Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu a pus nimeni, nu. Gasesti pe ebay, la chineji. Iaca aci.

Daca nu, ia-ti un jug stock de S2R/S4R de la dezmembrari.

Bah da silviu cum avea la 620....?.....daca tot veni vb ca de mult vroiam sa aflu.....

» Post actualizat in 08 Oct 2014 18:48

@iulian serban......cauta si in alte parti adaptoare ...sigur vei gasi negre .....incearca la WRP...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ghidonul WRP, dar gasesc adaptoare doar pentru 620, 696.... (link-ul de la PzKpW sau altele cu prinderea de jug asemanatoare).

Am cautat de cateva saptamani deja...ca idee eu pe al meu 600 din 2000 am exact asa:

2ns5idd.jpg

2rrv2ah.jpg

Editat de iulianserban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah da silviu cum avea la 620....?.....daca tot veni vb ca de mult vroiam sa aflu.....

 

Nu mai stiu cum avea, intreaba-l :D

Dar ala nu mai intra pe aici. S-a nascut pe FB, a uitat de unde a plecat. Oricum, el avea 695. Ala stock vine cu ghidon cu diametru de 22. Singurele care vin stock cu ghidon Magura cu diametru variabil (28mm la prindere, 22mm la capete) sunt S2R (800 si 1000) si S4R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit aici http://m.ebay.com/itm?itemId=201105216665, dar nu stiu daca se va potrivi pe jug, la distanta dintre suruburi ma refer...

 

This listing (201105216665,) has been removed, or this item is not available.

 

Postul prietenului nostru Silviu ne ajuta. In afara faptului ca putem observa cati km face anual cu motoreta, se poate vedea ca jugul lui este la fel ca cel de pe S2R800 - el avand ghidon cu diametru de 22mm. Distanta dintre suruburi intre suportii pentru 22 respectiv 28mm est deci aceeasi. Singurul lucru care difera fiind partea inferioara a suportului, care la jugurile mai noi este rotunjita. La tine este dreapta. Avand in vedere ca acei baeti chineji pe care i-am mentionat mai devreme au disponibili atat suporti cu partea inferioara rotunjita cat si dreapta, cel mai probabil vei gasi la ei ceea ce cauti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Alexandru Daf

Poti comanda la dafway adaptor, Robert il face la strung, uite nr lui de telefon si vezi cat te costa 0741530698 Robert

 

Am ghidonul WRP, dar gasesc adaptoare doar pentru 620, 696.... (link-ul de la PzKpW sau altele cu prinderea de jug asemanatoare).

Am cautat de cateva saptamani deja...ca idee eu pe al meu 600 din 2000 am exact asa:

2ns5idd.jpg

2rrv2ah.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca pot.

Si pentru ca a fost accidentat.

 

Pana acum am vazut in 6 luni de zile doar 3 modele Monster in Timisoara. Sansele sa vad altul se diminueaza de la o zi la alta. :(

 

 

» Post actualizat in 15 Oct 2014 19:17

Succes....si pacat...

Tu cand vii incoa?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pana acum am vazut in 6 luni de zile doar 3 modele Monster in Timisoara. Sansele sa vad altul se diminueaza de la o zi la alta. :(

 

» Post actualizat in 15 Oct 2014 19:17

Tu cand vii incoa?

Tu nama pe forum poti vb.....plm....o sa vin cand o sa am un hypermotard.... Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...