Sari la conținut

AAseara


rontz
 Share

Postări Recomandate

la cererea publicului, pun şi poza cu cadoul primit de la familia Diaconescu, inclusiv Maria. E drept, tatăl Mariei îmi zice... "n-am găsit altceva mai potrivit ocaziei :laugh: :lol: ", la care io eram pe jos de râs... :( super tare domnul Diaconescu. :laugh: :huh:

 

P.S. ce moacă de gâscă am... :laugh:

post-14-1115655150_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ok! Cade netu 2 zile si cand intru ce gasesc? Fratilor fiti mai atenti ca e de rau cu oasele! Maria, iti urez multa sanatate si insanatosire grabnica! Ai grija sa urmezi programul de recuperare pt ca e foarte important daca vrei sa-ti redobandesti libertatea de miscare si asta ti-o spun di proprie experienta 3 gipsuri si pe deasupra mai snt si cadru medical asa ca stiu cum e. Multa atentie pe viitor, vorba lu' Axa "chiar daca intri pe prioritate farnezi si te asiguri de 2 ori ca nu se stie".

 

"reparare" grabnica si sa te vedem inapoi pe 2 roti cat mai rpd!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica copilei.

Cind ajunge la faza de recuperare sa dea un mesaj. Am o cunostinta, un profesor super meserias la spitalul Sf. Ioan (Vitan)

Recuperarea este la fel de importanta ca operatia, din pacate multi o trateaza cu superficialitate.

Sanatate multa :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Distractie placuta" si azi la spital, sa ridicati moralul fetei. Muzica buna de recuperare pe OTV sau Cultural TV. :huh:

Astept si pozele de ieri de la spital, starea Mariei se imbunatateste pe zi ce trece si sa ne mai creasca si noua moralu cu poze noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, se pare ca sint egoisti si o tin pe Drog doar pentru ei.

Totusi, daca nu vrea sa fie vizitata de straini sau mai putin apropiati e de inteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce mintzitzi poporu' cu forumu':

 

tre sa bata la usha shi sa negocieze cu gardianul intrarea in salonul 3

 

desti cred ca sunt mai multe rezerve la parterul spitalului care au un salon 3

 

 

intrarea in spital --- mergetzi inainte vreo 5 metri --- facetzi stanga ---- mergetzi vreo 50 metri ---- apoi facetzi dreapta pe un culoar ----- mergetzi inainte --- trecetzi de un automat de cafea, apoi de o usha de lemn ----- shi pe stanga e o usha pe care scrie ACCES INTERZIS :laugh: :laugh: ----- sunatzi la usha --- apare gardianul --- va certatzi cu el ----- shi ajungetzi la salonul 3

 

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci hai sa fim mai multi, ca sa se sperie cerberul.

Si cu castile pe cap, daca zice ceva :huh:

Acum serios, daca merg mai multi, sa spuna. Spre rusinea mea habar nu am unde este spitalul Pantelimon, in viata mea nu am vizitat un spital. Si sper sa ramina asa ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica si cat mai multi prieteni aproape de tine... :D

crezi ca "TRISHTII" pot sa o ajute cu ceva!!! :lol: :( :)

sunt varza :banana: :baldy: :what:

 

NOROC CE E EA TARE

 

:huh: :laugh: :laugh:

 

 

 

@ipman: ADICA NU TE DESCURCI SINGUR SHI SUNI UN PRIETEN :eek: :o ;) lasa-mi nr tau de mobil pe PM shi vorbim :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

servus Drog,....imi pare rau pt cele intamplate :laugh: , sper intr-o refacere mai rapida decat se crede initial...........e bine ca ai alaturi prieteni si spijin moral

 

........multa multa sanatate si recuperare rapida! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@FERI : dl. prof. de care vorbesti m-a recuperat si pe mine, la Sf. Ioan, dupa accident. Omul e adevarat. Fara el, schiopatam si acum.

 

@DROG': insanatosire grabnica si tine-te de recuperare, e incredibil cat conteaza alea 3 luni de gimnastica zi de zi, 2 ore pe zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fata noastră se ţine bine de tot, probabil de luni începe să facă pe balerina prin spital(Recuperare). sau cel puţin să se dea cu scaunul cu rotile, iar dacă se întâmpla asta, garantat îmi iau liber de la muncă sa facem o liniuţă prin aria aia necirculată unde e ea "cazată". :huh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha. Vesti ce ma bucura foarte mult. La o liniuta pe culoarele spitalului ma bag si eu ca n-am nevoie de carnet pt scaunul cu rotile.

Luni poate vin si eu sa vad cat de mult s-a imbunatatit starea Mariei.

Bafta multa si insanatosire grabnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca n-am mai reusit sa mai trec pe la spital... sper sa ajung maine seara, dar asta nu depinde de mine...

 

daca nu ajung, transmiteti-i voi insanatosire grabnica!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...