Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Va salut,

 

Am si eu o mica problemuta... Luni la 14:00 sunt programat la Omologare si ITP...partea proasta este ca prietenul meu, care avea un papuc smecher si bun, s-a gandit sa-l vanda ca rabla...ca dehh...se cauta in draci.

Sunt in situatia in care, ori imping motocicleta pana acolo... ori gasesc aici, intre monsteristi, undeva pe faimoasa canapea...o persoana care are posibilitatea sa ma ajute, contra cost normal....

 

Domnule K, am incercat sa te sun, dar nu ai raspuns... daca vezi acest mesaj te rog da-mi un telefon la 0724695474

 

 

Bye....

 

PS: este un Monster 600, deci sunt de-al vostru... :lol:

 

De ce nu poti merge pe motor ? Nu ai permis sau nu ai numere ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va salut,

 

PS: este un Monster 600, deci sunt de-al vostru... :lol:

 

pe mine m-a ajutat K, cu papucul. o sa-ti raspunda mai insista.

 

oricum felicitari pentru achizitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am sunat cand m-am trezit. daca luni e papucul in bucuresti se face. problema mare e ca masina nu e a me apersonala e a lui taicamiu si nu stiu niciodata ce face si pe unde e. disearaca nad vine o sa il intreb ce planuri are pentru luni si iti dau un raspuns.

 

Symbolic, de ce-s mai diliu?

Editat de DomnulK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, care nu aveti RCA sau urmeaza sa va expire, am fost mai devreme la unirii., la rca-ieftin si mi-am facut pe 6 luni, 102 RON, cea mai ieftina varianta. o duduie foarte amabila. au mai multe sedii sau vin ei la voi acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

din cauza unui program prelungit sambata noapte nu am reusit sa fac mai nimic duminica..sorry guys :D

acum gata cu gluma,monstrul e sub geam :D

ne vedem maine, da?( daca nu continua vremea asta de mi-a congelat azi pretioasele degetele) si de acum zic prezent

 

am zis..am zis..( si am mai si scris :P )

 

seara faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Am cateva intrebari legate de un Monster 600 din 1998 pe care as dori sa il cumpar si m-am gandit ca poate gasiti putin timp sa-mi raspundeti.

 

1. Motocicleta e neinmatriculata si are tobe finale Acerbis, ridicate sub sa. Credeti ca vor fi probleme la RAR?

 

2. Semnalizatorul fata dreapta e rupt. Are cineva asa ceva de vanzare? Mai sunt si alte probleme legate de instalatia electrica (nu merge semnalizatorul stanga spate, faza lunga, poate si altele) asa ca probabil voi avea nevoie de ajutorul unui electrician. Imi puteti recomanda pe cineva? Cam cat ar putea sa coste?

 

3. Capatul manetei de ambreiaj rupt. De unde fac rost de unul de schimb? Preturi?

 

4. E cineva priceput care ar putea (contra cost, evident) sa vada bestia impreuna cu mine (in Bucuresti) si sa-mi dea un sfat? Nu ma pricep, e prima mea motocicleta... :)

 

5. Stiti alte oferte pe la 2000E?

 

Multumesc mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. nu cred ca o sa ai probleme la rar. daca da, iti dam noi o pereche de tobe stock imprumut.

2. problemele pe care le anunti tu sunt minore. as putea sa te ajut eu privitor la becuri si alte chestiuni electrice marunte.

3. maneta gasesti la andu, costa 19 euro.

4. as putea merge eu cu tine sa ne uitam la mobra.

5. 2.000 de euro e un pret mic, merita vazuta. nu ai un link cu anuntul.

 

sa traiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea este k daca baga aceasta lege o sa primeasca multa carne si de la motoristi si de la posesorii de automobile care au platit deja rahatul ala de taxa (printre ei ma numar si eu :)) acum putem doar spera k nu se voteaza o astfel de lege

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci frumos, am facut rost!

 

multumiri lui Adi :)

 

 

obi wan, ai dat toti banii pe medicamente? sau nici macar nu ai ajuns la doftor. cam rar te vede lumea, nu esti ok bai baiatule. Astrele iti prezic: Mergi la doftor ca nu-i a buna. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

diseara la cat la academie? la 19:00?

 

aseara pe la 22, pe splai la un semafor creca s-a scurs un siroi de apa ceva de pe rezervor pe motor ca a incepu sa fasaie si sa iasa abur ca la locomotive. belea ochii un taximetrist la mine de parca dadusem cu magie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

obi wan, ai dat toti banii pe medicamente? sau nici macar nu ai ajuns la doftor. cam rar te vede lumea, nu esti ok bai baiatule. Astrele iti prezic: Mergi la doftor ca nu-i a buna. :D

 

sunt bine mah, nu-ti face griji...alive and kickin :)

 

diseara la academie, cineva?? la 19.00 sau 20.00??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...