Sari la conținut

Postări Recomandate

de vanzare Honda CB500 din 1995.

Anvelope cumparate noi toamna 2011, ofer si kit de ambreiaj nou, un bord, toba originala, pentru ca are un REMUS instalat, topcase GIVI, suporti laterali pentru genti.

 

1100 EUR

 

se poate vedea si testa cu programare prealabila :)

 

contact: Corina

0755829274

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai jos poze cu ghetele Probiker, Cizmele TCX si pantalonii Vanucci.

 

PS: nu am apucat sa curat ghetele si cizmele :grinbandit:

 

Se mai pun la vanzare :

Geaca Cycle Spyrit (marimea M echivalent) destul de purtata dar in stare buna, si fara probleme,mesada detasabila, water repelent (tine lejer la ploi mai mici - eu am impermeabilizat-o cu spray special luat de pe louis pentru eficienta mai mare) - 250 RON

Costum Cycle Spyrit (dama) (cred ca e echivalent S) - aproape nou, pantalonii au fost purtati doar de doo ori(marime 38 scrie la pantaloni), mesada detasabila, water repelent - 550 ron

Tel: 0746162295, email:filip.cristian@gmail.com

 

Se mai adauga o pereche de genunchere super schield - 50 ron + pantaloni de ploaie HELD Diluvia (80 ron) .

 

Preturi negociabile lafata locului.

Editat de ruler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar calculator desktop+monitor in Cluj. Sa nu fie ceva vechitura antica... :unsure:

 

daca te inter si nu ii prea vechi ....pret 200 ron ...0745538663vand calcularor

 

placa de baza asrock k6vt6-c

memorie 512 ddr 1..400

procesor amd semprom 2800+(2ghz)

hdd 250gb ide-western digital

dvd-rw lg

placa video ati radeon 9600-128 mb

sursa high power-370w

tv tuner leadtek tv 20000xp

monitor lcd 14 trebuie schimbata mufa sau cablu de la monitor

post-25872-0-57940100-1348498581_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oferta valabila pana joi(27.09)...Yamaha xtz660 TENERE,an 1995,stare foarte buna,cauciuce 80%,600km in Romanica,inmatriculata,topcase Givi,casca,2geci enduro,husa ploaie,2 chei,lant,frane ok,ulei schimbat inainte de cei 600km.Ce mai? E beton motorul,la fel si pretul.Nu am nika de ascuns.Plec cu treaba si de aceea imi permit sa il dau la banalul pret de 1350 euroi.Foto la pagina 533.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te inter si nu ii prea vechi ....

 

Nivel 2002 :)

 

Si inca ceva, modelul placii de baza sigur este K7

 

http://www.asrock.com/mb/VIA/K7VT6-C/

 

Chiar si asa, cu inca 512Mb ar fi un sistem ok pt muzica si filme (WinXP). Navigare internet doar daca stii ce sa instalezi sa ruleze rapid (browser, flash, java samd), ultimele versiuni sunt mari consumatoare de resurse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vand urmatoarele:

 

2 x casti Nolan N62 negre (folosite dar in stare buna), S + M - 250 RON bucata - VANDUT

1 x pereche Cizme TCX X Five Plus (aproape noi) , Goretex (100 % impermeabile ), foarte confortabile, nr.42 - pret 450 RON

1 x pereche Ghete Probiker pentru oras, folosite dar in stare acceptabila , nr.42 - pret 40 ron

1 x Pantaloni Vanucci cu membrana Sympatex (sunt impermeabili, testat la plooaie sanatoasa) cu mesada detasabila, aproape noi, marimie L - pret 450 RON

1 x manusi Tschul din piele, touring (inalte) , marimea M , aproape noi - pret 100 RON - VANDUT

1 x manusi no-name (cros) , le-am folosit in zilele caniculare, sunt foarte aerisite, marime M - pret 40 ron

1 x Geaca Cycle Spyrit (marimea M echivalent) destul de purtata dar in stare buna, si fara probleme,mesada detasabila, water repelent (tine lejer la ploi mai mici - eu am impermeabilizat-o cu spray special luat de pe louis pentru eficienta mai mare) - 250 RON

1 x Costum Cycle Spyrit (dama) (cred ca e echivalent S) - aproape nou, pantalonii au fost purtati doar de doo ori(marime 38 scrie la pantaloni), mesada detasabila, water repelent - 550 ron

1 x pereche rain boots (supra papuci) merg peste papuci marimea 42 - 25 RON

email: filip.cristian@gmail.com, tel: 0746162295

Editat de ruler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De Vanzare Nokia X6 cu toate accesorile, liber de retea, plus cadou husa de silicon, pretul este de 400 de lei. Aici e un Review in engleza

Ofer Detalii celor interesanti la 0744 47 53 52
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand telefon Nokia E5.Arata foarte bine, e ca si nou, a fost folosi putin.

Bateria tine 5 zile. Accesorii: casti hands free, incarcator de masina, SD card.

Mai multe informatii gasiti pe http://www.gsmarena.com/nokia_e5-3198.php

Pentru cei interesati: keyplayer4u@gmail.com sau tel: 0721369639

Pret 250 lei

valabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Nu stiti unde se vand casti second prin Cluj? M-ar interesa ceva cat de cat ieftin.. vreau o casca provizorie pana imi iau una definitiva si mai calumea. Marimea S (55-56 cm la capatzana) si sa fie fullface.

 

 

Multzam.

 

Daca nu gresesc sunt 2 locuri de unde poti cumpara casca SH in Cluj. O varianta este "oserul de sambata" si daca imi amintesc bine, este un topic undeva aici pe forumul Cluj, intitulat BURSA LOCALA, daca o iei de la coada la cap ai sa vezi destule anunturi cu casti disponibile.

Propun sa vizitezi proprietarul, care mai mult ca sigur te va lasa sa incerci casca. Exista cazuri cand se vand casti de calitate superioara la preturi semnificativ mai mici fata de pretul de nou. Bafta!

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu gresesc sunt 2 locuri de unde poti cumpara casca SH in Cluj. O varianta este "oserul de sambata" si daca imi amintesc bine, este un topic undeva aici pe forumul Cluj, intitulat BURSA LOCALA, daca o iei de la coada la cap ai sa vezi destule anunturi cu casti disponibile.

Propun sa vizitezi proprietarul, care mai mult ca sigur te va lasa sa incerci casca. Exista cazuri cand se vand casti de calitate superioara la preturi semnificativ mai mici fata de pretul de nou. Bafta!

 

 

OK.. ma gandeam si eu la varianta cu OSER.

 

Am gasit insa de vanzare la cineva casti fullface noi (cel putin asa par) marca LAZER la 200 ron bucata. Credeti ca e un pret OK... stiam ca pentru casti noi preturile incep de undeva de la 400 ron in sus...

 

Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...