Sari la conținut

Femeile De La SMAEB 2008


webber
 Share

Postări Recomandate

le-as sugera batai in noroi cu fetele astea dragute :D printre niste motociclete enduro... ca din ce in ce mai pervers devine salonul... nu ca m-ar deranja :D

 

si eventual sa reduca prezenta moto la niste postere in decor sau la niste costume tematice pentru fete :crack: ? omul mai vine cu prietena, nevasta, nu poate sa caste gura la altele ... la motoare da :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu vi se pare ca sunt un pic mai... etnice, tovarasele? Mie mi se pare o chestie de prost gust sa pui femei la standuri de dragul de a le pune. N-au nici o legatura. Sunt un exemplu de kitsch, chiar daca unele sunt frumoase, sau provocatoare. E salon moto, nu de masaj sau de strip-tease, De ce dreq nu le imbraca in piele sau in costume de moto? Si sa puna niste amazoane adevarate, nu fatze de Ferentari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: :crack: Foarte de kko nu am avut ce vedea doar cateva fete mai de doamne-ajuta in rest nimic,nu stiu de ce s-a mai chinuit astia sa faca smaebul asta ca daca stiam nici nu ma mai deplasam,dar asta e.

si de la mine cateva poze.Va rog nu aruncati cu pietre!

post-20127-1205773237_thumb.jpg

post-20127-1205773284_thumb.jpg

post-20127-1205773333_thumb.jpg

post-20127-1205773447_thumb.jpg

post-20127-1205773509_thumb.jpg

post-20127-1205773559_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzatzeeeee!!! :crack:

 

( Motoristi puorci si hafemeiatzi :rusinica: .. oh, gimme my beer! :crack: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vi se pare ca sunt un pic mai... etnice, tovarasele? Mie mi se pare o chestie de prost gust sa pui femei la standuri de dragul de a le pune. N-au nici o legatura. Sunt un exemplu de kitsch, chiar daca unele sunt frumoase, sau provocatoare. E salon moto, nu de masaj sau de strip-tease, De ce dreq nu le imbraca in piele sau in costume de moto? Si sa puna niste amazoane adevarate, nu fatze de Ferentari...

 

savage... totul se leaga. Vine cocalarii (cea mai tare poza de la salon) vede pixxde arse de la supradoza de broz la salon, pe motorete cu bucile si labiile pe afara... rezulta aspirator de traseiste. Da si mie frate! A doua zi e la showroom si vrea RR cat mai colorat. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca sunt putin offtopic ...

 

uitati-va la dracovenia asta verde... cata imaginatie !!!

sincer nu as vrea sa il cunosc pe proprietarul acestui Kawa...

post-5881-1205824987_thumb.jpg

post-5881-1205825044_thumb.jpg

post-5881-1205825206_thumb.jpg

post-5881-1205825260_thumb.jpg

post-5881-1205825393_thumb.jpg

post-5881-1205825419_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: Ma uit la cele puse si scrise de voi, din strainatate..... Concluzia mea e ca mai bine nu s-ar fii tinut nimic, era mai bine. Omul improasca cind e neputincios, ciudos. Daca nu se facea nimic urlati ca uita la noi nu se organizeaza nimic. Trebuie sa va mindriti cu tot ce avem in tara noastra, ( fete frumoase sint cel putin de-a noastre ) Sa va ginditi ca veata se modernizeaza si noutatile vor face in totdeauna un soc. La unii pozitiv, la altii negativ. Multi ar fii vrut sa fie acolo printre fetele astea, pe care cei mai multi ii improasca! :crack: Editat de kawasakivn800
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a fost Salon De Fete...nu de motoare si echipamente...Cel Putin daca le Imbracau in Latex... :crack:

 

"Soparle" se gasesc pe toate drumurile...tarii...

 

Scuze...colegelor motocicliste...

 

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-10329-1205694465_thumb.jpg

Baetii mergeau spre 4tuning, da' pun pariu ca au trecut si pe la smaeb

 

Zici ca's clonati, trait'ar.. Pai daca au acelasi meniu (seminte, bere si manele), normal ca organismele se dezvolta similar!

 

Referitor la fete, Bebelusa are prestanta totusi. Fetele de la standul wakamotors zici ca erau centuriste uzate rau. Felicitari celor de la Cagiva pentru fete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca sunt putin offtopic ...

 

uitati-va la dracovenia asta verde... cata imaginatie !!!

sincer nu as vrea sa il cunosc pe proprietarul acestui Kawa...

 

doamne' ce mizerie, de fapt daca ne uitam la numar observam ca omul este de la california.. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...