Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand/Inchiriez garaj 17,5 mp + 11,5 m teren in folosinta, curent electric, la parter imobil de locuinte in Bucurestii Noi , str. Panciu 44, parter inalt. Cadastru / Intabulare / Proprietate.

e-mail: panky@snowkiting.ro

tel: 0723 678 662 Chirie 100 E, vanzare 15000 E.

Va rog tel. su e-mail pt. ca nu intru aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

doar nu se suie unul pe ea si altul impinge...oricum ghidonul se blocheaza si altfel de "joaca" nu prea cred sa existe

 

reformulez: 2 motoristi cauta garaj sau curte de inchiriat in zona berceni-aparatorii patriei sau bineinteles colegi de breasla care sa imparta garajul lor si cu ei...

 

 

 

Si eu caut un loc tot in aparatorii patriei...Ar trebui incercat langa OMV unde a fost magazin si service moto, poate mai e acolo spatiu disponibil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Fratilor...dar decat atata chin sa gasesti un garaj nu exista posibilitatea sa cerem aprobare de la primarie pentru a construi garaje moto pentru fiecare zona ? Garaje care sa respecte un plan urbanistic nu cocioabe....

Oare putem ajunge la luxul asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor...dar decat atata chin sa gasesti un garaj nu exista posibilitatea sa cerem aprobare de la primarie pentru a construi garaje moto pentru fiecare zona ? Garaje care sa respecte un plan urbanistic nu cocioabe....

Oare putem ajunge la luxul asta ?

 

Constructia unui garaj necesita autorizatie de construire. Procedura de a obtine autorizatia e aceeasi ca si in cazul construirii unei case deci ... foarte dificila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate :moto:

Cel mai ok ar fi ca in zona in care se cere , sa faca ei (primaria) un garaj moto si cu plata frate...dar sa fie ! Sunt o gramada de oameni care stau la bloc si se chinuie ... daca au scuter il urca sus ,scari etc. etc. daca il lasa jos ba il gaseste zgariat ba nu il mai gaseste....cunoasteti si voi tara noastra mult iubita :rock:

Cat spatiu poate sa ocupe un garaj ? ce naiba...

Daca tot ne-au demontat garajele vechi in locul lor sa ne faca macar moto (cate 1)

Editat de Vlad CBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu garaj in zona dristor (rm valcea, rm sarat, eventual)

mobil 0740 55 66 89 sau email gabimaty@yahoo.com

 

daca inca n-ai gasit pana acum vezi ca pe rm sarat, cum cobori pe strada dinspre intersectia de la piata, pana in biserica in constructie de pe partea stanga, sunt niste ingradituri (in locul ala a fost odata o spalatorie auto), si am vazut parca un naked nou, pare-mi-se ca era un FZ6. vezi cum il gasesti pe om si stai de vorba, sau lasa un bilet pe gard, cum ca ai nevoie de spatiu de parcare contra cost.

 

 

acum, motociclistii din pantelimon (electroaparataj - McDonald's) unde-si tin "jucariile"? mai e loc pentru inca una? omv-ul de acolo este o solutie? (in we am vazut parcat acolo un monster rosu - era permanent sau doar o oprire - are cineva idee?)

 

am fost la administratie sa intreb, si am primit un raspuns misto: "blocul nostru, si cel din colt (blocul turn de vis-a-vis de McD, cel cu 17 etaje) nu au prevazute locuri de parcare", asadar e legea junglei la mine la bloc cu locurile de parcare (masina nevesti-mii de la servici are doua infundaturi, cauciuc taiat odata, zgarieturi pe toata partea dreapta, capoto infundata - un dobitoc s-a asezat pe ea, si masina precedenta asteia, am gasit-o cu un mare sut in aripa) asa ca imaginati-va ce i s-ar putea intampla unei motociclete. din pacate stau la et 5 si nu prea am cum sa o iau sus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut garaj undeva in apropiere de intersectia Rahova cu Sebastian (Bucuresti) incepand cu luna august anul curent (ma mut cu chirie in zona).

Contact: PM sau telefon 0722 66 85 06 / 0748 438 190 - Radu.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca DALI are un departament de garaje subterane. Sunati la DALI si le spuneti zona in care stati si ei va spun cel mai aproape garaj, daca au locuri, etc. Parcarea costa 1 mil/luna pt motor. Au paza permanenta, paznicii ii cunosc pe toti cei care au masini/motoare parcate acolo, nu intra nimeni strain, nu e parcare cu ora. Eu stau la Dristor si habar n-aveam ca sunt 2 garaje subterane in zona...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut garaj in zona Brancoveanu - Uioara.

Astept un semn ori aici ori la 0726.265.318 - Adi.

Mersi frumos.

Am gasit garaj pe Uioara ... cine e interesat mesaj sau apel la telefonu de mai sus.

Pretul este rezonabil, si daca ne strangem 4 baieti, iese o afacere bunicica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rahat, a venit si randul meu.

 

Asadar caut orice varianta sigura de a tine motorul prin zona centrala - Universitate / Piata Revolutiei/Sala Palatului / Romana sau la scurta distanta de ele.

 

In ultima instanta ma leg la cap cu Dali, insa parca nu as avea chef sa dau 1 milion pe luna. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rahat, a venit si randul meu.

 

Asadar caut orice varianta sigura de a tine motorul prin zona centrala - Universitate / Piata Revolutiei/Sala Palatului / Romana sau la scurta distanta de ele.

 

In ultima instanta ma leg la cap cu Dali, insa parca nu as avea chef sa dau 1 milion pe luna. :lol:

 

Radu, am eu garaj in Berceni, te combini? :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratie, e departe rau :wave: Daca vezi acest mesaj da-mi un telefon, de doua zile vreau sa vorbesc cu tine.

 

Alte oferte?

Ai probleme cu telefonu ?

 

ontopic: Garaj la Uioara cu Huedin ... contact : 0726.265.318 --- undeva la 50 ron pe luna daca suntem 4 baieti

hurry hurry :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

garaj intre Big berceni si Brancoveanu nu are nimeni? Suntem mai multi ne trebuie garaj... care stie lasati un PM

am gasit eu un garaj ... este putin cam incomod pentru tine, intr-adevar ... este la 3 statii de 76/381 de intersectia brancoveanu cu nitu vasile ...

daca te intereseaza lasa-mi un mesaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

..caut garaj zona baba novac sau loc pt motocicleta astept respuns 0745461771 :)

 

daca gasesti ceva mai mare, anunta-ma si pe mine! caut si eu in baba novac - campia libertatii si mai am un vecin cu un cbr care si-l lasa in fata scarii. 0743022932

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut garaj de inchiriat in zona Dr. Taberei ( Str. Brasov, langa Plaza) Mare nevoie, mare!! Tel. 0744389396

 

Daca te aranjeaza este un garaj subteran Dali la complexul de pe bd. Timisoara, pe stanga cum te duci spre Frigocom, vis-a-vis de spalatoria auto. Intrarea in garaj este in spatele complexului iar costul este de 1 mil/luna/moto.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...