Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gabriel draga nu promit nimic dar daca timpu imi permite ma bag.desi m-am dat pe motocross/enduro cred ca inca nu am uitat total de viteza

 

noah si daca zici ca ai vandut un teren nu cumperi si tu un s1000rr?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da frate fapte,pe tine si pe todea si pe inca multi alti de pe aici nu am rival,nu zice nimeni si nu contest ca nu sunt piloti buni in rosbk,dar nici ultimu nu o sa fiu.si nu stiu de trecut,eu ma uit la viitor.

uite aici: unde te laudai singur

baietii de mures au fost pe hungaroring,dar moto 2005 merge intradevar tare.......cel cu RIZLA+ SUZUKI e el.unde sunt baietii care au comentat toata iarna ca duminica va invita moto_2005 pana la padurea bogatii,ca el nu mai poate scrie ca la-u blocat........acu sa va vad.

si aici unde ti-a fost oarecum dat cu firma in cap.

va sa zica puneti mintea cu wiespea el e baiat bun numai ca vorbeste prea mult noua ne place de el fiindca totdeauna este prezent cu noi la fiecare cursa sau track days ca se lauda prea mult si face prea putin este adevarat

ti-am ingrosat eu esentialul

 

parca pusesei poza cu tine cu motoru RIZLA?

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io as vrea sa vina 58 la Serres reasfaltat, sa se dea cu bucurestenii, dar e falit complet, nu are in martie bani de benzina 1000km pina in Grecia. Curbele cu 50km/h cu genunchiul pe jos se iau pe Amckart, Selena, se iau chiar si cu 70km/h. Pe Hungaroring, ca sa pui genunchiul jos, ar trebui macar 70-80km/h in prima curba dupa linia dreapta. Poza e facuta la acul de par stinga, adica penultima curba dinaintea liniei drepte, la 50km/h mergi pe acea curba conducind cu o mina, salutind .In ROSBK, 58, nici la rookies nu face fatza, e complet izolat in lumea lui.Oricum, simplul fapt ca-si schimba ID-ul pe forum, il face un las de duzina.



 

 

muhahhaha, omu se ducea sa cumpere si el o paine....

 

Bai, sa moara Rizla, Gabriel asta e duuuuus de tot, asta merge cu mare noroc la 2.20 pe Hungaro, ce pozitie pe motoreta are!!!!! Pacat ca s-a lasat fotografiat si toata lumea il vede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

si aici unde ti-a fost oarecum dat cu firma in cap.

 

Doar "oarecum"...?! :haha:

 

 

 

 

muhahhaha, omu se ducea sa cumpere si el o paine....

:lool:

 

Bai, sa moara Rizla, Gabriel asta e duuuuus de tot, asta merge cu mare noroc la 2.20 pe Hungaro, ce pozitie pe motoreta are!!!!! Pacat ca s-a lasat fotografiat si toata lumea il vede.

Nu stiu cine-l crede ca face 2:20. :rolleyes:

 

trasele astea le luam in 2009,si nu neaparat in curbe trebuie sa pui genunchiu pe jos,tu asta crezi ca daca ai pus picioru pe jos la 50 km la ora esti profesionist

 

Hai ca am gasit una cu tine din 2010, sa putem vedea cu totii evolutia.

 

post-28093-0-06258300-1356204094_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, Gabi, noi nu ne suparam si asteptam sa ne inveti "cum se face".

Pana atunci, putem doar sa ne uitam la pozele cu tine. Incercam sa analizam pozitia corpului, trasa pe care o ai pe viraj, etc.

 

Eu:

 

attachicon.gifEu 1.jpg attachicon.gifEu 2.jpg attachicon.gifEu 3.jpg

 

 

tot nu esti deajuns de bun pt el. pun pariu ca e mai tare ca tine la viteza.......de download

 

si uite ce debiteaza omu, adica ce scoate din el :haha:

 

multi nu stiu ce inseamna rosbk,dar sunt pe aici multi la care nu le poti atinge la nas,un cuvant gresit te face varza,ca ei au fost pe piste,la curse.sti ce ma supara,figuri cu coate goale.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu am inteles cum poti sa afirmi sus si tare ca esti mai bun decat altul pe care nici nu il cunosti si sa continui la infinit in prostie....

Cum poti sa faci "pariu" ca esti mai bun decat altul, pe circuit sau pe strada daca nici nu stii cu ce merge celalalt?!

D-aia cand vine vorba de pus banutu jos nu vezi pe niciunul la start. Eu nu inteleg cum de mai raspundeti la aberatiile care le debiteaza cate un nou venit pe aici. Aveti si voi un pic de mandrie ca altfel coborati la acelasi nivel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai credeam k bati covoare...

 

De la ce firma ai bara de batut campii:))))))))

 

Balamucu-le, esti distractiv si nu am cum sa ma supar pe tine. Cel putin pana acum esti inca ok.

 

La multi ani si tot ce-ti doresti.

 

E valabil ptr toti ceilalti: Un sincer la multi ani.

 

Motociclisti scrantiti.



P.S. Va doresc un CALDUROS AN FERICIT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai credeam k bati covoare...

 

De la ce firma ai bara de batut campii:))))))))

 

Balamucu-le, esti distractiv si nu am cum sa ma supar pe tine. Cel putin pana acum esti inca ok.

 

La multi ani si tot ce-ti doresti.

 

E valabil ptr toti ceilalti: Un sincer la multi ani.

 

Motociclisti scrantiti.

 

P.S. Va doresc un CALDUROS AN FERICIT!!!

eeee, se vede cand iti iei medicamentele :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu am inteles cum poti sa afirmi sus si tare ca esti mai bun decat altul pe care nici nu il cunosti si sa continui la infinit in prostie....

Cum poti sa faci "pariu" ca esti mai bun decat altul, pe circuit sau pe strada daca nici nu stii cu ce merge celalalt?!

D-aia cand vine vorba de pus banutu jos nu vezi pe niciunul la start. Eu nu inteleg cum de mai raspundeti la aberatiile care le debiteaza cate un nou venit pe aici. Aveti si voi un pic de mandrie ca altfel coborati la acelasi nivel...

 

 

Macar am discutat ca niste oameni civilizati si nu ne-am porcait ca pe alte topicuri.Sa aveti sarbatori fericite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe strada nu mai vb.ca nu aveti nici o sansa.

 

Sper ca pana la vara sa nu te eschivezi. Te astept pe Tihuta, dupa cum ai promis. Partea nasoala e ca o sa te filmez, o sa te pun pe youtube si o sa te vada toata lumea cat esti de rapid. Pana atunci, uita-te iar peste clipul asta, sa memorezi traseul. Nu vreau sa-mi aud ulterior povesti.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

ciao otto.ce faci??sarbatori fericite..ai vazut fideoclipul?? no spune tu daca se merge tare??uite de exemplu in videoclip pe curbe cum baiatu franeaza,a doua problema in videoclip se vede cum franeaza cand vede tirurile,pai eu treceam pe langa ele cel putin cu 270 km pe langa ele.sa stiu stau de 6 ca nu e video de speriat,eu vin la vara 100% sa va arat cum se merge pe strada,se vede ca nu ai tupeu la depasiri,pacat ca a murit mircea ca el va arata cum se merge cu 300 km printre tiruri.eu pot face cu tine pe cat vrei tu fara sa ma dau pe traseu,din prima ma bag.hai sarbatori fericite va doresc.treceti la sarmale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciao otto.ce faci??sarbatori fericite..ai vazut fideoclipul?? no spune tu daca se merge tare??uite de exemplu in videoclip pe curbe cum baiatu franeaza,a doua problema in videoclip se vede cum franeaza cand vede tirurile,pai eu treceam pe langa ele cel putin cu 270 km pe langa ele.sa stiu stau de 6 ca nu e video de speriat,eu vin la vara 100% sa va arat cum se merge pe strada,se vede ca nu ai tupeu la depasiri,pacat ca a murit mircea ca el va arata cum se merge cu 300 km printre tiruri.eu pot face cu tine pe cat vrei tu fara sa ma dau pe traseu,din prima ma bag.hai sarbatori fericite va doresc.treceti la sarmale.

:haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciao otto.ce faci??sarbatori fericite..ai vazut fideoclipul?? no spune tu daca se merge tare??uite de exemplu in videoclip pe curbe cum baiatu franeaza,a doua problema in videoclip se vede cum franeaza cand vede tirurile,pai eu treceam pe langa ele cel putin cu 270 km pe langa ele.sa stiu stau de 6 ca nu e video de speriat,eu vin la vara 100% sa va arat cum se merge pe strada,se vede ca nu ai tupeu la depasiri,pacat ca a murit mircea ca el va arata cum se merge cu 300 km printre tiruri.eu pot face cu tine pe cat vrei tu fara sa ma dau pe traseu,din prima ma bag.hai sarbatori fericite va doresc.treceti la sarmale.

ma tu ai 18 ani?

 

de ce a murit mircea?

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prima, anul asta am luat cartonul roz si motoreta :D

 

O sa te obisnuiesti cu ele. :rusinica:

 

ma tu ai 18 ani?

 

de ce a murit mircea?

Mircea era unul dintre baietii de la Mures ce stia sa se dea. A avut probleme cu sanatatea. Sa-i fie tarana usoara! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...