Sari la conținut

Excursia Anului 2007


Smokey
 Share

Excursia anului 2007  

616 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Admin

In urma propunerilor am selectat candidatele la Excursia anului 2007.

 

Va propun un poll amical, votati excursia care v-a placut mai mult: idee, traseu, aventura, periperii, poze, expunere, etc. Daca aveti timp argumentati alegerea facuta.

 

Enjoy :ok:

 

(daca dati click pe numele optiunii ajungeti la topicul in care e descrisa excursia).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am ramas socat ..asta da putere ..sa ajungi cu nepra pana acolo tot respectul :ok: am votat mihai jack daniels

cu o japoneza potzi sa ajungi oriunde...in orice conditii de temperatura...dar cu o dnepr .... :eek: ...e o adevarata peripetzie fiecare drum( ...cred ca a mers tare bine in conditiile de frig :D) LA EA ACASA )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai mult ma impresionat Ro-srb-mne-hr-bih-slo-it-de-a-h.....traseu frumos....nu asa de periculos ca cernobil sau de lung si greu ca si zumzum.....dar poze de milioane si o povestire detaliata forte artistica....tot respectu si pentru celelalte excursii care au fost si ele si unele inca mai sunt....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=124131

mie greu sa nu votez asemenea aventura, fotografii de expozitie,incursiuni ,peripeti felul in care au fost descrise, efectiv m-am transpus in in pielea lor :eek: , daca esti o persoana cu imaginatie cit de cit.. eu unul am trait experienta lor prin felul in care au povestit, fotografiile au fost formidabile care la rindul lor au ajutat omu cu imaginatie bogata sa traiasca pe deplin.

totodata mi-ar fi greu sa nu votez incursiunea lui Mihai JACK DANIELS, sa fim seriosi! mult curaj iti tre sa mergi atitia km de unu singur pina la dracu in Praznic si inapoi, cu oricare motoreta ar fi ea.

eu unu mor de ciuda ca nu a scris nimic aici, se pare ca nu e genul de om care sa se dea cu "caramida in piept".

ca atare, pentru mine nu ar fi un cistigator, ci doi, nu pot decide :ok: , daca se ia in considerare dati-le votul meu la amindoi, ma rog celor doua excursi...

poate la anu vom face si noi asa ceva, dar cine stie ce ne poate rezerva viitorul? :D

pina atunci, vreme buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: am ales greu... locul1 - 2 saptamani in Scandinavia (am o atractie pentru Scandinavia); locul 2 pentru Jack Daniels si excrusia la cercul polar !! ( tupeu mare sa mergi cu un Dnepr dar => technologie ruseasca pentru conditii rusesti :eek: ); locul 3 pentru Cernobal ...

 

Bafta si Felicitari !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba chiar "votAza" dar s-a grabit Smokey si a mai gresit pe ici pe colo.

oricum iese Cernobilul asa ca nu mai conteaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al dracului de greu de ales....

 

Inca odata se demonstreaza paradoxul celor 2 roti... desi e mult mai confortabil cu masina, noi astia de pe motoare facem niste excursii care dau rusine la conservari la orice ora de zi sau noapte.

 

:ok:

chemarea soselei ©

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma mir cum nu ziceti nimic de excursia lui Mihai la Polul Nord pe Nipra. Mi se pare o realizare de cartea recordurilor. Sa mergi pe un BMW adv, de exemplu, sau pe alte motoare periculoase 8000km pe autostrada nu e chiar asa o realizare (no offence si tot respectul si pentru ei).

 

...desi mai e si cea in Himalaya... naiba stie ce sa votezi... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Skywalker, nu se pune, ca vine de la tine :ok:

 

(eu am votat Mihai "Jack Daniels" la Cercul Polar - aia chiar realizare moto hardcore... insa cand te gandesti si la Himalaya, apoi nebunu de Marcos ...dreq mai stie pe care s-o alegi)

 

Nu vreau sa fiu inteles gresit, toate excursiile expuse aici sunt deosebite. Iar unele sunt aventuri reale de-a dreptul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...