Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare.as vrea si eu sa imi cumpar un R1 din 2000-2001,dar nu am bani cash :) ,in schimb am un BMW 525 TD din 94.Daca stie careva pe cineva interesat de un schimb cu un R1 sau eventual pe cineva care vrea BMW-ul meu,poate ma anuntati si pe mine.Vreau neeaparat sa imi iau un R1 iarn asta...asa ca ....poate ma ajuta si pe mine careva dintre voi sa devin si eu membru in GASCA R1 . ;) .

Mesaj completat

Am uitat sa pun o poza cu BMW-ul....BMW525

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.as vrea si eu sa imi cumpar un R1 din 2000-2001,dar nu am bani cash :( ,in schimb am un BMW 525 TD din 94.Daca stie careva pe cineva interesat de un schimb cu un R1 sau eventual pe cineva care vrea BMW-ul meu,poate ma anuntati si pe mine.Vreau neeaparat sa imi iau un R1 iarn asta...asa ca ....poate ma ajuta si pe mine careva dintre voi sa devin si eu membru in GASCA R1 . :crack: .

Mesaj completat

Am uitat sa pun o poza cu BMW-ul....BMW525

 

 

primavara se numara bobocii...asta daca nu ma insel eu....va fi cumva primul motor?

Editat de ZLD_moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primavara se numara bobocii...asta daca nu ma insel eu....va fi cumva primul motor?

 

Salutare.din pacate te inseli...nu e primul motor.E al 3-lea...dupa un F2 si un 600 rr din 2005.Am vandut rr-ul si am luat masina,dupa ce a murit un prieten de-al meu(Cobra il chema,din militari,care a murit la constanta,poate ai auzit).Acum nu prea merg cu masina si m-am gandit sa imi reiau iar pasiunea pe 2 roti,dar cu ceva mai mare.Sunt constient pe ce voi merge :finger: ,dar din pacate nu sunt chiar asa maniac cu viteza.De fapt veti spune ca multi spun asta :kali: .Dar vom vedea cum ma voi descurca pe R1.Sper sa ne vedem la intalniri si sa stam de vb. :)

Mesaj completat

Stai linistit ca nici rotile de R1 nu si le ia in schimbul bestiei pe 4 roti.

 

 

Salut.Si tu te cam inseli.....Multi cred ca masina mea e veche si nu face 2 bani,dar in primul rand e BMW iar in al doile rand nu e chiar asa distrusa.E buna masina.Si sa stii ca am si gasit 2 persoane care vor schimb pe schimb,adica sa le dau BMW-ul si sa imi dea un R1.Din pacate una e cam lovita,are o mare lovitura in cadru iar cealalta nu arata chiar asa bine,estetic,dar nu e cazuta si merge bine,ca am vazut-o si am probat-o. Asa ca o voi lua pe cea care nu arata asa bine,logic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...