Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

te credeam om serios, :blink: vad ca te-au prostit chinezarii cu ideile lor!

tine minte...invidia nu e o virtute :) :)

de sa fiu invidios bre? ieo m-apuc sa resuscitez 2 mobre care au functionat fara probleme zeci de ani, n-am timp de invidii! :P

si n-am numa' "chinezarii"! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de sa fiu invidios bre? ieo m-apuc sa resuscitez 2 mobre care au functionat fara probleme zeci de ani, n-am timp de invidii! :)

si n-am numa' "chinezarii"! :blink:

cand imi arati si mie mobrele alea?...sa ma minunez si eu ;) ...vorbesc serios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondule, te-am vazut astazi pe la universitate cu mobra noua. bai, da un numar mai mare nici ca muteau sa-ti dea. frumusica italianca :)

 

o miscam putin ca a inceput sa rugineasca,

sorry daca nu te-am salutat (eu nu te-am vazut) dar eram atent la cum se comporta moto.

 

iar numarul.... nu mai vb, e la fel ca cel de la camioame ;)

marti ma duc sa imi iau numere ca tot omu' :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Măi baieti si fete, azi e luni deci e "seara folk" in Fire. Se anunta careva? Incepe pe la 21 cred, eu o sa ajung undeva dupa 22:30. Poate lingem niste beri impreuna, cheers!

 

eu ma duc in suburbia pe 8 si ceva, e evenimentul caritabil pentru adi si speram sa ne vedem cat mai multi acolo, am postat acu cateva zile...

bem o bere si facem si o fapta buna, eu cred ca merita!! think about it!

 

http://suburbia.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am scos-o prima oara, momentan nu am testat nos-ul, astept sa se mai incalzeasca sa o scot pe autostrada (trebuie dat minim treapta 3 si cu gaz-ul full).

 

e decenta jucaria, cuplu de jos rau, se cam pierde in ture, vitezele etajate bine pentru oras, daca vrei stai pe o roata mereu...

 

la prima vedere monster-ul tragea parca mai bine (cu toate ca si asta are evacuare full, catalizator scos, centrala race)...sa vad cum e la drum lung....

post-575-1237854191_thumb.jpg

post-575-1237854195_thumb.jpg

post-575-1237854215_thumb.jpg

post-575-1237854218_thumb.jpg

post-575-1237854223_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scaritele racing ERGAL costa 250 euro setul doar pentru pilot si 400 euro cu tot cu pasager, care sunt demontabile. E cam cel mai ieftin pret ever pentru scarite. Anodizarea se face in orice culoare vrea clientul si in orice combinatie.

 

dan mai are scaritele originale, totusi nu stiu daca sunt cu tot cu pasager, da-i totusi un tel:0724 267 909

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scaritele racing ERGAL costa 250 euro setul doar pentru pilot si 400 euro cu tot cu pasager, care sunt demontabile. E cam cel mai ieftin pret ever pentru scarite. Anodizarea se face in orice culoare vrea clientul si in orice combinatie.

 

dan mai are scaritele originale, totusi nu stiu daca sunt cu tot cu pasager, da-i totusi un tel:0724 267 909

SALUTARE

AM SCARITELE ORIGINALE DAR NU SUNT PENTRU PASAGER, FOOT PEGS-URILE SUNT FOARTE MISTO DE CULOARE NEAGRA ,ELOXATE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE

AM SCARITELE ORIGINALE DAR NU SUNT PENTRU PASAGER, FOOT PEGS-URILE SUNT FOARTE MISTO DE CULOARE NEAGRA ,ELOXATE

 

Spune-mi si mie cat vrei pe set ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am scos-o prima oara, momentan nu am testat nos-ul, astept sa se mai incalzeasca sa o scot pe autostrada (trebuie dat minim treapta 3 si cu gaz-ul full).

 

e decenta jucaria, cuplu de jos rau, se cam pierde in ture, vitezele etajate bine pentru oras, daca vrei stai pe o roata mereu...

 

Sweet f u c k! E rea ca dracu'! :blink:

Sa ai parte de ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...