Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce mica e lumea asta cateodata,numai cu pantera nu m-am gasit desi am fost prin Vama de 2 ori.A doua oara eram praf si nu am putut ajunge la STUF!Daca nu gasesti acele cleme d ao foto cu una ca mai am eu cateva diferite luate de la Elf si ramase de pe la alte mobre si poate te ajut.Si RKT de pe forum are ceva.

Bine, bine, Pantera a trecut chiar si prin Pitesti (simplist oras), insa cafeaua nu i-a placut , (adica n-a VRUT sa opreasca si pe la noi), da las , ca n-or intrat zilele'n sac................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, am fost gasca si ceilalti n-or vrut sa oprim ca-i ardea coada sa ajunga mai repede pe Transfagarasan...

 

Ce stiti de Skamutza? Ca el e in Londra... sper sa fie bine cu nebunia de-acolo....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri busa mea a parasit garajul TNG,este pe mana unui baiat care o apreciaza si o iubeste la fel ca mine.Cat despre mine o sa raman sa citesc posturile voastre si poate sa va ajut cand aveti probleme.

Aveti grija de voi si sa ne auzim cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri busa mea a parasit garajul TNG,este pe mana unui baiat care o apreciaza si o iubeste la fel ca mine.Cat despre mine o sa raman sa citesc posturile voastre si poate sa va ajut cand aveti probleme.

Aveti grija de voi si sa ne auzim cu bine!

 

Multumesc George..este mai mult decat o Hayabusa..este o Hayabusa TNG..nu am cuvinte de lauda pentru acest vis..

 

Multumesc George..este mai mult decat o Hayabusa..este o Hayabusa TNG..nu am cuvinte de lauda si de multumire! ...pentru acest vis..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri busa mea a parasit garajul TNG,este pe mana unui baiat care o apreciaza si o iubeste la fel ca mine.Cat despre mine o sa raman sa citesc posturile voastre si poate sa va ajut cand aveti probleme.

Aveti grija de voi si sa ne auzim cu bine!

 

Am vazut-o azi pe la Plaza Mall cred ca, cu noul propietar, sa o stapaneasca sanatos. Cum facem sa-mi faci si mie revizia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa GEO ca nici eu nu mai am busa dar noua motoreta aduce si ea bucurii multe, chiar daca sunt de alta natura .

Daca mai aveam busa sigur nu vedeam asemenea locuri in romania.

Plus ca pe praful asta nu strica niste banii mai ales ca vreau sa dezvolt afacerea.

post-15751-0-79664200-1312981095_thumb.jpg

post-15751-0-24776100-1312981111_thumb.jpg

post-15751-0-93949800-1312981131_thumb.jpg

post-15751-0-01802500-1312981145_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat de bine imi pare ca oamenii ce-si iau Busa sunt oamneni cu capul pe umeri si nu pustani teribilisti ! Bine-ati venit, baieti !

 

Pe cand nu mai nadajduiam sa-mi gasesc si eu fratiori prin Timisoara, azi, hopa! ....am gasit doi ! :laugh: :kiss: :hug:

post-4366-0-85246100-1313071737_thumb.jpg

post-4366-0-83143900-1313071753_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la Bv, am mers cu busa si....imi venea sa plang cand a trebuit sa ma dau jos :)

Am batut palma cu tipul. De la 1 septembrie intra in ograda mea!!

Multumesc inca odata pentru sfaturi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la Bv, am mers cu busa si....imi venea sa plang cand a trebuit sa ma dau jos :)

Am batut palma cu tipul. De la 1 septembrie intra in ograda mea!!

Multumesc inca odata pentru sfaturi!

Bine ai venit, man ! Sper sa te bucuri de Busica ta asa cum ne bucuram si noi de-ale noastre ! :cheers:

 

Facut o revizie asa, scurta, la 18.500 de km, cu ocazia unei pene... Busica mea e impecabila ! :makeout:

 

Numai MIE mi se putea intampla sa-mi iau un roata spate un sfert de electrod ! o intrat prin spate, si o iesit prin lateral , pe langa janta ! Bine ca n-a bubuit ! :D

post-4366-0-55152300-1313655080_thumb.jpg

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, man ! Sper sa te bucuri de Busica ta asa cum ne bucuram si noi de-ale noastre ! :cheers:

 

Facut o revizie asa, scurta, la 18.500 de km, cu ocazia unei pene... Busica mea e impecabila ! :makeout:

 

Numai MIE mi se putea intampla sa-mi iau un roata spate un sfert de electrod ! o intrat prin spate, si o iesit prin lateral , pe langa janta ! Bine ca n-a bubuit ! :D

 

 

Vezi daca fumezi... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, a mea sta degeaba, nu am timp sa o spal si sa ii fac poze ... ce pun sunt pozele de cand am adus-o ... mobra are acum inca o gramada de +. KM 22.000 cu + sau - . Cine stie mobra stie cum am ingrijito si in ce stare este. Service TNG.

Poate stiti pe cineva interesat sau cine stie poate vrea cineva o alta culoare...:D E pacat sa stea.

 

Numai bine

post-8035-0-40516300-1314000253_thumb.jpg

post-8035-0-59202700-1314000257_thumb.jpg

post-8035-0-90480200-1314000261_thumb.jpg

Editat de Morrisson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

M-am intors duminica de la Bistrita... a fost o vreme superrr... Busa a mers magnific x 2...

 

Dupa toti anii petrecuti alaturi de ea inca pot spune... Busa Rules!

Am cam tot ce mi-am dorit pe ea... pacat ca unii au renuntat la ea mai ales dupa ce au investit timp, suflet si pasiune in ea. De bani nici nu se mai pune problema.

Indiferent de motive nu merita sa faci o asemenea alegere. Nenorociri se pot intampla oriunde si oricand. Viata in sine e un joc care la un moment dat o sa se termine fie ca vrei sau nu.

 

Felicitari celor care au venit in grup... Regrete pentru cei pierduti...

 

Cele Bune si multe impliniri alaturi de masinariile noastre pe 2 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

M-am intors duminica de la Bistrita... a fost o vreme superrr... Busa a mers magnific x 2...

 

Dupa toti anii petrecuti alaturi de ea inca pot spune... Busa Rules!

Am cam tot ce mi-am dorit pe ea... pacat ca unii au renuntat la ea mai ales dupa ce au investit timp, suflet si pasiune in ea. De bani nici nu se mai pune problema.

Indiferent de motive nu merita sa faci o asemenea alegere. Nenorociri se pot intampla oriunde si oricand. Viata in sine e un joc care la un moment dat o sa se termine fie ca vrei sau nu.

 

Felicitari celor care au venit in grup... Regrete pentru cei pierduti...

 

Cele Bune si multe impliniri alaturi de masinariile noastre pe 2 roti.

 

Salutare si bine'ai revenit :)

 

Si eu mi'am dat seama ca nu mai am nevoie de altceva...este exact ce mi'am dorit! Pur si simplu este o particica din mine...ma bucur de ea in fiecare zi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate acum in 2011 au aparut moto mai puternice dar parerea mea ca tot pe Hayabusa ne simtim mai bine eu unu am 1.90 si destule kg si pe alte moto ma simt inghesuit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci eu vreau sa fiu fondatorul clubului buselor rosii!!!!

:cheers:

sa vezi rivalitate intre cluburi..apoi!!! :bounce:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca Gino vrea sa infiinteze un Club al Buselor Negre... ;)

 

cate avem?... El, Eu, ... pe Nasu nu il punem ca a trecut pe Varadero... :scratch:

CAPITANE TU ESTI MEMBRU DE ONOARE IN CLUB :10: RKT ESTE URMATORUL MEMBRU DUPA CE SE INTOARCE DIN MISIUNE ! ORICUM AM FOST ALES VICE PRESEDINTE IN CLUBUL ROAD EAGLES IN CARE ACTIVEZ DIN 2008 ! SA AUZIM DE BINE !

post-38435-0-33716600-1314240219_thumb.jpg

post-38435-0-57905800-1314240462_thumb.jpg

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...