Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Raca nu.vb.despre motoare,multa lauda dar fapte putine.

 

exact caracterizarea ta.

 

app, pe langa faptu ca nu stii limba romana si iti bati joc de ea/tine, nu te plictisesti sa te tot certi singur? esti ca un caine care se ascunde in cusca si latra tragand de cusca cu dintii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca e imprastiat,daca raman piese le arunca sub pres.mai are un prieten mare (jagi)mare cursier,de cursa lunga cica(duce mult)dar nu stim ce...dar important sa fim sanatosi.

Urmaresc zi de zi subiectul asta, si de multe ori ma abtin sa nu scriu, dar azi nu pot...

Nu stiu cat poti tu, dar diferenta dintre tine si Jagi e de la cer la pamant, cum ar fi ca el spre deosebire de tine, are latura umana, la tine a inlocuit-o prostia. Faptul ca e ponderat iar e un plus pentru el, faptul ca nu isi bate jod de limba romana ca tine, din nou plus.

Chiar daca ai merge mai tare ca el, tot nu vei insemna nimic in ochii unora de aici.

In rest, un an plin de bucurii baietilor, sanatate in familie.

 

wtf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

Da intreb si eu care e diferenta dintre mine si jagi??la ce te referi?,,,si cu limba romana nu prea ma intereseaza si mai ales de tara asta.asta e tara.cica romania.ai fost afara vreo data sa vezi straini ce parere au de voi romani.dute sa vezi,si mai vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intreb si eu care e diferenta dintre mine si jagi??la ce te referi?,,,si cu limba romana nu prea ma intereseaza si mai ales de tara asta.asta e tara.cica romania.ai fost afara vreo data sa vezi straini ce parere au de voi romani.dute sa vezi,si mai vb.

 

si ce pwla calului cauti tu aici?daca nu ai nicio treaba cu Romania? se vede ca ti se potriveste numele de bozgor. traiesti aici, dar nu stii de unde provii.

 

daca vrei sa vorbim despre parerile strainilor despre romani, iti zic doar ca eu traiesc in afara tarii, si intradevar aveau o impresie proasta despre romania si romani. dar si-au schimbat-o odata ce m-au cunoscut si dupa ce am vorbit mai multe. la fel cum a spus si brembo.

 

iar legat de Jagi..... e mult peste nivelul tau de cultura generala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intreb si eu care e diferenta dintre mine si jagi??la ce te referi?,,,si cu limba romana nu prea ma intereseaza si mai ales de tara asta.asta e tara.cica romania.ai fost afara vreo data sa vezi straini ce parere au de voi romani.dute sa vezi,si mai vb.

Daniel Ghita e Roman, o planeta intreaga a fost atent la el azi.

Unde a fost natia ta azi ?

You are hopeless... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu asta conteaza ci cascavalu.

-----------------------------

Bosule tiam mai zis si mai sus da si tu o mie doua de euro pt. o cauza tare !! cristina Udrescu

care merge la campionatul de fete european !! sint fete din 12 tari !! ... ce zici ?

nu e nici o caterinca !! gasesti si F si blog si F oficiala !! ai ocazia sa faci o treaba serioasa

pt moto viteza ... eee ce zici ? eu sper ca nu doar latri fara sa musti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu asta conteaza ci cascavalu.

mai, tu nu esti decat o fantoma care bantui pe aici, la fel cum o faceai si inainte

 

ce cascaval ai tu frate? daca aveai cas caval si erai chiar asa de bun pe cat de arati, ar fi fost imposibil sa nu te afisezi la linia de start cu Mistode, Cazacu, Pascota..... ca deh, nu cred ca te uitai tu acuma la taxele alea de participare. cand ai bani nu te mai uiti la preturi si la placere si la ce ramai dupa aia. iti zic asta din propria experienta. dar asta nu inseamna ca sunt bogat, ci doar imi permit anumite mofturi.

 

 

au pus baietii niste poze cu tine pe pista, tu ai pus una de la linia de start, eu ti-am cerut poza unde apari tu in calificari sau locul luat intro competitie, fie ea in romania, sau chiar ungaria; acolo de unde provii. dar nimic nimic. ragi ca vitelul la ieslea goala.

 

da un cont sa trimit bani,dar cu condiţia ca pe motocicleta ei sa fie scris porecla mea.

am mai auzit texte de astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai frustatule tu sti cat am eu in cont.nu am conditie fizica nu ma pot pune cu baieti.ca restu e.

daca aveai in cont (pe cum te lauzi) aveai posibilitatea sau potentialul de ati face si conditie fizica. te dai mare racer, sau ce mai, racer e putin spus. tu esti zmeu, dar nu arati nimic doveditor. acu cateva pagini te laudai ca ii faci pe toti, ca esti cel mai bun, acum o dai in nasoale ca nu ai conditie.

 

ti-am mai zis (nu numai eu) ca doar te lauzi, dar practic nimic.

 

ps. nu ma intereseaza ce ai tu in cont, atata timp cat arati ca nu ai nimic in cap.

 

frustrat nu am pe ce sa fiu. nu in cazul tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tine ma tine condiţia sa fac o forja.

din pacate(pt tine) nu sunt forjator. imi place sa ma dau in limitele personale incat sa ma pot da si a doua zi. dea lungul vietii am avut destule ocazii incat sa-mi dau seama ca viata se pierde intro fractiune de secunda cand esti teribilist. imi plac senzatiile tari, dar uneori folosesc creierul inainte de toate. ;) deci cu mine nu tine. pe circuit poate m-as baga, dar nu am conditia fizica pt a concura. daca vrei just4fun, se rezolva.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da un cont sa trimit bani,dar cu condiţia ca pe motocicleta ei sa fie scris porecla mea.

----------------------------------

Ok mersi nu pot sa afisez situri aici dar gasesti usor pe

Ladies trophy 2013 alina cristina udrescu

Alina cristina udrescu blog

MotoMecanica

MotoElectrica

 

daca iti este mai usor nr. meu este 0723.160.559. si 07.678.55.797.

Editat de abalamuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai unde vrei tu.pe care circuit doresti .eu prefer hungaroring .

Întâi vreau da te vad ce stii, pt ca sunt curios cu ce campion sau vicecampion ma pun. Nu de alta, dar ma pot da lovit inainte sa ma fac de ruşine.

 

Dar inainte de toate, termină cu donaţia la fata aia care chiar merită, si o sa-ti dau satisfacţia de a-mi sta in fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Devil, Balamuc, lasati-l in pace pe 58, nu-i mai raspundeti, ii faceti jocul, omul pur si simplu se distreaza si voi habar nu aveti. E o matahala de peste 100kile care nu-si mai vede penisul dimineatza cind merge la WC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Devil, Balamuc, lasati-l in pace pe 58, nu-i mai raspundeti, ii faceti jocul, omul pur si simplu se distreaza si voi habar nu aveti. E o matahala de peste 100kile care nu-si mai vede penisul dimineatza cind merge la WC.

 

 

 

100 kg sau nu e prost rau de tot 58 asta ... ce sa zic , incerci sa pari ceea ce esti 58, adica un dobitoc. ai merita si o tavaleala :D

Editat de christian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...