Sari la conținut

Yamaha VIRAGO ZONE


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aham, se inmultesc viragele in Cluj, bineee, las ca ne strangem noi si va facem o vizita... oare? nici macar la arc nu reusim :P

 

si vremea buna deja devine o amintire ... bine , recunosc, azi a fost frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt din cluj, mutati arcul putin mai aproape :P

al meu virago merge cam numai pe ploaie dupa cum am prins ultimele ture. tot ung lantul...

 

 

:D exista Virago pe lant? In alta ordine.. la mine cand ma prinde ploaia parca motorul suna altfel.. si nu mai trage la fel de puternic... e alt zgomot... parca nu la fel de rotund! sa-mi fac probleme?... mentionez ca doar pe ploaie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a venit si mie Virago 535 de 2 sapt :D ( Din pacate inca nu am carnet) Singura poza pe care o am dar io sa revin cu altele.

 

Salutari,

Dan

 

SA-L STAPANESTI SANATOS SI FARA EVENIMENTE NEPLACUTE! :eek:

bine ai venit printre noi, virago-isti. :lol:

 

.... rusine, Rusine, de 3 ori RUSINE !

 

Nu am fost decat eu si Purghy, alte Virago se pare ca functioneaza doar daca nu ploua. :)

A, ba da, a mai fost un 535, dar nu stiu ce id de forum are, il salutam oricum ! :kiss:

 

eram in drum spre arc, cand a inceput ploaia eram pe la pta 1 mai si am intors... si asa pana acasa, in dristor m-a facut de comanda... :P

da poate , asa cum am mai scris, poate ne adunam si martea, tot la arc... :crack: sa putem reveni miercurea cu idei noi :D

Editat de allec
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: exista Virago pe lant? In alta ordine.. la mine cand ma prinde ploaia parca motorul suna altfel.. si nu mai trage la fel de puternic... e alt zgomot... parca nu la fel de rotund! sa-mi fac probleme?... mentionez ca doar pe ploaie!

 

 

varianta de 250 cmc e cu transmisie pe lant, asa am observat...

in ceea ce priveste ploaia... o avea limitare la ploaie :D , sa nu mergi cu 100 kmph :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rusinica era adresata evident bucurestenilor, cu toate ca ii cam inteleg ... :kiss:

El e dom`le ! :crack: Salut si bafta la examen ! :D

Da eu recunosc...Pe ploaie nu ies nici mort, nu neaparat din cauza de udatura cat din cauza ca alunec rau de tot am mai patit-o nu grav da pe ploaie nu mai ies.

Mi-e putin :P

pe data viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un adevarat motociclist merge im mai multe conditii de drum, deci si pe ploaie. :crack:

 

 

cum zici tu... si pe ploaie si pe vant... :P daca e cazul...

ieri nu cred ca era. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P exista Virago pe lant? In alta ordine.. la mine cand ma prinde ploaia parca motorul suna altfel.. si nu mai trage la fel de puternic... e alt zgomot... parca nu la fel de rotund! sa-mi fac probleme?... mentionez ca doar pe ploaie!

 

 

Hai ca nu ma mai simt singur. :crack: Aseara pe ploaie am observat acelasi lucru, parca nu mai tragea deloc, facea ca si cum ar fi ramas fara benzina. Strange... stie cineva de ce ?

 

Vine cineva azi sa recuperam ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu dar am vazut prea tarziu. Nu-ti zisei sa ma iei si pe mine? :P

 

Auzi, Alex, daca vrei raspuns la intrebarea ta stii pe cine sa suni!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista Virago pe lant? In alta ordine.. la mine cand ma prinde ploaia parca motorul suna altfel.. si nu mai trage la fel de puternic... e alt zgomot... parca nu la fel de rotund! sa-mi fac probleme?... mentionez ca doar pe ploaie!

 

ar fi o idee sa verifici fisele de la bujii - e posibil sa iti fure scanteie pe acolo cand ploua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu dar am vazut prea tarziu. Nu-ti zisei sa ma iei si pe mine? :P

 

Auzi, Alex, daca vrei raspuns la intrebarea ta stii pe cine sa suni!!

 

 

Yep ! Te sunam dar nu m-am mai dus nicaieri pana la urma ca am avut treaba.

 

Da, stiu, si chiar voi suna pentru ca nu mi-a placut deloc chestia. O idee poate fi si ce a scris smokefield mai sus. Oricum, trebuie verificat.

 

Daca e frumos vineri poate ne strangem ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...