici, hmmm :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: Salutare Bajeti si Fete... vad ca a venit Mosu' pe la unii :(... dintre toti se pare ca Reaper a fost cel mai cumintel... :D)))

Am ajuns la nava de vreo 2 saptamani. Sunt undeva prin Venezuela si lenevesc la 27C...

 

Va urez iarna blanda si asfalt pe cat se poate de uscat.

 

 

God speed.

 

Salutare Capitane! Bravo, strange banuti, ca avem drumuri de batut anul ce vine.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: Salutare Bajeti si Fete... vad ca a venit Mosu' pe la unii :D ... dintre toti se pare ca Reaper a fost cel mai cumintel... :lol: )))

Am ajuns la nava de vreo 2 saptamani. Sunt undeva prin Venezuela si lenevesc la 27C...

 

Va urez iarna blanda si asfalt pe cat se poate de uscat.

 

 

God speed.

 

 

 

Capitane pai puteai sa iei si busa cu tine sa dai cateva ture pe vapor!

 

Cred ca te descurci....

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e voie cu Motoare pe punte ... dar baieti mai fac din cand in cand cate un meci de Baseball :( ca e destul loc.

 

Asa e Robert... las ca aplicam vorba cu... Iarna ne facem Motociclete si Vara Snowmobile... strangem cate putin cate putin :angry:

 

Cele Bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e voie cu Motoare pe punte ... dar baieti mai fac din cand in cand cate un meci de Baseball :D ca e destul loc.

 

Cele Bune

 

 

Bine ca nu joaca barbut :angry: sau ca nu ati montat vreo bara pe verticala... ca pe orizontala is multe :lol:....venezuelencele la putere :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre tu cred ca ai vazut prea multe telenovele Sokatule :angry:)

 

Ia vezi cum se incinge un meci de BaseBall pe punte...

 

 

 

E si la culoare cu Iarba... Animatoarele lipsesc :(

 

Cele Bune

 

Iarna usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toata lumea!

Din pacate am lipsit ceva din forumul Hayabusa,sper ca nu am ramas pe afara si ma mai primiti! :moron:

Foarte tare Capitane nava ta, dar numai cind ma gindesc la balans ma i-a cu rau de mare! :scratch:

Sper ca o sa facem o plimbare la primavara cit mai multe busa sa stie toata lumea pe unde trecem!

As ridica o mica problema la fileu,pentru cine stie sau are ,am nevoie de service manualul pentru busa 2008 dar cu imagini mai ok

Eu am un manual (pdf)dar imaginile din el sunt printate cred,pe un fond negru de nu distingi nimic!

 

Aveti grija de voi si calutii vostri! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...