Sari la conținut

BMW R1200/1250 GS/GSA/RS/RT/R LC - 2013->


Postări Recomandate

BRAVO LOREDANA!!!!! ZI LE MAI CU FOC

ASTIA NU VAD PLIMBAREA DELOC

SUNT NISTE DRUMURI PANA LA CLUJ O NEBUNIE

DECAT SA BANTUI PANA LA PREDEAL DE 2 ORI

SI FOCOASE RAU FETELE IN ZONA......

 

DE CE SA STIE ...OAMNEI

 

predeal?????

esti nebun complet.

 

poate in vara asta daca oi fi destuld e antrenat.

doua zile pana acolo, odihna si venit cu trenul.

prietenii mei ma astepata cu masina pe traseu pentru hidratare..

 

numai daca mergeti pe tg mures si stanga spre cluj, va umpleti de energie.

grijanie in padure la radar.

e un segment cu limita e 40.

 

alta varianta, stanga dupa sighisoara, medias si se iese dupa tg mures.

o nebunie de drum

 

iar la cluj, pana-ti tragi sufletul dan ti-o da-n brate inapoi, si apoi iti propun sa intorci pe bistrita, eventual reghin...

o sa cante mobra cum canta connect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pentru petarde si cocardele MOS.cicliste

 

nu mi am luat motor sa repar

NU MA PRICEP

MI AM LUAT MOTOR SA APAS BUTONUL ROSU SI SA PLIMB...

Ianachime macar daca se opreste adv sub tine sper ca te uiti daca ai benzina in rezervor. Si daca nu ai nu mai apesi butonul rosu pt start ca si surdul soneria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ianachime macar daca se opreste adv sub tine sper ca te uiti daca ai benzina in rezervor. Si daca nu ai nu mai apesi butonul rosu pt start ca si surdul soneria.

 

 

sefu...

imi pare rau nu ma uit in rezervor

AM LED INDICATORT SI MAI SI SCRIE PE LANGA...

MACAR ATAT

 

ca in rest sa mor daca stiu sa i fac ceva

de aceea cand plec chiar si pana la TARGOVISTE iau corul cu mine..ca masina de TRACTARE poate nu vine in 24 de ore

 

glumim si noi ce dracu sa facem asa de MARTI...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate te-au tratat preferential ca esti prieten cu sefu'. Pe ceilalti ii rasolesc.

 

In niciun caz!

 

Bogdan, atat Emanuel cat si (noul) Tibi sunt super baieti, asa ca da-mi voie sa ma indoiesc de remarca ta. Se vede treaba ca n-ai avut de-a face in mod direct cu ei.

 

Eu unul n-am cunoscut pe nimeni care sa-i blameze si nici n-am citit ceva rau la adresa lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK .

Facut progamare 28 BV auto.

Trebuie sa recunosc ca mai sunt oameni si cu bun simnt [ mecanici moto ] care au spus clar " domne nu am mai facut /nu am dispozitiv pt vacum deci nu ma bag " dar se gasesc destui si din cei care spun A NU AM MAI FACUT DAR NU ESTE MARE LUCRU ................

 

Seara buna .

Vik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In niciun caz!

 

Bogdan, atat Emanuel cat si (noul) Tibi sunt super baieti, asa ca da-mi voie sa ma indoiesc de remarca ta. Se vede treaba ca n-ai avut de-a face in mod direct cu ei.

 

Eu unul n-am cunoscut pe nimeni care sa-i blameze si nici n-am citit ceva rau la adresa lor.

Inseamna ca nu ai mai vorbit de mult cu Ianakim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii de la Bavaria mi s-au parut super de treaba (pe sefu' lor, Emanuel, n-am apucat sa-l cunoasc prea bine). Problema acolo pare sa vina de sus de tot... probabil nu sunt considerate necesare un buget mai serios si o atentie mai mare acordate segmentului moto. Altfel nu lasi mecanici priceputi si apreciati sa plece si te gandesti macar sa pui un amarat de geam intre client si motocicleta aflata in service.



astia?????

pai nu baga benzina ...dar minte ...bere

:ok:



A mea a avut doua schimburi de Power 1 4T 10W-40, cat i s-a facut service-ul in Germania (2011-2012). La noi am vazut ca nu prea se gaseste. Oricum, cu 10W-50 n-am simtit nici o diferenta si parca a si consumat mai putin ulei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca renunti la ST ...?!

tau

daca va fi asa cred ca se apropie sfarsitul lumii. sa vezi pe d-ul Harea pe BMW ca si cum ar fi ales acuma o papa de culoare din africa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca renunti la ST ...?!

Nu ma! Nu exclud BMW din optiuni niciodata, dar nici sa-l laud fara rost nu se face. Ma gandesc sa-ti iei motor tu si sa mergem cu cortul la mare impreuna. Esti singurul dintre prieteni care accepta ideea de cort. Fa-ti pomana si arata-mi pagina din manual unde zice de consumul instantaneu . E pagini multe si mi-e lene. Multam frumos.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan, iti recomand sa (nu) citesti manualul, intrucat daca si dupa ce faci acest lucru, s-ar putea sa nu-ti mai doresti deloc ST-ul! Sau ... poate ca o sa-l privesti cu alti ochi ...!

 

Te stiam un tip care se documenteaza, dar se vede treaba ca - dupa cum spui si tu - te-ai cam lenevit ...!

 

Banuiam ca stiai acest aspect de pe advrider.com, dar nu este nicio problema: citeste te rog la pagina 47.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan, iti recomand sa (nu) citesti manualul, intrucat daca si dupa ce faci acest lucru, s-ar putea sa nu-ti mai doresti deloc ST-ul! Sau ... poate ca o sa-l privesti cu alti ochi ...!

Deocamdata vorbim de cateva foi tiparite, un mort, multe greseli grave de proiectare si un orizont nedefinit pt inceperea vanzarilor sau macar a testelor. Nimic interesant din pacate. ST-ul exista si merge foarte bine. :04Biker:

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Vizitator changed the title to BMW R1200/1250 GS/GSA/RS/RT/R LC - 2013->

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...