Sari la conținut

Un Om Are Nevoie De Ajutor


Nea Vizanu'
 Share

Postări Recomandate

http://leziunemedulara.blogspot.com/2007/1...te-si-dupa.html Va rog doar sa aveti rabdare si sa cititi totul pana la capat. Editat de Nea Vizanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti doresc sanatate si putere sa poti lupta in continuare.Am fost profund impresionat de ceea ce ai scris acolo,de fapt de ceea ce ti s-a intamplat. Sper sa te recuperezi cat mai repede :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist,dar real din pacate.Un spot de acum cativa ani m-a facut sa imi pun centura la masina si cand merg 200m,tu ma faci sa ma gandesc serios daca merita sa mai merg cu moto.Cineva acolo sus are grija de tine.Este nevoie de timp de timp si de putere si dorinta si o sa mergi din nou!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii tare! ai spus ca iti simti putin picioarele si asta ar trebui sa te faca sa fii foarte increzator. Sunt sigur ca vei merge din nou, pentru ca dovedesti ATITUDINE iar asta nu o spun doar ca incurajare de complezenta ci pt ca eu chiar cred ca iti vei reveni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu pot decat sa iti urez...multa sanatate si multa tarie sa treci mai departe ... sper sa-ti fie bine .. si sa poti sa treci peste cele intamplate... e greu sa uiti ... e greu sa-ti refaci viata la normal ... e greu sa-ti recapeti zambetul si cheful de viata de odinioara ... dar ''viata'' spre diferenta de ''moarte'' este o curva care ''ne-o trage'' de mai multe ori ...nu te lasa batut ...nu-ti pierde credinta ca iti va fi mai bine ... sper sa ai familia si prietenii aproape ..ca-ci ai mare nevoie de sprijinul lor ... sper ca intr-o zi sa te bucuri din nou ..de orice clipa pe care o petreci de cei dragi si de lucrurile care iti plac sa le faci ...

... e usor ca un ''necunoscut '' sa vorbeasca ... dar daca ma gandesc mai bine .. oricare dintre noi (oricand) poate ajunge intr-o situatie ... la fel sau mai rea decat a ta ...nu stiu ce ar mai fi de zis ... era o vorba ''sperantza moare ultima'' ....sper si imi doresc ca ''speranta'' ta sa nu moara niciodata ...si recuperarea sa dea rezultate ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o singura cale....din situatia ta, LUPTA, prin orice mijloace poti si impotriva oricaror piedici, Nu te lasa doborit ! , caci astfel vei invinge cu singuranta chiar daca ar fi sa nu se schimbe nimic. Unii din noi sint incercati in viatza mai mult decit altii, dar asta nu putem controla, spre deosebire de atitiudinea pe care o avem fata de ce nu se intampla.Locul luptatorilor nu e in spate....si sint sigur ca mai ai multe de terminat in viata asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E groaznic...sa ti se schimbe radical viata...cred ca toti suntem...tristi si dezamagiti atunci cand vedem o alta pagina din istorie scrisa cu sangele nostru in aceast Nesfarsit Jurnal al Accidentelor...

Ce pot sa-ti zic...decat ca atunci cand viata iti da o astfel de lovitura, sa ai curaj si rabdare...multe depind de tine, dar si mai multe depind de doctorii care din pacate sunt greu accesibili.

 

As vrea ca toti cei care citesc aceste lucruri sa-se uite in ei si sa zica in adancul lor..."Oare ce se va intampla daca vreodata as fi eu...in locul lui?"

 

Poti conta pe mine...cu un ajutor...modest...care o sa-ti fie transferat Luni din BRD...

 

 

Nu Uitati Fratilor...De La Noi Putin...De la Dumnezeu Mult!

 

Daca nu ne ajutam Noi...Cine o sa ne Ajute La Greu?

 

Statul Roman?...Asiguratorii?...Norocul sau...Sansa cum ii spun Unii?

 

Mult curaj si nu te da Batut...ai incredere in tine!

 

In rest totul o sa vina de la sine...

 

--- Mesaj completat în 03 Dec 2007 22:30 -------------

E groaznic...sa ti se schimbe radical viata...cred ca toti suntem...tristi si dezamagiti atunci cand vedem o alta pagina din istorie scrisa cu sangele nostru in aceast Nesfarsit Jurnal al Accidentelor...

Ce pot sa-ti zic...decat ca atunci cand viata iti da o astfel de lovitura, sa ai curaj si rabdare...multe depind de tine, dar si mai multe depind de doctorii care din pacate sunt greu accesibili.

 

As vrea ca toti cei care citesc aceste lucruri sa-se uite in ei si sa zica in adancul lor..."Oare ce se va intampla daca vreodata as fi eu...in locul lui?"

 

Poti conta pe mine...cu un ajutor...modest...care o sa-ti fie transferat Luni din BRD...

Nu Uitati Fratilor...De La Noi Putin...De la Dumnezeu Mult!

 

Daca nu ne ajutam Noi...Cine o sa ne Ajute La Greu?

 

Statul Roman?...Asiguratorii?...Norocul sau...Sansa cum ii spun Unii?

 

Mult curaj si nu te da Batut...ai incredere in tine!

 

In rest totul o sa vina de la sine...

 

Salutare...

 

Precum ti-am mai scris azi am facut o donatie in contul tau BDR

 

Sper sa-ti foloseasca...

 

Cele Bune, multa rabdare...si mult curaj.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti doresc multa multa sanatate,sa fii optimist ca speranta intotdeauna exista ca de-aia si moare ultima,sa crezi in Bunul Dumnezeu si in tine,si sa nu renunti niciodata bro :) :lol: :lol:

:D mai mult nu se poate zice ! sa te faci bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa sanatate roakere , nu ai decat o cale in fata ... aceea de a te zvarcoli , lupta , impotrivi la tot ceea ce ti se va opune in drum de aci inainte .

arata-ti tie si celor ce tin la tine ca n-o va face nimeni mai bine ,mai indarjit !

atata timp cat ai vointa totul este posibil , stii asta nu?

 

ma gandesc des la tine , apoi la mine ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din inima tuturor. Trebuie doar sa mentionez ca este vorba despre prietenul meu, Mihai, nu despre mine, iar el nu are cont deschis aici. Eu ii transmit totul de la voi. Multumesc in numele lui tuturor celor ce se implica. Voi dovediti ca mai exista O A M E N I.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E groaznic...sa ti se schimbe radical viata...cred ca toti suntem...tristi si dezamagiti atunci cand vedem o alta pagina din istorie scrisa cu sangele nostru in aceast Nesfarsit Jurnal al Accidentelor...

Ce pot sa-ti zic...decat ca atunci cand viata iti da o astfel de lovitura, sa ai curaj si rabdare...multe depind de tine, dar si mai multe depind de doctorii care din pacate sunt greu accesibili.

 

As vrea ca toti cei care citesc aceste lucruri sa-se uite in ei si sa zica in adancul lor..."Oare ce se va intampla daca vreodata as fi eu...in locul lui?"

 

Poti conta pe mine...cu un ajutor...modest...care o sa-ti fie transferat Luni din BRD...

Nu Uitati Fratilor...De La Noi Putin...De la Dumnezeu Mult!

 

Daca nu ne ajutam Noi...Cine o sa ne Ajute La Greu?

 

Statul Roman?...Asiguratorii?...Norocul sau...Sansa cum ii spun Unii?

 

Mult curaj si nu te da Batut...ai incredere in tine!

 

In rest totul o sa vina de la sine...

 

<small>--- Mesaj completat în 03 Dec 2007 22:30 -------------</small><br/>

 

Salutare...

 

Precum ti-am mai scris azi am facut o donatie in contul tau BDR

 

Sper sa-ti foloseasca...

 

Cele Bune, multa rabdare...si mult curaj.

 

Cine are urechi, sa auda...iar cine are ochi, sa vada...

 

In cele din urma nu uitati ca si cine are inima...o sa i se dea dupa inima...si dupa fapte.

 

Si vorbele sunt bune fraticilor, dar ele zboara...faptele conteaza in acest caz...timpul trece :crack: sansele se reduc...

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.click.ro !!!!!!!! au banner si http://blogs.click.ro/simona_ionescu/2007/...a-stricat-ziua/ !!!!!

 

in sfarsit se implica si presa. :crack:

 

 

da, incet, incet

http://www.click.ro/actualitate/imi-vreau-picioarele-inapoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mihai a fost admis de o clinica din Barcelona pentru tratament. Costurile sunt uriase, orice ajutor este binevenit. Va voi tine la curent cu evenimentele. An nou fericit tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt profund impresionat , am avut rabdare sa citesc tot ... extraordinar... Si totusi exista o intrebare :crack: de ce cei care fac atata rau ...care sfarama vieti ... care chinuie animale etc.etc sunt intregi ? de ce ??? de ce frate???? e prea dur !

Il admir pe Mihai pentru puterea pe care o are , merita sa traiasca asa cum isi doreste , cu siguranta ! Imposibil sa nu fie din ce in ce mai bine...

Editat de Vlad CBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din 13 ianuarie incepe tratamentul intensiv. Am trmis si eu si maicamea cat am putut ca sa il ajutam . Sper ca acest topic sa nu se duca la fund pt cava avea nevoie de sprijinul nostru in continuare. Deabia au incuput primele 2 luni din perioada de recuperare.

 

Doamne ajuta si recuperare senzationala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...