Sari la conținut

A venit ... motoruuulllll.


Placebo
 Share

Postări Recomandate

Sa incep ca la Oscar:

In primul rand vreau sa multzumesc parintzilor mei care m-au imprumutat bani deshi nu rambursasem tot imprumutul anterior.

Apoi multzumesc celor de la ActionLand In special Angelo shi Sorin.

 

DAR mai ales prietenilor motociclishti care au venit ieri la mine sa vada motorul care nu ajunsese inca. :lol: ... vineri dau de baut :laugh: :laugh: :laugh:

 

DECI a venit motoru'

 

Ce cumintzi stau gagicile mele in garaj :huh:

Garajul nu este inca treminat ... shi mai am shi un motan cara cand ploua doarme pe motorul meu ... shi bineintzeles il noroieshte ingrozitor.

post-49-1115879621_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat eram disparat ... bineintzeles i-am disperat shi pe cei de la ActionLand ... care au fost foarte intzelegatori cu mine ... chiar mi-au trimis poze cand au desfacut cutia.

post-49-1115879809_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wooooooooow! SUPERB! :huh: Sa-ti "traiasca" motorashul, si la cat mai muuuuuuuuuuullti km fara probleme!....

 

PS: Cand pot sa-l vad si eu?! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa vorbesc cu cei de la leasing sa-mi scoata numere roshi. :huh: Sper ca miercurea viitoare la arc sa vin cu el.

post-49-1115880545_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super motor, sa'l stapanesti sanatos. De abia astept sa experimentez si eu senzatia asta .. de motor nou-nout ... :laugh:

asfalt uscat si multi kkm fara probleme !

 

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, sa te poarte sanatos mii de km! Abia astept sa o si aud, ca de vazut am vazut-o. :huh:

 

Bafta maxima si asfalt sau nu, cum vrei tu, ca acum ai cu ce! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multzumesc tuturor.

De auzit am auzit-o eu ieri ... urla cam tare. De fapt toate articolele mentzioneaza ca la turatzii mai mari de 3000 este zgomotoasa. Ce sa zic ... la 2000 de ture zici ca mergeam pe sirena de tren :laugh: ... nu ca m-ar deranja dar se poate zice ca discretzia nu este punctul ei forte. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...