Sari la conținut

Trupe Preferate


ambidextru
 Share

Deci... ce trupe vreti in Romania?  

76 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Oameni buni, ca tot e forum de "Intalniri, evenimente, excursii", am si eu o curiozitate:

ce trupa v-ar placea sa vedeti in Romania, in vara asta?

Pana acum sunt confirmate Iron Maiden (mi-am luat bilet deja), Manowar si Judas Priest(daca nu ma insel). Mai era un zvon cu Metallica, insa acela e doar un zvon deocamdata.

 

Hai sa ne afisam aici preferintele, poate vede cineva care aduce trupe in Romania si poate tine cont si de preferintele noastre.

 

 

Am sa incep eu cu ce mi-ar placea sa vad aici:

 

1. Rammstein - inca nu au inceput un nou turneu, insa sper sa ii vad si pe aici..

2. AC DC - din pacate sunt foarte scumpi, insa mi-ar placea sa vad un concert cu ei.

3. Black Sabbath - am mai vazut concert cu ei, cu Ozzie vocal, insa as mai merge inca o data sa ii vad.

 

E randul vostru acum! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ........... 1,2,3 si daca se poate 3,2,1 si ar merge si 2,1,3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AC/DC clar, fara discutii... Cred ca ar veni cel putin 50.000 de oameni...

DIO si Heaven and Hell - cu ei nu e greu pt. ca vin mereu in Bulgaria...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am vazut depeche, m-am lecuit pt urmatoarea decada...ca-n rest sunt utopica...Io vreau sa se reuneasca Pink Floyd si sa ne faca si noua un bine venind aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine ar fi sa se organizeze si la noi un festival serios, de talia W.O.A. Un festival care sa dureze in timp, asa cum este in Germania.

 

Vot pt.

AC/DC

Metallica

DIO

 

Ar fii frumos...dar ar ramane o incercare nereusita. Inca nu avem mijloacele sa strangem aprox. 100000 de oameni ,pt. 3 zile si 3 nopti , din toata Europa, sa le oferi o experienta pe cinste alaturi de muzica buna...in esenta sa creezi un oras numai de metalisti chiar si pt scurt timp si aici ma refer si la mentalitate. Fiindca ce am vazut acolo m-a lasat masca...nu am vazut pe nimeni sa se ia la bataie si chestii de genu' desi majoritatea umblau nu tocmai sobrii pe acolo, sa nu stai cu grija ca iti dispare ceva din cort si chestii de genu' asta...chestii civilizate in orice caz care se afla in antiteza cu ce a vrut romanu' sa faca la Stuffstock. Stiu fiindca am fost acolo si ma duc si anul acesta si cu ocazia asta intreb daca se mai ofera careva sa vina, motorizat desigur :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Agoraphobic Nosebleed , Prostitute Disfigurement , Excrementory Grindfuckers ...nu le vad in lista .

 

...ce dreq de topic mai e si asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

metallica imi place cel mai mult insa concertul din romania a fost destul de slab mai ales la nivelul lor

 

 

 

 

Rammstein, Metallica, AC/DC

 

 

 

 

apropo se anunta pe metalfan ca vine si metallica pe 26 iulie 2008 acu ramane de vazut ce o sa fie :burnout: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai iata ca si Metallica sunt confirmati:

 

http://www.dordeduca.ro/stiri/_metallica_in_romania/5502/

 

:burnout:

 

Sa vina AC/DC si atunci nu imi mai trebuie altii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum am vazut destule trupe bune in ultima perioada si am fost la un pas de a vedea una din lista, vreau sa fie RAMMSTEIN in Romania :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...