Sari la conținut

Siboney


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Paule, vin cu draga inima, numa' zi-i lui Radu sa-si scoata unghia aia din gat si explica-i faptul ca nu i-o las pe Siboney pe mana, tot abereaza el ca vrea sa faca uili cu kapra mea... cineva viseaza tare frumos... :blink:

 

Apropo, daca nu dotati terasa cu stingator, nu vin :D

 

Eu nu prea mai visez, nici de dormit n-am mai dormit :D Si vreau sa vad cum e pe coclau, ca eu nu stiu :laugh: , nu pot :o si nu vreau :( sa fac uili cu trompeta ta

 

PS Avem nisip. In rest, stop drop and roll :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Defineste "trompeta" te rog frumos, am vaga senzatie ca nu prea esti umblat ashea...prin lume :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Defineste "trompeta" te rog frumos, am vaga senzatie ca nu prea esti umblat ashea...prin lume :blink:

"trompeta" a fost denumirea motocicletei lui data de noi , mai mult ptr modul in care o foloseste el decat ptr ce poate ea saraca ....

 

Radu tu vrei dar nu stii si nu poti sa fac wheelie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"trompeta" a fost denumirea motocicletei lui data de noi , mai mult ptr modul in care o foloseste el decat ptr ce poate ea saraca ....

 

Radu tu vrei dar nu stii si nu poti sa fac wheelie :laugh:

 

"Profesore", vino si tu inapoi pe bancile scolii cu mine, ca altfel doar pe cric o mai ridici in primavara :blink:

 

PS hai mai repede sa 'micuim' ceva pe gratarul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Profesore", vino si tu inapoi pe bancile scolii cu mine, ca altfel doar pe cric o mai ridici in primavara :blink:

 

PS hai mai repede ca am scos carbunii

ba,la cat am dormit eu in ultimile 3 nopti...nu m-as risca sa fac gratar :laugh:

hai la branesti , republica del sol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralucone, un preview macar la cum vrei sa arate? Se intrevad schimbari radicale ceva, sau tot asa yellow-devil ramane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralucone, un preview macar la cum vrei sa arate? Se intrevad schimbari radicale ceva, sau tot asa yellow-devil ramane?

 

 

 

Cred ca pot fi considerate radicale: negru mat cu ceva galben metalizat lucios, somewhat streetfighter-ish asa...las' ca vezi tu... :( am imaginea ei in minte oricum :o

 

Da Honda, cat a fost Honda? Ca am vazut ca ti-ai luat si yamaha parcă... :blink:

 

Honda a venit bonus, breh...dispare pielea aia, oricum, altfel imi cumpara Paca niste carene de Kawasaki, sa fie ciorbitza completa... :laugh:

 

Raluca m-a bucurat vestea. Este foarte frumoasa,s-o stapinesti sanatoasa! Sa vii vineri sa ne povestesti.

 

VIneri chiar vin! Multumesc frumos, si pe mine m-a bucurat vestea. M-a bucurat atat de mult ca m-am dus pana-n 2 Mai dupa ea... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma subestima nenea, din pdv al acumularii de tehnica si experienta, dea, stiu. Si din pdv al traficului si al pericolelor. Dar sincer, pentru mine cel putin, ce durea mai mult a trecut. Acum o am pe ea si chiar nu mi-e teama de ce ma asteapta. Din contra :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu. O duc in poligon la plimbari momentan, dar asta dupa ce termin cu ea la Adie. :blink: N-o dau pe nici un drum public, poa' sa fie cea mai laser straduta, care oricum nu e, nici asfaltul nu ofera cele mai bune conditii, nu risc aiurea ca sa mai am ce repara la ea.

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohohooo, sarumana de idei, se iau in calcul caci anul 2008 e unul plin de idei :laugh: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Heh....multam fain... :blink:

 

 

Ceva imi spune ca putem sa avem incredere in calitatile Raluconei, mai ales ca acum are si pe ce sa si le exercite...

 

Incredere am si eu, sa vedem legile fizicii ce parere au :(

 

"felicitari, bravo, minunat, arata super" bla-bla-bla

Uite, topicuri de genul asta ma transforma dintr-un om civilizat intr-un misogin sadea

 

Ea saraca arata super daca ignori cateva aspecte relativ minore (desi shaua inca ma zgarie pe creieri), n-am ce sa fac daca oamenii cu bun gust stiu sa aprecieze un exemplar asa secsi precum Siboney :D Poti sa fii cat de misogin doresti, that would make two of us. :o :laugh:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...