Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

:))))))))..mai nu am o 100kg...90.dar cu tine nu ma pot pune pt.ca sunt inaintea ta cam cu 5 ore.

 

fii mai explicit. nu am inteles absolut nimic. inaintea mea cu 5 ore la ce esti? la fusul orar sau ce.

 

Devil, Balamuc, lasati-l in pace pe 58, nu-i mai raspundeti, ii faceti jocul, omul pur si simplu se distreaza si voi habar nu aveti. E o matahala de peste 100kile care nu-si mai vede penisul dimineatza cind merge la WC.

am vazut ca pare sa se distreze, dar numai distractie nu e aia. omu se infla in pene desi are puf pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

... eu pt Moto Viteza vreau sa fac o treaba si anume sa o duc la campionate acatari *

pe Cristina care a dovedit ca vrea si mai ales ii place si din punctul meu de vedere

si cel mai inportant motiv poate !!!! sub nici o forma nu este un sportiv asa

de caterinca !!!

in momentul asta avem finantare pt. inscriere la LT. pe care am si platito si

finante pt o etapa si juma strict motorina si benzina fara mincare recuperare clavicula

antrenamente (Tirgu Secuiesc) , duba , un ulei ,2 cau, un pivot, ... de cauciucuri pt. cursa macar

nu mai zic nimic daca nu avem mergem cu SH ... mai incet un pic nui problem ,

mai problem este atunci daca ploua ca atunci trebuie 100 % gume de ploaie noi

si mai avem un sponsor care vrea sa schimbe cismele si combinezonul si probabil si casca.

ne descurcam si cu ce aveam numai ca a zis sponsorul sa mearga Cristina cu haine noi

"sa nu mearga acolo si sa zica aia Romanca aia cu combinezonul Garibaldi ...naspa" !!!

Intr-un cuvint nu iau bani sai duc acasa ...am scos bani din casa sa zic asa

ani de zile si daca se face un calcul asa in mare te doare capul !! :D :D

cred ca nici Andrea Marin nu scapa :D :D

deci sa nu va mai plictisesc Cristina are sansele cele mai sanse sa iasa in primele 3

si o sa mergem cum am mers si pina acum , adica avem bani mergem nu avem nu mergem

este foarte simplu.

 

 

exact in aceeasi oala sint si alti sportivi de ex. Mistode , George Negrea , Filimon , Mircea (Spania)

mai exact sportivi care au dorinta si mai ales se califica la competiti mai acatari *

sint si alti pe care nu iam amintit pt. ca au deja pivoti :D la dube sa ajunga acolo unde siau propus !!

 

Mistode si George o sa zica uni ca nu sint de viitor ... au dreptate nu sau apucat de viteza ca Pasco sau Cazacu

de mi de ani :D dar au o mare calitate sint croiti perfect pt. anduranta pt. campionatul mondial de anduranta !!!

nu se observa toate chestiile astea ? ba da binenteles dar nu sint bani cine trebuie sa faca rost de bani pt.

Ladies Trophi ? dar pt. CMAnduranta sa nu mai zic de competitiile electrice care gata sint deja mondiale !!!

Manageri .... hai menagere care zici ca mori de foame si e viata greu na poftim ai niscai produse vindele !!

tel. meu este 0723. 160.559 sau 07.678.55.797. pina atunci ma inbrac eu in costum si caut finantare si

evident "ne vedem la start"

 

 

 

* "acatari" campionat pe masura nivelului sportivului mai exact nici ultimul nici primul.

Editat de abalamuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba! Esti la R1 Forum!!! Nu la Partidul Ajutati Femeia :)))

 

Imi pare rau k e la tine in echipa si are aceste probleme. N-am sa-ti fac nici o oferta pe ea ci doar pot sa iti urez succes.

 

Sfatul meu e sa va aranjati putintel si sa mergeti la Udrea sau la un Partid al Femeilor. De acolo sigur vi se vor da niste piste.

 

Stiu Balamuc k nu sti dastea dar fa ce ti-am zis si rezolvi.

 

Hai la multi ani.

 

P.S. Sau da ne-o noua la vorumisti R1 si ti-o facem torpila...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzatimi inpertinenta ca ma luat gura pe dinainte dar Domnu 58 sa intrecut pe dumnealui si

a lasat de inteles ca doreste sa participe cu o suma de bani sa ajute moto viteza si pe Cristina.

 

Daca permiteti ? "femeia" este de fapt sportivul Cristina care bate 75 % dintre noi inclusiv pe Dvs

Domnule Sabin :D

Nu inteleg de ce tot afirmati "cristina are probleme" nu stiu la ce va referiti .... daca este vorba de finantarea ei pt.

sportul asta treaba e simpla , avem mergem , nu aven nu mergem :D

deocamdata ROSBK este taxa platita lafel si taxa LT + bani pt 2 etepe.

 

in legatura cu faptul ca " iti pare rau cai la MotoMecanica :D " eu o dau cu placere cu amendamentul ca bagi 100.000 E

pe an timp de 5 ani in activitatea ei sportiva si in astia 5 ani ai drepturile ce decurg din activitatea ei sportiva.

ce zici ? hai prezinto la Pepsi ... etc

 

 

Si in legatura cu ultima fraza nui nici o problema numai ca ce fuck eu fute si ia

si automat si logic ce fute ea fuck si eu. sper sa nu fie asta un inconvenient pt Dvs gentelman :D

Editat de abalamuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ti-au alunecat cauciucurile?

M-am gandit si eu sa o scot ca e soarele asta frumos in timpul zilei si nici nu e chiar asa frig,dar am zis mai bine nu din cauza cauciucurilor.Nu au aderenta nimic pe frigalaul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Alin ti-e dor de o raceala dupa cum vad...

 

Imi era dor de motocicleta sincer... dar a venit si raceala :)

A meritat !

Nu ti-au alunecat cauciucurile?

M-am gandit si eu sa o scot ca e soarele asta frumos in timpul zilei si nici nu e chiar asa frig,dar am zis mai bine nu din cauza cauciucurilor.Nu au aderenta nimic pe frigalaul asta.

Chiar deloc. Asfaltul a fost uscat (10 grade) si am mers si incet, in jur de 60km/ora maxim. Am mers incet in primul rand pentru ca sunt constient de lipsa aderentei si pentru ca mi-au inghetat mainile in manusile de vara.

Editat de mad.alin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta nu mai cred mai abalamuc ca ne bate in motociclism .pe mine sigur nu.

-----------------------------------------------

Ce pot eu sa raspund la intrebarea da ce zic eu ??? la afirmatia asta ???

ce pot sa zic ??? decit :

"nu , binenteles ca nu !! :D dar sa trecem cit de cit .... peste asta :D

cum ramine cu sponsorizarea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-----------------------------------------------

Ce pot eu sa raspund la intrebarea da ce zic eu ??? la afirmatia asta ???

ce pot sa zic ??? decit :

"nu , binenteles ca nu !! :D dar sa trecem cit de cit .... peste asta :D

cum ramine cu sponsorizarea ?

:))....ramane cum s-a stabilit mai sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mad.alin : ce gume aveai pe ea?

 

Oricum asfaltu ca asfaltu, ca-i rece, e una,dar e muuult nisip si tot felu de pietricele & etc de dupa topirea zapezii... Alea-s mai nasoale decat temperatura scazuta a asfaltului :)

Dunlop gp racer spate(nu stiu compozitia) si bt 003 pe fata

Nu am avut nici un moment de derapare sau probleme...am mers f incet si a 1 a in curbe(ma aplecam f putin).

A fost o plimbarica de placere cu atentie maxima.

Nisip si pietricele chiar nu au fost, era f curat asfaltul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa stiu?

nu mai stiu la ce m-am referit, dar era vorba de prietenul tau Cerasel Cesar

 

una peste alta, eu nu ma mai joc, deci asa ceva nu se poate. L-au sters pe gabitu nostru. :troll: ce ne facem acum cand el nu mai e sa ii faca pe toti reisarii de aici :transport-040:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu la ce m-am referit, dar era vorba de prietenul tau Cerasel Cesar

 

una peste alta, eu nu ma mai joc, deci asa ceva nu se poate. L-au sters pe gabitu nostru. :troll: ce ne facem acum cand el nu mai e sa ii faca pe toti reisarii de aici :transport-040:

iti place anturajul cu japca sau care e treaba cu tine, baiatule singur?

 

Da, nu, nu stiu :D

In caz ca nu, as aprecia daca mi-ai respecta efortul de a ignora un anume dereglat :D

 

Multumesc pt. intelegere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Dereglatii sunt aia care dau tarcoale in real life in jurul blocului ,,dusmanilor,, din mediul virtual,om trist

La multi ani prajitule,te astept de sf ion la coltul blocului sa te cinstesc cu o sticla de bere(in freza)



Crezi ca ai puterea sa ma intalnesti face to face?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-au sters? Ahahaha.Foarte bine.

:10:

 

Ar fi fost destepti sa ii baneze ip-ul,ca asa ,daca au banat doar userul,e degeaba.

Oricum,chiar daca isi face alt user,sper sa se duca si el pe alte meleaguri cu scandalul,sa i se puna pata pe altii,ca ma plictisisem sa-i tot citesc prostiile pe-aci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti place anturajul cu japca sau care e treaba cu tine, baiatule singur?

 

Da, nu, nu stiu :D

In caz ca nu, as aprecia daca mi-ai respecta efortul de a ignora un anume dereglat :D

 

Multumesc pt. intelegere!

 

Ce rau esti :)))

 

de respectat te pot doar respecta, dar nu-ti pot respecta efortul de a ignora pe dereglat :haha: (nu se poate fara ei, mai ales in vremuri de astea grele....)

 

Dereglatii sunt aia care dau tarcoale in real life in jurul blocului ,,dusmanilor,, din mediul virtual,om trist

La multi ani prajitule,te astept de sf ion la coltul blocului sa te cinstesc cu o sticla de bere(in freza)

 

Crezi ca ai puterea sa ma intalnesti face to face?

topicul de gay s-a mutat in capat :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

 

Ce rau esti :)))

 

de respectat te pot doar respecta, dar nu-ti pot respecta efortul de a ignora pe dereglat :haha: (nu se poate fara ei, mai ales in vremuri de astea grele....)

 

topicul de gay s-a mutat in capat :))

Le-au crescut dinti viteilor si nu mai poti sa dai o clanta sanatoasa?

Eu astept si acum aia 50roni promisi de cerasel,care intre timp a saracit sau are pierderi de memorie

 

Scz de off baeti,da cerasel e ...special

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...