Sari la conținut

A venit ... motoruuulllll.


Placebo
 Share

Postări Recomandate

Bravo omule! Jos palaria pentru parinti. M-as bucura sa reusesti sa pastrezi Nevada. :laugh:

Ca sa mi-o mai dai si mie sa ii fac o tura :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si sa o folosesti sanatos! :laugh: :laugh:

 

Asta da pachetzel! Sa tot asamblezi asa ceva cu instructiunile de montaj si dictionarul in fatza! Cam asa am asamblat si eu de Craciun o ....Kettler Santana. (Macar de asi folosi-o) :laugh:

 

Iti doresc nervi tari pana-ti vin numerele, iar dupa aia, numai asfalt uscat! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Sa ai noroc de ea si s-o stapanesti sanatos.

Si...zici ca noua celor din provincii ne-o prezintzi la Ploiesti? Am un prieten care nu mai viseaza altceva decat un CAPONORD... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nene, da toti ii doriti asfalt uscat? :laugh: Pai motoreta aia pare in stare sa merga si pe noroi ud (sic!), ce tot atata "asfalt uscat"?? Mergi Placebo pe unde iti place cu ea, sa te bucuri de ea si sa fie intr-un ceas bun! :laugh: Ne vedem cat de curand in Etrusco! :huh:

 

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitări man,

 

Acuma, pe bune, nu îmi împrumuţi şi mie părinţii tăi niţel? :huh:

 

Să te bucuri de cât mai multe drumuri, asfaltate sau nu, că de aia ai motor nou, ALLROAD :laugh:

 

Ai grijă mai mare, cel puţin la început, până te acomodezi cu ea, cu stilul ei de mers.

 

Să te poarte sănătos pe unde nici picior de om n-a călcat :laugh:

 

O frumuseţe. Pare militară după culorile alea de camuflaj...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

Ciao!Cit ai platit motorul?Ti-au dat si valizele din aluminiu,impreuna cu doua perechi de cauciucuri taselate?Te intreb pentru ca aici in Italia au facut publicitate in revistele de motociclism de aceasta oferta,in practica la prezul acestui model APRILIA CAPO NORD RALLYE dadeau toate aceste extra fara nici un euro in plus.Putina lume a stiut sa aprecieze acest model,motorul e acelasi de la 1000 fACTORY ,deci o garanzie in plus.Sa o stapinesti sanatos si "drum bun"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta a venit cu un set de gentzi laterele (coburi) din aluminiu plus un set de cauciucuri enduro (ea fiind echipata cu cauciucuri de strada).

Nu shtiu ce sunt cauciucurile taselate. :laugh:

Motorul este acelash cu cel de pe Tuono, Futura, Mille ... dar un pic modificat pentru touring.

Tuono shi Mille au 120-130 cai

Futura cam 110

Caponord 100 ... bineintzeles a crescut cuplu'. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto...sper ca ti-a placut drumul la ploiesti.

misto motoru' chiar ma uitam miercuri la arc la el si mi-a placut mult cum se vede bordu'

 

sa-l stapanesti sanatos...si chiar daca merge si off road....DRUM USCAT...

Editat de ALO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba de ce scula ai reusit sa-ti cumperi B) si nu era destul ca e frumoasa si e de

 

calitate ai mai avut pretentia sa fie si virgina :blbl: .........................si cum

 

spunea inainte Smokey esti un spargator de virgine ......... vad ca ai succes

 

bravo bre tot asa cu pachetelele astea minore :scratch:

 

:ok: km multi fara probleme :moto:

 

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...