Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dap, corect!

 

Fratilor, pe mine pe gasiti pe messenger(id : tau_xxx) 12 ore pe zi..las si nr de telefon daca aveti nevoie pt intalnirile "Motoristilor de lpe langa SIR" .:bounce: .kriminale, zici ca esti din zona, iti dau add acum.:rolleyes:

Apropos, care il stiti pe baiatul care sta mereu la SIR cu yamaha galbena?E f solid, cred ca lucreaza pe acolo iar motorul e mereu parcat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, super..putin cam departe de mine (10 min fac pana la Cora, deci 15 min pana la locul X) dar e un loc bun..oricum cel mai bine ne intalnim cu totii si mergem odata intr-acolo, vedem, vorbim,etc ca tot suntem vreo 5-6 gagii. :rolleyes:

 

Ok baieti .. eu zic sa ne vedem toti la arc.. si povestim mai exact atunci.

Eu am intrebat azi pe paznicul ( paznica de fapt ) de serviciu daca mai primesc si alte motoare si a zis ca trebuie sa vorbesc cu shefu mare .. care va fi acolo diseara..

Deci atunci am sa vb pt mai multe moto .. loc este.

 

Si eu fac 15 minute pana acolo .. dimineata iau 2 statii autobuzul pana acolo... dar mai aproape de mine n-am gasit... si totusi nici asa departe nu e... iar eu pot dormi linistit noaptea ca motorul e pazit.

 

mai povestim! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot pe langa SIR stau...si aud din bloc aproape in fiecare seara motociclete care merg pe acolo prin fatza...eu fac 17 ani in octombrie si vreau sa-mi iau A1 si o aprilia RS-125 din germania fiindca o sa ma duc prin august acolo...poate o sa ne vedem pe langa SIR dupa ce termin si eu...si cum e cu locurile de parcare ti-o primesc la SIR sau cum ??? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok baieti .. eu zic sa ne vedem toti la arc.. si povestim mai exact atunci.

 

Tocmai am vorbit acum cateva posturi despre faptul ca multi dintre noi nu putem veni la Arc si de aceea cel mai accesibil ar fi intr-o seara la SIR... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK .. am vorbit cu tau_xxx si am convenit sa ne intalnim ( adica sa ma intalnesc eu cu toti cei interesati ) la SIR pentru a discuta despre "cazare moto" zona CORA - LUJERULUI.

 

ziua : MIERCURI

ora : 20:30

loc : SIR

 

eu voi fi cu o Suzuki GS 500 E neagra cu windshield, jaka alba VANNUCI si casca neagra AIROH.

 

c u there !

Editat de John Paul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OKi, am vb si cu kriminal si mai vine cu un tovaras, deci pana acum suntem 4 sexosi.:bounce:

Sper sa ma luati si pe mine pasager pana la garaj ca eu vin pe jos.:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi fi "per pedes" :rolleyes: sau cu un Chevrolet Aveo argintiu. DUpa cum v-am spus - permisu nu e ink si motoru e pe butuci. As prefera prima varianta totusi ca sa beau si io o bere.

 

Eu sunt tovarasu' ala la lui Kriminal si ma fac si eu prezent miercuri la 8:30 la SIR. Count me in! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UPDATE : am vb cu omul si cand i-am zis ca ar mai fi vreo 5 motoare mi-a zis ca "nu mai e loc" si ca de fapt curtea nu e a lor ci e impartita intre mai multi .. etc.. Dar a zis ca vb cu un alt patron care e in aceeasi curte tot pazit de ei si ma suna azi sa imi zica ce a rezolvat.

 

Oricum intalnirea la SIR va avea loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UPDATE : am vb cu omul si cand i-am zis ca ar mai fi vreo 5 motoare mi-a zis ca "nu mai e loc" si ca de fapt curtea nu e a lor ci e impartita intre mai multi .. etc.. Dar a zis ca vb cu un alt patron care e in aceeasi curte tot pazit de ei si ma suna azi sa imi zica ce a rezolvat.

 

Oricum intalnirea la SIR va avea loc.

 

 

Mda, de rahat..

John Paule vii cu motorul ca sa ne intalnim cu totii la motorul tau ca altfel nu ne recunoastem..Opresti in fata la DADO acolo..se vede mare scris Biliard, Bar, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuck...

ieri nu am avut cum sa intru pe forum si nu am aflat de intalnire.....

 

ce ati rezolvat???

 

Nasol! Ai ratat intalnirea! :rolleyes: La urmatoarea intalnire o sa trebuiasca sa dai un rand de bere :crack:

Nu prea s-a rezolvat nimik, asa ca nu ai pierdut mare lucru. De fapt ai pierdut... nishte berici la terasa :bounce:

In locul pe care-l stia John Paul nu prea merge si a ramas sa punem fluturase pe garaje. Nu e mare lucru, dar....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate faza cu motoarele unde o tin eu a cazut .. ca nu mai vreau aia sa aiba mai multe pe cap "sa nu bata la ochi"...

Am aflat asta dupa ce am parcat motorul si am vorbit cu paznicu. Dupa aceea am mai ramas la niste beri si o poveste cu baietii.

 

@dubici

S-a stabilit sa se faca niste mini afise care apoi sa se imparta la fiecare urmand ca sa le lipim toti pe unde stam. Deci ne vom mai intalni... stay tuned.

Editat de John Paul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate faza cu motoarele unde o tin eu a cazut .. ca nu mai vreau aia sa aiba mai multe pe cap "sa nu bata la ochi"...

Am aflat asta dupa ce am parcat motorul si am vorbit cu paznicu. Dupa aceea am mai ramas la niste beri si o poveste cu baietii.

 

@dubici

S-a stabilit sa se faca niste mini afise care apoi sa se imparta la fiecare urmand ca sa le lipim toti pe unde stam. Deci ne vom mai intalni... stay tuned.

 

Mda, vesti proaste din nou..tinand cont de faptul ca cerea e muult mai mare decat oferta (de garaje) mi-e greu sa cred ca vom rezolva.Oricum faza cu fluturasii ramane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate faza cu motoarele unde o tin eu a cazut .. ca nu mai vreau aia sa aiba mai multe pe cap "sa nu bata la ochi"...

Am aflat asta dupa ce am parcat motorul si am vorbit cu paznicu. Dupa aceea am mai ramas la niste beri si o poveste cu baietii.

 

@dubici

S-a stabilit sa se faca niste mini afise care apoi sa se imparta la fiecare urmand ca sa le lipim toti pe unde stam. Deci ne vom mai intalni... stay tuned.

 

 

mulatam pentru briefing!

 

Eu am printat deja vro 30 de anunturi. ma duc in seara asta la lipit. Va zic maine daca am rezolvat ceva.

 

Pacat de berile care le-am pierdut asera....ca am stat acasa si am frecat-o oricum.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mulatam pentru briefing!

 

Eu am printat deja vro 30 de anunturi. ma duc in seara asta la lipit. Va zic maine daca am rezolvat ceva.

 

Pacat de berile care le-am pierdut asera....ca am stat acasa si am frecat-o oricum.... :rolleyes:

 

E bine ca n-ai stat degeaba totusi..:bounce:

Da-mi add friend dubici (id:tau_xxx)

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, vesti proaste din nou..tinand cont de faptul ca cerea e muult mai mare decat oferta (de garaje) mi-e greu sa cred ca vom rezolva.Oricum faza cu fluturasii ramane!

 

Ai dreptate, dar alte optiuni neavand...

Daca mai sunt alte idei, nu va sfiiti :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu administratorii de prin zona si au zis ca se intereseaza.Mi-au spus ca pe str Dreptatii sunt o gramada de case si ca s-ar putea sa ne lase cineva sa o lasam prin curte or smth, poate au si garaj...nu-s cine stie ce vestile dar macar incercam.:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...