Sari la conținut

Party In Pijamale In Iron City - 23 Feb. 2008


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Lume lumeeeeeeeeee!

 

23 Februarie 2008 este ziua ce va intra in istoria chefurilor motociclistice din Bucureshit si nu numai, caci Clubul Iron City organizeaza PARTY IN PIJAMALE! Distractie garantata, tinuta obligatorie de pijamale (nu tinuta de somn ca unii mai dorm si-n kuru' gol si totusi!) si prejudecatile lasate la usa, caci tuturor ne sta bine in flanele roz! :)

 

Va asteptam de Dragobete la un party cu totul si cu totul laser, sarbatorim cu stil, cu izmene si desuuri :lol:

 

Hopa suuuuuus si let the pajama party begin! :lol: :wink: :kiss:

 

 

Pt. cei noi: Club Iron City (aka "La Paw" sau "In Paw") se afla pe str. Blanari, vis a vis de Club A. Intrarea se face prin gangul din spatele Club Salt. Can't miss it! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I'm obviously, IN!!!

In pijamale!!! (la dracu, tre' sa-mi cumpar si pijamale acum...)

Asta ca sa mai aud in stanga-n dreapta care in ce pat m-a mai adus...:wink:))))

Editat de nuka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mor de nu-mi iau pijamale gen Johnny Bravo, din alea cu inimioare rosii si cu danteluta la maneci. :) Nush de ce dar presimt ca va fi laser! :kiss:

 

 

PS. Fetelor, sa stiti ca pe sub pijamale sutienul nu isi are rostul! :wink:

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept sa te vad intr-un neglijeu din ala rosu sau negru! Sa nu-mi zici ca vii in izmene! :)

E valabil si pentru tine!! si nu ma refer la izmene!! :kiss:

 

 

Cre' ca singura pijama pe care o mai am ar fi mica si pentru BooBoo.. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista si asa ceva? :) :wink:

Din respect pentru o a terza persoana, nu fac invitatia.. da' o iau cu mine, daca o mai gasesc.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce obicee! :wink: Va place la pijamale? :kiss:

Bre, daca un mascul baga invitatia, m-ar fi bufnit rasu'.. Dar, cum e vorba de iubita noastra Ralucone, eo cred ca o sa fie "the bomb-diggity!!" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: prezent si eu ....... dar si eu trebuie sa'mi cumpar pijamale :)

O sa aiba astia vanzari maaaari la pijamale pana pe 23.. :wink: Se pare ca multi prefera naked-urile.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti sa veniti si cu "ursuletul", "catelul", "puiul", "omida", "stumful" sau orice alta jucarie/papusa folositi ca partener de somn (se exclud "animalutele' vii de genul prieten/prietena/iubit/iubita/mitza/catel/igoana/diavol-tasmanian si papusile gonflabile la care sa gindesc unii); AM DREPTATE RALUCONE?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breh!

 

 

Am zis clar "portul de pijamale" nu portul de somn, ca multi dormim in kuru' gol dar asta nu inseamna ca facem nudism la Paw in bar, treziti-va... :wink: Si carenati-va, nerusinatilor... :kiss:

 

In al doilea rand, nu eu am dat startul la pajama party, de vina e Paw insusi, deoarece este ideea lui. Eu am luat cuvantul acilea ca sa popularizez miscarea, sa fie clar. :lol:

 

In al treilea rand, veniti cu ce mutzunache vreti, ideea e sa nu vi le pierdeti dreacu' prin club si dupa aia sa bociti ca margaretele dupa ulshuletzii voshtli de plush... :)

 

Pentru orice alt soi de nelamuriri, va stam la dispozitie spre a va informa, atat eu cati si Miki si Paw himself, care a inceput sa redescopere minunile internetului. :lol:

 

Va asteptam pe 23 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu suntem raspunzatori pentru pierderea ursuletilor, sa fie clar, daaaaaa? Veniti cu pijamalutzele la pachet, schimbarea se face in interior. Asta pentru blonzii si blondele care ar putea crede ca-i punem sa vina in pijamale pana la Paw... :wink: :kiss:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...