Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

RAZNA zoo se prezinta

 

- una bucata motan tomberonez MITI, prezent zilnic in service, in calitate de mecanic ucenic, incalzitor cand e frig, ciorditor de tubulare mici

- cateva potai maidaneze aciuate la poarta intreprinderii, pe care ne opintim sa le hranim

- acasa un terier, don'shoara batrana de vita nobila, pe scurt SUZY

- acasa2 un alt motan tomberonez, pe post de caine de paza, musca tot si schelalaie ca un caine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am un papagal imbecil....cipi-cipi....perush dala, sau cum i-o zice... :P poze, pe viitor, preferabil dupa iarna, cand o sa termin tunningu :hug: il carenez :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

Pentru orice probleme (inclusiv sterilizari gratuite pt. maida) legate de animalutele voastre din dotare (sau nu), astept PM.

:)

 

Am tinut sa-i multumescx si aici lui Kuki pentru intentiile de admirat. Dar asa cum i-am spus si pe PM n-a mai fost cazul. Kara m-a parasit duminica. Uite si o poza de pe vremuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Kuki, ai dreptate, dar acum mai am inca un maidanez si doua mate zurbagii pe care le ingrijesc de vreo 3 ani iar fi-miu de-abia a facut un an si viata mea e complicata rau. Dar mi-am promis mai demult ca nu va trece nicio zi din viata mea fara sa incerc sa ajut vreo fiinta de pe pamantul asta, atat cat imi permit posibilitatile-mi modeste. Dealtfel si pe saraca Kara am luat-o cand era mica din cauza ca nu o vroia nimeni, fiind ultima nascuta. Si nu-mi pare rau. Atat cat a trait a fost cu adevarat o prietena de exceptie. O sa-mi fie dor de ea. Pacat ca pentru mine religia nu poate reprezenta o consolare in privinta fenomenului mortii, mai ales a celei premature.

Si ca sa ma mai anseninez un pic: cred ca e primul RIP de pe forumul asta care nu e pentru un motociclist cazut intr-un accident. Dar pentru mine e cam la fel. La cat mai putine, indiferent de specie.

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io si io!

dansa este Diesel (pentru ca atunci cand toarce, face cam la fel ca skoda tdi din dotare :cheers: )

 

intre timp a mai crescut, dar din pacate nu prea reusesc sa-i scot bateriile din fund, sa o fac sa stea locului la o sedinta foto...

post-13076-1162475948_thumb.jpg

Editat de iulia_aluna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va fac si eu cunostinta cu pufuletele meu mic si dulce...care nu face altceva decat sa se joace...sa manance si sa doarma....mai nasol e ca nu are somn noaptea...si imi tranteste in cap tot ce se gaseste in preajma mea... :cheers: dar e dulce si il iubesc....

post-11434-1162637021_thumb.jpg

post-11434-1162637047_thumb.jpg

post-11434-1162637066_thumb.jpg

post-11434-1162637142_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de multa vreme ma chinui sa postez poze cu caricatura mea:

nume: Lanu'

varsta:1an 4 luni

rasa: pe ghicite

 

 

blonda e mamica lui

celalalt e taticu care e cam fioros

post-768-1162726520_thumb.jpg

post-768-1162726618_thumb.jpg

post-768-1162726640_thumb.jpg

post-768-1162726672_thumb.jpg

post-768-1162726705_thumb.jpg

post-768-1162726735_thumb.jpg

post-768-1162726782_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...