Sari la conținut

Postări Recomandate

Wizz Air’s low fares arrive on new London-Luton to Sibiu route

Published: 14 February 2014

Wizz Air, the largest low-cost airline in Central and Eastern Europe* have announced a new route from London Luton to Sibiu, Romania which will commence on 14th June 2014. The new service will initially operate two times a week.

Sibiu is the 6th Romanian airport to be served by Wizz Air from London Luton which underlines the popularity of Wizz Air’s low fares. Tickets for the London Luton to Sibiu flights are already on sale and can be booked on wizzair.com with fares starting from as low as £29.99 (one way, taxes included).

WIZZ AIR’S FLIGHTS FROM LONDON LUTON TO SIBIU

Starts -14th June

Operating Days -

Tuesday, Saturday

Fares from £29.99 - one way price including taxes

-Ends-

For more information contact

Daniel de Carvalho Wizz Air Group; +41-22-5559889

or

London Luton Airport Press Office pressoffice@ltn.aero

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Domnilor si doamnelor, trebuie sa imi incalt mobra. Unde ma indrumati sa imi schimb cauciucele??

anvelopemoto.eu daca le au pe stoc... daca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La plimbarea de azi pana in Paltinis l-am cunoscut pe Bogdan (are un Transalp albastru), cu care am coborat in oras. Nu am retinut user-ul lui de pe motociclism, asa ca-l salut inca o data!

 

Pe coborare ne-am intersectat cu inca un coleg cu vitezana....nu stiu cine era....salutari!

 

A inceput sa iasa lumea, SUPER!

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de el stiam, mai am alta alternativa?

Tot de la www.AnvelopeMOTO.eu imi iau si eu de vreo 3 ani. Pentru inlocuit poti asa: la Radu Zicu, pe Teclu (vis-a-vis de hotel Apollo, inainte de giratoriu pe stanga - la enduristi) sau pe Scoala de Inot, mai sus de Binal in curte, si te duci cu rotile in manuta. Am probat ambele variante si-s OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La plimbarea de azi pana in Paltinis l-am cunoscut pe Bogdan (are un Transalp albastru), cu care am coborat in oras. Nu am retinut user-ul lui de pe motociclism, asa ca-l salut inca o data!

 

Pe coborare ne-am intersectat cu inca un coleg cu vitezana....nu stiu cine era....salutari!

 

A inceput sa iasa lumea, SUPER!

 

:)

Te salut si eu. Am incercat sa fac asta de la servici dar din pacate fara succes :-) asa ca te salut acum cu intarziere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echilibrat stiu numai de Spidy si pe Teclu.

Ps- am plumbi pe spitza, 20 si 30 gr, 10 lei

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La plimbarea de azi pana in Paltinis l-am cunoscut pe Bogdan (are un Transalp albastru), cu care am coborat in oras. Nu am retinut user-ul lui de pe motociclism, asa ca-l salut inca o data!

 

Pe coborare ne-am intersectat cu inca un coleg cu vitezana....nu stiu cine era....salutari!

 

A inceput sa iasa lumea, SUPER!

 

:)

 

Eu urcam atunci :D Am tot facut Paltinis si Rau Sadului zilele astea.

 

de la anvelopemoto.eu mi le iau din bucuresti, le ridic eu ca sunt la capitala sapt viitoare. Intrebarea mea era unde le montez in Sibiu??

La Speedy mi le montez si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor si doamnelor, trebuie sa imi incalt mobra. Unde ma indrumati sa imi schimb cauciucele??

 

Eu aduc din Germania, noi, daca e sa-mi dai dimensiunile sa-ti fac o oferta.

 

Am nevoie de un set de semnalizari stil semi-ovale, lipite de carene, nu iesite, are careva idei ce si cum pe unde pot gasi ceva asemanator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva GSR 600 si e dispus sa mi-l prezinte? Si sa dau o tura?

naked, similar cu banditul si hornetul.

parca este unul singur in sibiu, nu retin al cui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naked, similar cu banditul si hornetul.

parca este unul singur in sibiu, nu retin al cui.

... al meu ie ... doar ca nu ie ITP-ul facut ... da un tzar la 0722614860 si poate te-ncadrezi la o proba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La SMAEB merge cineva, cu maşina ? N-am motocicleta în Sibiu şi sincer să fiu nici chef să mai merg cu ea până în Bucureşti, e plictisitor.

 

Eu merg, dar cu moto (desigur), insa nu m-am hotarat daca sambata sau duminca (in functie de cum va permite vremea).

Mai sunt si alti doritori de plimbare pe doua roti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... al meu ie ... doar ca nu ie ITP-ul facut ... da un tzar la 0722614860 si poate te-ncadrezi la o proba

 

Opa...si eu vreau o plimbarica vara asta....ca imbatranesc si ma cam satur sa zbor jos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...