Sari la conținut

Un service recomandat de forumishti


Postări Recomandate

La GS-ul meu a prestat Doru, stie ce face!

In principiu la el o sa merg d'acum inainte pt. orice problema legata de motoare. Si cum s'a mai zis:

TIMP SA AIBA ca'n rest e ok.

:cheers:

 

aaaa si are totusi un defect...mare: nu bea bere!....cel putin la garaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu, pt ca si eu am nevoie :laugh: daca gaseti pe careva bun, dau o bere pt info :cheers:

 

Bre, pentru centrat roti cu spite ia sunati-l voi pe Rabinul: 0724452023.

Sta undeva pe la Podul Constanta-Soseaua Chitilei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt.Viraga mea nu mai incarca bateria.Ramaneam cu ea cand imi era lumea mai draga.Am dus-o la baieti.(Bogdan elecrticianul) s-a ocupat de ea.Acum merge perfect.E prima daca cand m-am dus la ei si nu regret, tot la ei voi apela sper pentru probleme mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mari mesteri! :moto:

Am avut Max-u la ei la restaurarea de primavara.

Mi-au curatat carburatoarele si le-au reglat de nici cand am cumparat-o nu mergea asa. Au facut-o racheta. :moto:

Bogdan e mare mester de electrice, dar tot el a pus mana si pe carburatoare. Sunt super meseriasi baietii. Problema e sa aiba timp.

Fac si plastice si alte chestii estetice.

La ce nu au ei solutie imediat iti trimit piesa la ateliere de incredere (pt chestii gen suduri in argon, strunjiri si alte prelucrari mai fine).

Mergeti cu incredere maxima!

 

:moto:

 

Si mai mult ca toate sunt super de treaba si niste prieteni pe bune. :moto:

 

Mai ziceti si restu care ati dat pe acolo. Sa stie lumea de baietii astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
:blink: Nu am avut inca placerea de a ma folosi de serviciile lor la propiu desi am fost a serviceul in cauza cu un amic. Oamenii vad meserie..pacat ca nu au un spatiu si o dotare la inaltimea calitatii lor.Am ramas placut impresionat de Mile ptr ca i-am cerut citeva informatii strict legate de secretele meseriei si omul mi le-a impartasit cu pasiune. B) Deci cuvinte de lauda..nu acelasi lucru am intimpinat cu un alt pasionat de motoare..undeva pe la padurea Baneasa !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ce servis e asta ?! cand personajele principale doru si mile au un job ?si ii gasesti cand ai noroc ?si pe alta parte nici nu-ti mai raspund la telefon ?! poate ca problema era prea grava ...

Cel mai probabil este un garaj de schimbat consumabile ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Vizitator Hairy Poker

ce servis e asta ?! cand personajele principale doru si mile au un job ?si ii gasesti cand ai noroc ?si pe alta parte nici nu-ti mai raspund la telefon ?! poate ca problema era prea grava ...

Cel mai probabil este un garaj de schimbat consumabile ....

 

asa o fi.. cine stie.. voi stiti?? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Buna ziua! Stiti cumva daca se pricep si la scutere :bounce: ? Ca am probleme la Aprilia Rally cu electrica si, cred, racirea.

 

Multumesc!

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca reinvie topicul :) Am sunat si in mare parte s-ar pricepe. Cel mai bine sunati la domnul Doru ( 0744795822 ) si intrebati-l ce va intereseaza :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am scos scuterul de la service si vreau sa zic ca sunt super multumit de el! Bogdan este un adevarat vrajitor al elecronicii!

Si o atmosfera foarte placuta! Sper sa mai revin, dar cu pb ff mici :finger:

Toata cinstea lor, ca sunt de nota 12! :)

 

Intr-adevar te duci :bounce: :ok: si pleci :drink: :finger:

 

Noroc si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

hm, care din cei de pe forum si-a dus vreo aripa la reparat la cei de la Tanga?

 

am si eu una crapata la ei de aproape o luna, necesita si o mica completare cu rashina si revopsire.

 

greu de dat de ei la tel, de fapt raspund mai deloc, iar timp sa trec pe acolo degeaba nu prea am.

 

am inteles ca ar fi buni profi, dar mai greu cu timpul de solutionare al comenzilor, de aici si mica mea nemultumire mai ales ca pretul nu e deloc unu ieftin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lupalb,

daca gaseam una la fel, din punct de vedere al culorii, no offence, dar nu mai bateam drumu pana la tanga mai ales ca cer 4 mil pe opera si de o luna de cand o am la ei nici macar vopseaua nu au comandat-o

 

Daca era o aripa de vn clasic, una visinie, no offence, dar eu nu mai duceam asa ceva la lipit..direct alta de pe ebay.

Editat de sadangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ups, na ca intrai cu nickul fetei

 

lupalb,

daca gaseam una la fel, din punct de vedere al culorii, no offence, dar nu mai bateam drumu pana la tanga mai ales ca cer 4 mil pe opera si de o luna de cand o am la ei nici macar vopseaua nu au comandat-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era o aripa de vn clasic, una visinie, no offence, dar eu nu mai duceam asa ceva la lipit..direct alta de pe ebay.

 

No offence, dar la 4 milioane cat au cerut aia la Tanga pana acum trebuiau s-o termine de 10 ori.. Nu toata lumea prefera sa-si ia o aripa de pe e-bay, sau poate la momentul respectiv nu a gasit o aripa pe e-bay! Dar sa ceri 4 milioane pt o aripa :baldy: Hai sa dam in cap pe strada, ca vad ca asa se fac bani in Romanica.. Si dupa ce ceri 4 milioane, mai stai si o luna fara sa faci nimic... Nu-mi spune.... sunt profi rau astia!!! O sa ajunga sa se fereasca lumea si de ei, la fel cum s-au ferit si de Tomina.. Macar puteau sa spuna de la inceput ca nu sunt in stare sa faca o aripa (nici macar intr-o luna, si nici macar cu 4 milioane). Bravo baieti!!! Sunteti de vis! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...