Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

Noi ne-am durigat o tzara,si pe legheleu.Iaca ceva poze:

post-41801-0-92734000-1392563872_thumb.jpg

post-41801-0-32788900-1392563882_thumb.jpg

post-41801-0-76658200-1392563901_thumb.jpg

post-41801-0-42320800-1392563908_thumb.jpg

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am scoso pe madam la o plimbare pe maguri

iese ceva de 1martie pe centru?

da da o imparteala de martisoare cu scop de constientizare dupa care o baraiala, turare pan pe rosu,puscat de tobe in fat la clopot pe Eroilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da o imparteala de martisoare cu scop de constientizare dupa care o baraiala, turare pan pe rosu,puscat de tobe in fat la clopot pe Eroilor

 

Lasa ca iti mai innoiesti stickeru de pe masina :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e doritor (doritoare) sa invarta un pic rotile pe asfalt si nu vrea sa mearga la campania de 1 Martie,este asteptat la ora 11.00 in Petromul de pe Calea Baciului,plecarea se va face pe la 11.15.Suntem deja cativa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi, dupa martisorarea de ieri pe centru, am ajuns la o concluzie, ca sa fi prost trebuie doar sa arati ce esti si ai rezolvat :crack:

cum a fost tura, pe unde ati mers?

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi, dupa martisorarea de ieri pe centru, am ajuns la o concluzie, ca sa fi prost trebuie doar sa arati ce esti si ai rezolvat :crack:

cum a fost tura, pe unde ati mers?

Cluj-Meses-Zimbor-Huedin-Cluj.A fost ok pentru dezmortirea rotilor!

post-41801-0-66053300-1393751878_thumb.jpg

post-41801-0-40600000-1393751885_thumb.jpg

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare veneam si eu cu voi dar am vazur tarziu mes. asa ca am luato pe alta ruta Cluj - Prundu Bargaului si se face la dreapta spre Colibita 1 KM va recomand o pizza la ,,Pizzeria Rustica” ieftin si bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare veneam si eu cu voi dar am vazur tarziu mes. asa ca am luato pe alta ruta https://maps.google.ro/ va recomand o pizza la ,,Pizzeria Rustica” ieftin si bun

Data viitoare! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Mi-am facut si eu cont aici la voi, sunt incepator - atat pe forum, cat si pe moto (desi am deja cateva mii bune pe ceas).

Anyways, vorba lunga saracia omului.. io chopperist, ma dau cu un honda steed, daca mai sunt chopperisti prin zona (dar nu numai), si aveti chef de plimbari prin zona CJ, dati un semn, eu ies aproape zilnic la cate o plimbarica (daca e vremea buna si imi permite timpul).

Intreb de chopperisti in principal, pur si simplu pt ca nu cred ca m-as putea tine cu hondita mea de 400 dupa vitezomane & co. Prefer de moment plimbari lejere, undeva pe la 60-80, 100 doar daca e musai sau drumu f. bun.

Numai bine !!! :peace: :peace: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... io chopperist, ma dau cu un honda steed, daca mai sunt chopperisti prin zona (dar nu numai), si aveti chef de plimbari prin zona CJ, dati un semn, eu ies aproape zilnic la cate o plimbarica (daca e vremea buna si imi permite timpul).

Intreb de chopperisti in principal, pur si simplu pt ca nu cred ca m-as putea tine cu hondita mea de 400 dupa vitezomane & co. Prefer de moment plimbari lejere, undeva pe la 60-80, 100 doar daca e musai sau drumu f. bun.

Numai bine !!! :peace: :peace: :peace:

Bine ai venit! Frumoasa Honda Steed, felicitari!

Urmareste forumul, precum si topicul: "Iesiri cu chopper-ul, cruiserul..." si ne vom vedea cat de curand.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mersi, bine v-am gasit :)

mersi si de directie (topicu pt chopperisti), il vazusem si pe acela mai demult, dar uitasem ca exista, voi reposta acolo mesajul. Sau poate vreun moderator sa il mute acolo? sa nu fac spam :)



Daca e vreme faina maine, ar merge o cafea la belis? Amatori?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e doritor de o tura de vreo 200 de km,maine la 10.45 sub podul de la iesirea de pe Calea Floresti spre Oradea pe ruta Cluj-Ciucea-Zalau-Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...