Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Ajung pe la 6 dar nu stau mult.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care mergeti la SMAEB?!

 

 

"Locatia celei de-a VIII-a editii a SMAEB este ROMEXPO - pavilioanele 14-15-16.

Programul de vizitare este:

Vineri - 23 Aprilie: 12 - 20

Sambata - 24 Aprilie: 10 - 20

Duminica - 25 Aprilie: 10 - 18."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puneti-ma si pe mine pe lista la Arc la 10 juma.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu si eu maine incepand cu ora 9:00 la SMAEB si o sa am la mine si stikerele de la Hondafan cu mine. Care vreti dati un telefon. Care-i numarul ? P.M. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu si eu maine incepand cu ora 9:00 la SMAEB si o sa am la mine si stikerele de la Hondafan cu mine. Care vreti dati un telefon. Care-i numarul ? P.M. :rolleyes:

post-6592-1272045613_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta si pe mine cu idei sau cu niste clipsuri originale ( cele negre de carena). Fara ideea Suzuki - asta o voi aplica saptamana viitoare, de unde mai pot lua ? Mi sa ars becu de scurta, tre schimbat si am constatat (TNG nu eu :rolleyes:) ca am cateva in bot de unica folosinta.

 

Numai bine

Editat de Morrisson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta si pe mine cu idei sau cu niste clipsuri originale ( cele negre de carena). Fara ideea Suzuki - asta o voi aplica saptamana viitoare, de unde mai pot lua ? Mi sa ars becu de scurta, tre schimbat si am constatat (TNG nu eu :D) ca am cateva in bot de unica folosinta.

 

Numai bine

 

cam toate ATV-urile au clipsuri ca ale noastre ( Bombardier, Polaris, SuzUki sigur ) ..si baietii astia le rup mai repede ca noi ( si avand foarte multe) le inlocuiesc cu suruburi...

asa ca daca gasesti un prieten care are 22 de suruburi si 4 clipsuri....nu cred ca o sa se supere daca o sa-i pui un surub in plus...

eu asa am facut..

m-a costat o :laugh:

 

ne vedem maine.. UZI se pare :P

 

 

:rolleyes:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta si pe mine cu idei sau cu niste clipsuri originale ( cele negre de carena). Fara ideea Suzuki - asta o voi aplica saptamana viitoare, de unde mai pot lua ? Mi sa ars becu de scurta, tre schimbat si am constatat (TNG nu eu :rolleyes:) ca am cateva in bot de unica folosinta.

 

Numai bine

Am eu...toate tipurile pt busa.Da-mi un telefon azi si ne vedem pe la Smaeb. Nafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!Cu intalneala de 1 mai a ramas ca in tramvai observ.Nu m-a contactat nimeni si am renuntat sa mai sun dupa primele 3 pas primite prin telefon.Ca si in viata fiecare pe cont propriu.Pentru ca va fii ca la ruleta ruseasca la mare-tinerei dornici de afirmare cu masini pricopsite si poate peste experienta lor ca putere,betiveala,ploaie,politisti dornici de senzational pe la protv-cred ca am sa renunt sa vin cu moto la mare.Voi veni asa cum am promis ,dar cu masina.Cine are placerea de a ne intalni la o bere stie cum da de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!Cu intalneala de 1 mai a ramas ca in tramvai observ.Nu m-a contactat nimeni si am renuntat sa mai sun dupa primele 3 pas primite prin telefon.Ca si in viata fiecare pe cont propriu.Pentru ca va fii ca la ruleta ruseasca la mare-tinerei dornici de afirmare cu masini pricopsite si poate peste experienta lor ca putere,betiveala,ploaie,politisti dornici de senzational pe la protv-cred ca am sa renunt sa vin cu moto la mare.Voi veni asa cum am promis ,dar cu masina.Cine are placerea de a ne intalni la o bere stie cum da de mine.

 

 

Emilio, am pus intrebarea cine, cum si unde. Eu unu prefer Vama Veche si am vazut pe net ca va fi ok vremea asa ca hai sa stabilim pina la urma cine merge si unde.

Ps. Scuzati ca nu am ajuns azi dar a trebuit sa rezolv niste probleme la magazin.

 

Cum e salonu ?

 

NUMAI BINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer dezamagit de salon...dupa aproape 6 ore de mers cu masina am dat peste un talcioc....in care toata lumea era interesata sa vanda....si sa arte cat mai putin din motoare...totusi ma bucur ca am reusit sa ii cunosc pe cativa din posesorii de busa si sa le stranga mana....si berea ramane pe alta data...uff...bafta si deacuma la nani ca imi cam ajunge pe ziua de azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greseala ta ca ai venit cu masina.. :laugh:

dezamagit si eu dealtfel..

KTM - singurul stand cu adevarat de salon..

restul incercau sa vanda stocuri de echipament vechi..la preturi mult mai mari decat orice site de profil german sau american....nu stiu cand o sa se trezeasca oamenii astia..

.....

ce frane am acum..... :rolleyes: le-am probat in orasul asta al vostru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!Cu intalneala de 1 mai a ramas ca in tramvai observ.Nu m-a contactat nimeni si am renuntat sa mai sun dupa primele 3 pas primite prin telefon.Ca si in viata fiecare pe cont propriu.Pentru ca va fii ca la ruleta ruseasca la mare-tinerei dornici de afirmare cu masini pricopsite si poate peste experienta lor ca putere,betiveala,ploaie,politisti dornici de senzational pe la protv-cred ca am sa renunt sa vin cu moto la mare.Voi veni asa cum am promis ,dar cu masina.Cine are placerea de a ne intalni la o bere stie cum da de mine.

Eu merg de ani de zile intr-un camping foarte frumos, curat si civilizat, care este lipit de campingul in care se va face petrecerea de 7 ani a celor de la Seawolves MC de 1 mai la mare. Se numeste GPM: http://www.gpm.ro/index.php/ro/galerie-foto-camping

O sa avem concerte si papica la botul calului iar plaja privata a campingului este foarte curata si larga. Mai vin cu mine Gabi-,,Capitanu'', Bogdan-,,Reaper'' si inca vreo 4 motoare. Asa ca ne vedem sigur la mare, Emylyo, chiar daca nu am cazut de acord sa mergem impreuna(inca nu e timpul pierdut) :rolleyes: . Campingul se afla exact la 500 metri dupa bariera de iesire din Mamaia spre Navodari si este primul camping pe dreapta, al doilea imediat langa fiind cel in care se va tine partiul celor de la Seawolves MC: /index.php?...t=0&start=0

Deci, noi plecam vineri 30 aprile 2010 spre camping GPM Mamaia, la ora 17:00, din ultima benzinarie de pe partea dreapta pana in autostrada(parca e MOL).

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg de ani de zile intr-un camping foarte frumos, curat si civilizat, care este lipit de campingul in care se va face petrecerea de 7 ani a celor de la Seawolves MC de 1 mai la mare. Se numeste GPM: http://www.gpm.ro/index.php/ro/galerie-foto-camping

O sa avem concerte si papica la botul calului iar plaja privata a campingului este foarte curata si larga. Mai vin cu mine Gabi-,,Capitanu'', Bogdan-,,Reaper'' si inca vreo 4 motoare. Asa ca ne vedem sigur la mare, Emylyo, chiar daca nu am cazut de acord sa mergem impreuna(inca nu e timpul pierdut) :rolleyes: . Campingul se afla exact la 500 metri dupa bariera de iesire din Mamaia spre Navodari si este primul camping pe dreapta, al doilea imediat langa fiind cel in care se va tine partiul celor de la Seawolves MC: /index.php?...t=0&start=0

Deci, noi plecam vineri 30 aprile 2010 spre camping GPM Mamaia, la ora 17:00, din ultima benzinarie de pe partea dreapta pana in autostrada(parca e MOL).

 

 

stie stie... ca anu trecut acolo am stat de 1 iunie. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...