Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va arat doar o mica parte din animalele mele :rose:

...

Poza asta m-a lasat paf!

 

post-7770-1172005890_thumb.jpg

 

Daca nu-l aveam acum in brate, as fi jurat ca mi-ai furat motanu'! :nono: Sa-ti traiasca menajeria! Super colectie! :rose:

 

PS: daca tata si mama (white cats) mai fac bebei, da de stire! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu voi pune decat pozele cu animalutele pe care le mai avem, adica puiul negru din casca moto (acum e o pisica de toata frumusetea) si pisicuta in bratele fiicei mele. Oricum ne-au trecut prin casa (adunate de pe strada sau de la mate care s-au aciuiat prin curte si au fatat) vreo 20-25 de pisici si cred ca vreo 7 caini (daca includ si puii). Mai avem un caine adus de la Palermo !!! si o catelusa adunata de pe strada, corceala cu husky- are ochii albastrii. Nu am poze cu ei in calculatorul asta asa ca voi reveni.

Sa ne traiasca animalutele si cat mai multe poze haioase cu ele.

 

post-12318-1172753810_thumb.jpg

post-12318-1172753885_thumb.jpg

post-12318-1172753979_thumb.jpg

 

Am gasit si o poza cu Mel cainele adus din Italia :banana:

post-12318-1172755013_thumb.jpgpost-12318-1172755138_thumb.jpgpost-12318-1172755201_thumb.jpg

Editat de carla_ro_b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Prostii" mei....

Klaus....si motanul Martinosa :bounce:

post-11279-1173016816_thumb.jpgpost-11279-1173016839_thumb.jpgpost-11279-1173016893_thumb.jpg

post-11279-1173016943_thumb.jpgpost-11279-1173016967_thumb.jpg post-11279-1173016797_thumb.jpg

...sunt prieteni.....dar....Martinosa doarme in casa :)

P.S. Klaus nu... :drink: :ok:

Editat de Viomaddog
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

IO! 2! Un motanel negru (comanda speciala) si un ce-o mai fi, de orice culoare! :baldy:

 

@Anca - Garfield e Albastru de Rusia (or smthg)?

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare :baldy:

aveti super animalute. atat de mult ma bucur sa vad ca nu sunt singura ....

vi-i prezint si eu cu mare drag pe Ringo - 12 anisori, Pufuletza (fetita, alb negru, 7 ani) si .. Lulutza (fetita, maro, nu mai e de anul trecut, avea 13 ani :baldy: )

sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii cat ai mult timp

post-15988-1174512726.jpg

post-15988-1174512745_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IO! 2! Un motanel negru (comanda speciala) si un ce-o mai fi, de orice culoare! :baldy:

 

@Anca - Garfield e Albastru de Rusia (or smthg)?

Kali, tu ai de gand sa-ti faci Zoo? :baldy: Sau pisoii astia la care te-ai abonat ii vrai pt alta parte decat acasa? Simba, Nelson, Kiki... Oricum, sa-ti traiasca toti! (actualii si viitorii) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@Anca - Garfield e Albastru de Rusia (or smthg)?

 

Stiu ca seamana cu un Albastru de Rusia, dar avand in vedere ca l-am cules din noroi acu' 2 ani ,cand abia facuse ochi, ma indoiesc ca e ceva "pedigree" de capul lui :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali, tu ai de gand sa-ti faci Zoo? :baldy: Sau pisoii astia la care te-ai abonat ii vrai pt alta parte decat acasa? Simba, Nelson, Kiki... Oricum, sa-ti traiasca toti! (actualii si viitorii) :baldy:

 

draga bubu,

te rog frumos, nu-mi strica afacerile. Eu primesc prin donatie motani/catei maidanezi si-i vand la suprapret ca motani/catei de rasa. Cand se prinde stapanul, il omor (pe stapan, desigur). :baldy:

 

Discutand serios: incerc sa gasesc un camin animalelor care au nevoie de un camin. Sunt fericiti, in felul asta toti trei: fostul proprietar, animalul si noul proprietar. Cum multi ma stiu iubitoare de animale, apeleaza la mine cu tot felul de intrebari sau rugaminti. Asta e tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...