Sari la conținut

Se cauta trupe pentru motoRRock!


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

stiti care e faza bai lume (parerea mea) voi cei de la SilverPistons ati fost inspirati si anu trecut deci anu asta nu mai are rost sa va zicem pe cine sa chemati!!!

faza e ca o sa venim indiferent de formatii se merita si se casita si destula  bere pe la voi k premiu de dupa cum am mai zis si mai  devreme sa vina :

Implant pentru refuz

h8

ab4

RAMMSTEIN

coMA

etc........

deci  lumea de la Azuga se lasa pe mana voastre!!

bafta si numa` bine!! :friends:  :cheers:

multumim pentru aprecieri si incredere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dragi copii, si visatori!!

In primul rand ash vrea sa accentuez ca este vorba de festivalul MotoRRock!!!!

(Deci nu festivalul visat de mult, sau un prilej pt a aduce formatia preferata in tara)

 

Parerea mea personala, este ca mai mult ar merge formatii de Heavy Metal si Hard Rock, respectiv Glam.

Cred ca din formatiile autohtone ar merge Trooper, CASH, MSsi o formatie mai noua(Cluj), hard rock: Oceanic(contact:0745596701)

 

Adica ma gandesc la formatii care nu cer mult... presupun ca organizatorii nu vor sa ridice pretul unui bilet(sau invitatii)la preturi astronomice...SPER

 

sper sa ne vedem pe acolo, Robi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Dragi copii, si visatori!!

In primul rand ash vrea sa accentuez ca este vorba de festivalul MotoRRock!!!!

(Deci nu festivalul visat de mult, sau un prilej pt a aduce formatia preferata in tara)

 

Parerea mea personala, este ca mai mult ar merge formatii de Heavy Metal si Hard Rock, respectiv Glam.

Cred ca din formatiile autohtone ar merge Trooper, CASH, MSsi o formatie mai noua(Cluj), hard rock: Oceanic(contact:0745596701)

 

Adica ma gandesc la formatii care nu cer mult... presupun ca organizatorii nu vor sa ridice pretul unui bilet(sau invitatii)la preturi astronomice...SPER

 

sper sa ne vedem pe acolo, Robi

intrarea, va fi, ca si anul trecut, o jucarie pentru un copil........

nu cred ca asta o sa va dea bugetul peste cap!....jucariile nu trebuie sa fie neaparat noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revenim la problema banilor

am o idee

mai bine bagam din top la mp3 si din banii pe care ii avetzi datzi de baut gratis motociclistilor

bag mana in foc ca vetzi fii mai bine apreciati decat daca ati aduce formatie lu peste

cine voteaza pentru ?

:D

Asa o fi pe la voi! Ploiestiul se respecta cand vine vorba de MOTORROCK! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Super!!!! Intalnirea asta se anunta a fi o candidata puternica la titlul de "Intalnirea anului 2005"

 

Pana acum ma gandeam ca ar exista 10% sanse sa nu vin, da' acum au scazut la 0,00001%.

Editat de Pacasac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare extraordinar, alaturi de Trooper, Emil, vor veni Tmpuri Noi si Phoenix!

Sper sa iasa intalnirea asta asa cum ati planuit-o voi Silver Pistons.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: Super tare! Nici nu va puteati gandi la ceva mai bun! D-abia astept Timpuri Noi si Phoenix! Chiar zilele astea auzisem ca phoenix isi va lansa album! Nici nu ma gandeam sa-si gaseasca un prilej atat de bun! Sper sa fie si vremea buna si...ne vedem la o berica! :lol: :lol: :lol: :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...