Sari la conținut

Petrecere De Halloween


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 85
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Veneam si eu daca eram pe aproape costumul si cheful de distractie le am deja, dar o sa fiu prezenta doar prin poze ;)

Distractie faina sa aveti.

post-13245-1193142983_thumb.jpg

post-13245-1193143009_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De incaput sper ca incapem, se anunta cica si cativa baieti din Pitesti, baieti cuminti care nu beau,nu fumeaza, carora nu le plac femeile...decat in exces... ;)

 

Oricum e si terasa. Intindem cheful si pana la vecini,daca e ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare...mare intrebare: la cata lume se preconizeaza ca o sa fie...unde dracu vor incapea toti??? :D

 

ia adu-ti aminte cat de repede s-a golit anu trecut .... :blbl: .... inauntru e fum, inghesuiala, spatiu mic, afara e frig ..... e drept o sa ramana betivii ... da macar aia nu vor sta degeaba ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreun magazin online de costumatii, stiti? :D

Jokeshop.ro

 

Or mai fi, da' mi-e lene sa caut.. :blbl:

;)

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma importante sunt tzatzele...ele insele sunt scopul principal al acestei adunari....iar faptul ca cine se mascheaza cel mai orijinel va fi premiat ,este locul doi...asa ca ,va rugam sa va concentrati asupra tzatzelor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma importante sunt tzatzele...ele insele sunt scopul principal al acestei adunari....iar faptul ca cine se mascheaza cel mai orijinel va fi premiat ,este locul doi...asa ca ,va rugam sa va concentrati asupra tzatzelor

 

 

baaaa daca venea de la f-un baiat intelegeam ... dar asa .... :D eu sustin concentrarea asupra tzatzelor dar tzatzele cui? ;) eu zic ca doar la fata locului putem sa decidem asupra caror tzatze putem sa ne focusam :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaa daca venea de la f-un baiat intelegeam ... dar asa .... :D eu sustin concentrarea asupra tzatzelor dar tzatzele cui? ;) eu zic ca doar la fata locului putem sa decidem asupra caror tzatze putem sa ne focusam :blbl:

 

 

pai cum mai? tzatzele pe care noi le vom "construi"....ca pana la urma petrecerea are ca scop strangere de fonduri in scopul integrarii in familia "ursu" a doo tzatze falnice si semetze ca merele paduretze... :D

asta conduce din nou la vizualizarea urmatorului link:

http://www.dacmotors.ro/xoops/html/modules...0#forumpost7289

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum mai? tzatzele pe care noi le vom "construi"....ca pana la urma petrecerea are ca scop strangere de fonduri in scopul integrarii in familia "ursu" a doo tzatze falnice si semetze ca merele paduretze... :D

asta conduce din nou la vizualizarea urmatorului link:

http://www.dacmotors.ro/xoops/html/modules...0#forumpost7289

 

 

cine vrea silicoane sa si le cumpere :D

 

maine poimaine vezi petreceri cu scop "umanitar" pe teme:

 

- dinti de aur pentru gigel

- tatuaj pentru ionel

- motor model 200x pentru bibica

 

Am si eu nevoie de o distributie din japonia, nu e decat 10% din costul unor silicoane si cu siguranta voi utiliza mai mult timp decat vor fi utilizate silicoanele ;) Pot sa instalez si eu o urna pe acolo? Sa nu uit mai am nevoie de una alta .... un ban de buzunar, o chestie :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratele meu ... distributia ta nu se compara cu silicoanele. Parol ...

da, e mai multe piese ...e lant, 3 patine si intinzator ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-astea nu se spun, ca sa fie surpriza, dar vom veni desutl de multi.

 

Tu cum vii echipat, baiatu lu mamica? :eek: nu m-am putut abtine ;)

 

 

observatie putin offtopic : am citit ca lumea vb mult despre tzatze pe aici. Domne , dar n-am vazut si eu pe nimeni vorbind sau afisand "some nice a$$" :blbl:

 

 

 

Pentru Mami Ninja - Mami, vad ca esti "activa" din nou. Ai depasit momentul :D ?

Later Edit : te referi la Stephon ? sau la dracu asta mic si rosu (adica YO)?

 

Eu o sa vin costumat in latex , plin de lanturi ..... in rolul de "rautate mica" , cum imi spunea mie cineva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dedicata lui Survolu era asta : Ce imi plac mie aia care aleg sa comenteze de pe margine in loc sa se arunce in joc.

 

 

Tunning boy ring a bell? ALO Mama, zi-mi si mie cu ce era sandwichul ala de l-am mancat?

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...