Sari la conținut

Accident La Intersectia Cantemir Cu Marasesti


god666
 Share

Postări Recomandate

eram intr un taxi cand am trecut pe acolo si am vazut un motor cazut in intersectie si un taxi lovit in fata

nu stiu multe despre starea motociclistului decat ca avea costum(geaca) rosu cu negru si nu parea sa fie foarte grav, despre motocicleta nu pot sa spun decat ca era ceva sport 900-1000 cmc

 

as baga mana in foc ca taximetristul e de vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a trecut si tata acum si m-a sunat este exact la domo in fata care stati in zona dati o mana de ajutor, este vitezana

 

--- Mesaj completat în 27 Mar 2008 02:53 -------------
si cateva poze , nu sunt f bune ce a reusit tata sa faca

 

--- Mesaj completat în 27 Mar 2008 02:54 -------------

a trecut si tata acum si m-a sunat este exact la domo in fata care stati in zona dati o mana de ajutor, este vitezana

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Mar 2008 02:53 -------------</small><br/>si cateva poze , nu sunt f bune ce a reusit tata sa faca cu telu

post-9353-1206579235_thumb.jpg

post-9353-1206579250_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vb despre Boris care o avea pasagera pe Ralucone. Mobra un SV 1000, praf.

 

Ideea este ca ei erau pe prioritate iar o duduie cu o dacie galbena nu a considerat de cuvinta ca o amarata de motoreta merita prioritatea. Ei sunt oki amandoi . Boris are o mica fractura la incheietura stanga si vreo 2 masele sparte iar Raluca nu a patit nimic. Mai multe va vor spune ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare va inceta insiruirea accidentelor vreodata?cred ca numai atunci cand ultimul motociclist va murii.insanatosire grabnica si daca se poate luatii toti banii pentru a cumpara 2 motoarer nu unul!sa simta buzunarul ei,ca data viitoare sa se uite draq in jurul ei si sa nu desconsidere pe cel de langa ea!mama lor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am auzit si eu.

Boris, Raluca, bine ca nu v'ati lovit mai rau.

Daca aveti nevoie de ajutor, dati tel.

ralucone, tu ai nr meu.

Anyway, il mai trec o data:

0744815645

 

Sa va faceti bine!

 

Si sa o jupuiti si de piele pe vaca dracului.

Nu va faceti prbl pt banii de avocat. Ii scoateti tot de la aia, cheltuieli de judecata. Nu merita lasata. Politia ce a scris in PV?

 

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti ma copii, ma??? Va rupeti dintii?

Faza: vb cu un prieten la telefon de dimineata. Imi zice: bai, inca unu azi noapte in Bucuresti. Io de colo: ete (cuvant urat)! toti prostii, tu crezi ca io ma stau sa ascult de d-astea? Da-i naibii sa se uite pe unde merg. Deschid forumu: voi!!!

Bravo, bah! Bine ca nu e mai rau. Imi cer scuze ca v-am facut prosti.

 

Need details: sunteti bine, daca nu, cat de rau, motoreta cum e, si ce a zis duduia cu pricina? Need anything?

Raluca, de ce a telefonu'-nchis???? ;)

 

Va pupa nuka! :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, de ce a telefonu'-nchis???? ;)

 

 

Chiar la faze d-astea, va rog eu, dupa ce dati mesaje ca unul a cazut si mai ales ca e la spital... lasati telefonul deschis si raspundeti!

 

Ralucone, Borris... stiti in ce domeniu lucrez, daca aveti nevoie, va stau la dispozitie!!! 0723.74.37.20

Sanatate! :bow:

Editat de Amrita Devi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nush cum v-as putea fi de ajutor, dar aveti numarul meu.. :bow:

'tu-i mortii ei de mujer, de bine ce campania pixdii incepe pe 12 aprilie.. ;)

 

Trageti tare de sanatate, ca duminica e rost de gratarel.. :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am speriat aseara cand m-a sunat Aleck sa imi spuna...Initial stiam doar de Boris si ma rugam sa fie ok, daca fizic e ok, macar psihic sa treaca repede peste asta...Lasa ca fierul se face. Apoi am aflat si de Raluca si m-am speriat si mai tare. Mai tarziu am vb cu Aleck care era la spital, si mi-a dat vestea buna ca sunteti ok, numai in stare de soc...dar era normal.

Off Doamne, in ultima vreme, multi din prietenii mei au accidente, deja mi se face frica...

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bow: :bow: OMG si voi ati patit-o?? :bow: :bow: ;)

Boris, recuperare rapida si Ralucone :bow: :bow: Bine ca a fost numai atat si sa nu va mai prind ca apareti la rubrica asta!!!

Aveti grija de voi mai copii ca altii nu au :bow:

Daca pot sa va ajut cu ceva sa ziceti numa' :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sergiule, mi s-au muiat picioarele cand am citit!!!! mi-a stat inima-n loc!!!! de ce n-ai sunat? ai mei stau prin zona pe la Nerva Traian, eu am tot fost pe drumuri pana pe la 11. mesaj, si eram acolo imediat si gaseam sa ducem motorul in zona acolo. cum cacao s-a intamplat???? intra aici si zi unde esti, da un semn ceva, cu ce te putem ajuta & shit!

 

si fa ceva cu prostia aia de telefon, ca d'aia ai dat o carca de bani pe el: sa-l tii deschis si sa vorbesti la el!!!!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ne intorceam din biker's otopeni, eram eu, fludor,, nino si boris cu ralucone si ne-am despartit la victoriei. Acum am auzit de accident :bow:

 

;) sa-mi bag p*la in ei de soferi/soferite cu gandul la p*ula in loc sa fie atenti la drum.

Bine ca sunt ok si nu e nimic grav. Arde-o rau pe prosta sa-ti iei sv nou :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara ne-am intors din bikers impreuna si la victoriei ne-am departit, il intrebam pe ivi unde sunt si am crezut ca i-am pierdut, plm aiurea rau treaba. Ma bucur ca au scapat teafari si nesifonati. blonda va ramane blonda si nimic nu va schimba asta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Damn it...chiar ieri am trecut pe la ora 7 si ceva pe acolo prin intersectie, ma uitam exact pe jos unde erau numai cioburi de far. Imi ziceam : "Iarasi boi care dau goarna si s-au pupat unu cu altu in fund."

 

Deci se pare ca a mai fost unu in aceeasi intersectie. Dar dinspre Tineretului spre Unirii.

 

Bine ca sunteti ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sergiule, mi s-au muiat picioarele cand am citit!!!! mi-a stat inima-n loc!!!! de ce n-ai sunat? ai mei stau prin zona pe la Nerva Traian, eu am tot fost pe drumuri pana pe la 11. mesaj, si eram acolo imediat si gaseam sa ducem motorul in zona acolo. cum cacao s-a intamplat???? intra aici si zi unde esti, da un semn ceva, cu ce te putem ajuta & shit!

 

si fa ceva cu prostia aia de telefon, ca d'aia ai dat o carca de bani pe el: sa-l tii deschis si sa vorbesti la el!!!!

 

Aseara la spital cand am plecat cu ei de acolo Boris nu isi mai gasea telefonul asa ca e foarte posibil sa nu ai cum sa dai de el. Dupa cum am mai zis nu re decat o fracturica la mana si vreo 2 masele sparte, iar moralul era oki aseara. Motocicleta am luat-o noi de acolo si este in garaj la Motofum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...