Sari la conținut

PETRECERE INCHIDERE SEZON 2004


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Pentru a incheia sezonul in mod corespunzator.... avem placerea sa va invitam luni, 20 decembrie, ora 20 in Clubul Backstage. Concursuri, proiectie de emisiuni si curse moto, poze de la intalniri si multe surprize!

Clubul este deschis doar pentru motociclisti, toti fiind invitati!

 

Prima bere este din partea organizatorilor, a doua din partea... si a treia... samd!

 

Organizatori:

Emisiunea "2 ROTI" si Clubul Backstage

backstage.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

un baiat cu o inteligenta cu totul iesita din comun sa apara cu o harta sau de-acum clasica poza din satelit cu locatia respectivei carciumi. Si, in plus cineva sa zica daca e loc de parcare moto....

www.backstage.ro - Harta :baldy:

 

de parcat moto... ar merge si n-ar merge. Strada Gabroveni este de obicei plina de masini seara, fie ea si seara de luni. Acum insa...nu stiu cati or veni cu moto, cu atat mai mult cu cat sper ca macar atunci sa fie zapada de juma' de metru, daca maine-poimaine sunt 15-16 grade :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarshit "admin"-ul s-a hotarat (a ieshit pasentza).

Super initziativa chiar daca este luni. Cat despre parcare cateva motoare cu 2 rotzi (doua) :baldy: o sa aibe loc printre multitudinea de mashini din fiecare seara.

 

PS: "admin"-ule parca organizam shi alceva cu ocazia asta. Nu-mi spune ca mai ashteptam ... mai sunt 2 saptamani! ... ce vrei am intrat in vrie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos ... sunt multe persoane pe care le cunosc de pe forum doar dupa nick ... shi vreau sa le intalnesc. Aceasta intrunire este cea mai buna shansa sa ne intalnim dar nici sa intreb in stanga shi dreapta de cutare shi cutare.

Poate gasitzi o modalitate pentru a putea sa ne recunoashtem shi pe strada.

Stiu ca suntetzi reticientzi la "banderole" cu numele (eu sigur sunt) ca in scoala dar poate nu este singura solutzie.

 

Shi dupa ce se cunosc mai bine poate bagatzi shi nishte valsuri pentru ca perechile sunt aranjate:

 

1. Dobrescu cu Baiazid

2. Leoncio cu Klaus

3. Lt. Navarro cu Navaro (poate descopera ca sunt fratzi)

4. Cox shi Smeagol cu restul lumii (pentru ca a enervat pe toata lumea).

5. Studentu' ... singur.

 

shi din pacate eu va trebui sa-l iau pe Dan Popescu.

 

Pentru cei ce nu au intzeles ... am glumit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca si-a lut sotia mea permisul de conducere pentu motor ca puteam sa vin si eu singur. :what: Ii spuneam ca sunt invitati numai motociclistii da asa vine cu permisul agatat de gat. :hug: Ghinion de ghinion . Tocmai avem niste planuri cu un numar oarecare de beri. :laugh: . Da nici asa nu e rau ca pot dubla numarul de beri :baldy: . :ok: , o sa conduca ea la intoarcere. :lol: .

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai...dar cum naiba vine bikers only? Ce..nu'mi da'ti voie decat cu carnetul de gat? Nu de alta, dar de asta nu am inca... :laugh:

Ghinion ... se pare ca te vei uita pe geam la noi. :baldy:

 

 

Glumeam. Gasesc organizatorii o solutzie. Poate o sa o aflam shi noi.

 

Deci?

 

Pe ce baza se intra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca intra toata lumea o sa ne trezim cu totzi care merg la barul acela de obicei. Poate ar trebui sa facem o sortare de participantzi.

 

PS: pentru a conduce atv-ul nu trebuie permis categoria C? La cum arata credeam ca-tzi trebuie "permis de vatman". :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...