Sari la conținut

Postări Recomandate

VAND HONDA VARADERO XL1000, 1000 CMC, 100 CP, AN FABRICATIE 1999, 55000 KM, STARE FOARTE BUNA, CUTII LATERALE SI CENTRALA, TANKBAG, CRASHBARS, CRIC CENTRAL, PROIECTOARE, KIT DE LANT NOU(REGINA), ALARMA. Pret 3300 euro neg. tel 0740036660.

frumoasa jucaria Bafta la vanzare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Vand pantaloni piele, marca Polo, marimea 54.

Dimensiunile sunt:

-talie: 92cm

-lungime: 100 cm

-lungime interior: 71,5 cm

Pret: 50 lei

 

Vand manusi de iarna/mai groase, marca Nitro. Folosite un sezon rece.

Pret: 50 lei

 

Pentru alte informatii: 0736484548 sau PM.

Nu mai este valabil, s-au dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din motive personale trebuie sa ma despart de mobra o vreme,asa ca trebuie sa o vand Yamaha Super Tenere XTZ 750,750 CC,70 CP,an fabricatie 1993,culoare rosie,inamtriculata cu acte la zi,adusa in 2007,intretinuta foarte bine,ulei schimbat la fiecare 5000 KM,consumabile schimbate anul acesta,mai putin kitul de lant care necesita inlocuire,am cumparat-o cheala si tot ce este extra e pus de mine si anume:parbriz touring MRA cu deflector,aparatoare faruri de aluminiu,aparatoare noroi fata home made,crash-bars Heavy Duty,proiectoare Hella(sticla stanga sparta,am cazut la adunarea de anul asta)ceas+termometru,ungator lant home made cu electrovalva si cap ungere de la Harea,suport lazi si top case,lazi laterale Givi E45,top case Givi 450,avarii,trusa scule home made,prelungire aripa spate originala cu stop.Pretul este de 1500 euro si nu mai este negociabil.Pt alte informatii va stau la dispozitie la telefon 0740313423 P.S. bonus se da echipamentul moto care este in stare buna

 

 

accesoriile se dau si separat,motorul fara accesorii dar cu echipament motot 1000 euro

pretul accesoriilor sunt foarte convenabile,reduc preturile mult!!!!!!!!!!

 

 

de azi numarul de telefon din anunt nu mai este valabil.noul numar de telefon este 0742668055

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar:

 

- micrometru;

- sandwish maker - nu ma intereseaza starea, sa fie curat, sa faca caldura si sa stea laolalta

- extractor rulmenti - ca sa pot scoate rulmenti de 110 mm diam. exterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand gopro hero 3 silver edition noua cu toate accesoriile la cutie, .......pret 1150 ron

 

post-25872-0-19601000-1362516055_thumb.jpg

post-25872-0-23362100-1362516075_thumb.jpg

  • 1080p30 / 960p48 / 720p60fps

  • 11MP / 10 fps Burst

  • Wi-Fi Built-In

  • Wi-Fi Remote + App Compatible

tel 0745538663 Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar:

 

- micrometru;

- sandwish maker - nu ma intereseaza starea, sa fie curat, sa faca caldura si sa stea laolalta

- extractor rulmenti - ca sa pot scoate rulmenti de 110 mm diam. exterior.

 

O ramas de luat numa sandwishmaker-ul. Parca nu as da 80 de lei pe unu nou... :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

RCA la preturile cele mai bune. Asfalt uscat!

attachicon.gifDate necesare pentru RCA.doc

 

Salut,

 

intrebarea mea e urmatoare: Ce se intampla in cazul in care eu am o asigurare platita pe 6 luni si imi schimb utilajul dupa 2 luni de la asigurare?

Este posibilitate de recuperare partiala a primei de asigurare? Eventual, se ia in considerare diferenta care a mai ramas in momentul in care inchei o asigurare noua?

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da se poate recupera si eu am procedat la fel undeva in Grigorescu ( nu stiu numele strazi si numarul dar stiu unde este) biroul unde poti recupera banii trebe sa te prezinti cu asigurarea si cu contractul de vinzare cumparare cu care dovedesti ca ai vindut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Vand geaca Cafe Racer neagra, marime 40, cu protectii soft, de piele la 100 de lei

 

attachicon.gifDSCN3666.JPG

Vand costum geaca si pantaloni, 2 bucati detasabile, albastru cu negru, 100% piele, marca Harro, made in germany, marime 36-38, pret 300 de lei

 

attachicon.gifDSCN3667.JPG

vand costum intreg, 1 piesa, sport racing, de piele, FLM Race SUIT Carbon, cu protectii, marimea 52, pret 500 de lei.

 

attachicon.gifDSCN3668.JPG

Vand geaca FLM, marimea 52/L, pret 100 de lei.

 

attachicon.gifDSCN3669.JPG

Vand costum din 2 piese AIM, piele rosu cu negru, marime 56, 200 de lei tot sau 100 de lei piesa.

 

attachicon.gifDSCN3671.JPG

telefon: 0766546322

up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar o aripa fata, de preferinta alba, ce se poate monta pe o Honda VFR 800 RC 46/2000 (niste suruburi si niste table de facut suporti se gasesc, dar aripile astea zici ca se ascund...sau vreau eu ceva ieftin)

 

daca aveti ceva de dat.....nu ezitati, deja e frumos afara.....555031_10151357662043042_1587711343_n.jp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

RCA la preturile cele mai bune. Asfalt uscat!

attachicon.gifDate necesare pentru RCA.doc

Nou!, m-am pricopsit si eu cu internet banking si asta chiar functioneaza, adica banii vin in sub 24 de ore , asa ca economisim o intalnire cu cei cu care nu ma cunosc. Dupa ce primesc acceptanta ofertei va comunic contul (doar sa scrieti la commenturi cand virati numele vostru;RCA ;tipul autovehicolului). Asigurarea v-o fac apoi imediat ce primesc banii in cont si va trimit pdf-urile politei si chitantei. Puteti sa v-o printati voi si e valabila in fata politiei. Doar dc faceti "poc" este necesar originalul pe care il puteti ridica ulterior de la mine.

Asfalt uscat si fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

intrebarea mea e urmatoare: Ce se intampla in cazul in care eu am o asigurare platita pe 6 luni si imi schimb utilajul dupa 2 luni de la asigurare?

Este posibilitate de recuperare partiala a primei de asigurare? Eventual, se ia in considerare diferenta care a mai ramas in momentul in care inchei o asigurare noua?

 

Multumesc.

Nici o problema, te duci la societatea unde s-a facut asigurarea cu contractul de vanzare cumparare (e bine sa-l ai la tine)si certificatul de radiere (trebuie sigur). Asiguratorul e obligat sa-ti returneze suma aferenta lunilor neconsumate. Cel putin astea se cereau acum vre-o doi ani cand am avut aceeasi problema cu o masina. Da ca sa fii sigur du-te cu toate actele care raman in posesia ta dupa actiunea de vanzare cumparare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da se poate recupera si eu am procedat la fel undeva in Grigorescu ( nu stiu numele strazi si numarul dar stiu unde este) biroul unde poti recupera banii trebe sa te prezinti cu asigurarea si cu contractul de vinzare cumparare cu care dovedesti ca ai vindut.

 

 

Nici o problema, te duci la societatea unde s-a facut asigurarea cu contractul de vanzare cumparare (e bine sa-l ai la tine)si certificatul de radiere (trebuie sigur). Asiguratorul e obligat sa-ti returneze suma aferenta lunilor neconsumate. Cel putin astea se cereau acum vre-o doi ani cand am avut aceeasi problema cu o masina. Da ca sa fii sigur du-te cu toate actele care raman in posesia ta dupa actiunea de vanzare cumparare.

 

Multumesc mult pentru informatii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand costum Dainese din 2 piese, nepurtat. (femei 1,65-1,70 cm inaltime)

Jacheta este Dainese Air Frame Tex, marimea 44, iar pantalonii New Drake Air Tex, aceeasi marime.

Impreuna se unesc cu fermoar si devin costum.

Protectii la umeri, coate/antebrat, genunchi/tibie, si buzunar special pt protectie spate Dainese G2.

Detalii aici:

http://www.dainese.c...at=21&subcat=23

http://www.dainese.c...gender=1&cat=12

Pret 1200 lei negociabil.

Editat de navix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...