Sari la conținut

Doua Moto Au Fost Accidentate Intentionat


BuNu'
 Share

Postări Recomandate

Acum putine minute ma suna un amic si imi spune ca in Drumul Taberei la Orizont 2 motociclete pe jos lovite cica voluntar de o femeie cu masina.

 

Incalificabil, nervii unora pe 4 roti au ajuns la limita!

 

Cica motociclistii o fata cu un cb500 parca si o Yamaha mt-01 cred ca astea erau motoretele tavalite, bikerii parand ok, nu dau mai multe detalii pt ca poate intra

 

cei care au fost fix la fata locului sau chiar autorii evenimentului ca sa nu se distorsioneze faptele prea rau.

 

Au ajuns astia sa nu mai aibe loc de noi pe strazi, e de rau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 120
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum putine minute ma suna un amic si imi spune ca in Drumul Taberei la Orizont 2 motociclete pe jos lovite cica voluntar de o femeie cu masina.

 

a avut coa_ie femeia daca i-a lovit voluntar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate retardata , ieri pe strada m-a rugat o pitzipoanca sa-i scot masina parcata lateral , ca ea este incepatoare , iti dai seama cum a luat aia carnet , deci ... nu-i de mirare ca " nu te-am vazut " sau tot dau vina pe noi ca mergem cu 700 la ora , ei avand toti radare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a avut coa_ie femeia daca i-a lovit voluntar

a avut coa_ie pe ochi... :)

ghici ce avea in gura?

Editat de Grigu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un pic offtopic, ala cu autobuzul care a dat peste mine mi-a zis (aproape plangand): 'nene, n-am vrut, n-am facut intentionat'. I-am zis suav ca daca as fi avut cea mai vaga banuiala ca a facut-o intentionat si nu din prostie, il capaceam de nu mai putea vorbi.

 

Asa si in cazul de fata, daca tipa aia a dat peste motoare ca i s-a sculat ei dintr-un motiv oarecare, nu vad absolut nici o piedica in a-i invineti poponetul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate retardata , ieri pe strada m-a rugat o pitzipoanca sa-i scot masina parcata lateral , ca ea este incepatoare , iti dai seama cum a luat aia carnet

ar trebui sterilizate, ca pe catzele.

 

a avut coa_ie pe ochi... :)

ghici ce avea in gura?

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un pic offtopic, ala cu autobuzul care a dat peste mine mi-a zis (aproape plangand): 'nene, n-am vrut, n-am facut intentionat'. I-am zis suav ca daca as fi avut cea mai vaga banuiala ca a facut-o intentionat si nu din prostie, il capaceam de nu mai putea vorbi.

 

Asa si in cazul de fata, daca tipa aia a dat peste motoare ca i s-a sculat ei dintr-un motiv oarecare, nu vad absolut nici o piedica in a-i invineti poponetul.

 

Agree, dar tot nu cred ca a dat intentionat peste ei. A dat peste ei de proasta, de neatenta, de imbecila, de panicata...de..de...de... da' intentionat. Pana mea...putin probabil. Va ingramaditi sa credeti toate prostiile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred cum pot face unii asemenea lucruri , eu i-as fi dat pana ii zbura sangele pe gura nenorocita dracu` , una care nu mi-a acordat prioritate si tot ea a venit dupa mine sa ma ameninte a luat una in moaca prin geam , eu nu mai iert pe nimeni . Femeie m-a lovit vara trecuta , femeie nu mi-a acordat prioritate de 100.000 de ori , femeie , femeie , femeie . Singurele pe care le apreciez sunt motociclistele , ca au ceva in cap , spre deosebire de Britney Spears cu Mertzanu lu` tata pe drumurile noastre . :) Bull sh*t :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Agree, dar tot nu cred ca a dat intentionat peste ei. A dat peste ei de proasta, de neatenta, de imbecila, de panicata...de..de...de... da' intentionat. Pana mea...putin probabil. Va ingramaditi sa credeti toate prostiile...

..agree. De unde reiese ca a fost INTENTIONAT ? argumente ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tipa era la volan cu intentia de a conduce. deci intentionat! :)

on topic: avea jeep?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost intentionat! :) in masina erau 2 pi_zde de cartier foooooarte "tari" de gura! si-au mai chemat si intariri! "9 ani de kickbox frate...9 ani"

 

oricum...au fost "corectate" fizic :(

 

a 2 a mobra...a fost scapata de pe loc...de emotie! adica...gs-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu...nu am fost eu!

 

detalii nu pot da decat daca vrea cel care a fost implicat! Nu a patit nimic nici el nici mobra(doar un bulon putin zgariat) yamaha fz6N! sotia baiatului era cea cu GS-ul care...de sperietura...a uitat sa mai puna cricul cand a oprit si... a culcat-o pe o parte! o scarita rupta!

 

dar...atitudine jecurilor alora doua din masina ar trebui sa ne puna ceva semne de intrebare in legatura cu ca_catul asta de tara si...in mod special...in legatura cu locuitorii ei! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost intentionat! :cheers: in masina erau 2 pi_zde de cartier foooooarte "tari" de gura! si-au mai chemat si intariri! "9 ani de kickbox frate...9 ani"

 

oricum...au fost "corectate" fizic :rock:

 

a 2 a mobra...a fost scapata de pe loc...de emotie! adica...gs-ul

 

Bun, nu pot decat sa inteleg ca erau do-o tiganci (iar o sa vina esesu cu termeni politically correct), care au fost cumva enervate de nea baicaru', si s-au gandit sa dea peste el??? :) :(

Ca totusi nu pot sa cred ca ala mergea pe banda lui fara vreun contact macar vizual deranjant cu alea, si ele s-au gandit sa il loveasca. Nu, nu le iau apararea, dar in ritmul asta ajungem sa ne impuscam pe strada. Cum ar fi sa mi se puna mie pata pe un pieton si sa trec pe trotuar sa il lovesc???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar...atitudine jecurilor alora doua din masina ar trebui sa ne puna ceva semne de intrebare in legatura cu ca_catul asta de tara si...in mod special...in legatura cu locuitorii ei! :)

abia acuma iti pui semne de intrebare? da' nu e evident?

tu baga acolo detalii cum au fost "corectate" rapandulele, nu ma intereseaza detalii despre cine era pe moto...

 

dar, cel mai important, CE S'A INTAMPLAT?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzatze...invata sa parchezi lateral prima data! :))))) hai...nu mai incerca sa gasesti ceva portite de scapare! cu riscul de a parea misogin...nu...nu prea aveti ce cauta la volan! :(

 

au fost enervate de faptul ca...sotia tipului(cea cu GS-ul) mergea incet si ezitant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzatze...invata sa parchezi lateral prima data! :))))) hai...nu mai incerca sa gasesti ceva portite de scapare! cu riscul de a parea misogin...nu...nu prea aveti ce cauta la volan! :(

 

au fost enervate de faptul ca...sotia tipului(cea cu GS-ul) mergea incet si ezitant!

 

Bai taticule, nu e normal. Daca se suie fr'unu cu masina pe motoru meu sau a lu' gagica-mea (ca si ea merge 'ezitant'), ma vedeti la stirile de la ora 5 cu un sofer decedat in gura. Ce naiba a ajuns domle Bucurestiul ala, jungla? Toata lumea e cu nervii in pioneze acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind enervate de tipa...au depasit-o si au facut de 2-3 ori stanga...spre ea! Sotul...enervat de atitudinea asta de cacata ajuns in paralel cu ele si le-a batut obrazul! idioatele...s-au facut cu masina spre el dupa care...l-au depasit si i-au pus frana brusc in fata! Noroc ca era la viteza mica! el a blocat fata si...a trantit motorul pe o parte! s-a ridicat si...s-a infipt in masina peste ele!........s.a.m.d. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind enervate de tipa...au depasit-o si au facut de 2-3 ori stanga...spre ea! Sotul...enervat de atitudinea asta de cacata ajuns in paralel cu ele si le-a batut obrazul! idioatele...s-au facut cu masina spre el dupa care...l-au depasit si i-au pus frana brusc in fata! Noroc ca era la viteza mica! el a blocat fata si...a trantit motorul pe o parte! s-a ridicat si...s-a infipt in masina peste ele!........s.a.m.d. :)

Am inteles. Deci doua idioate. Dar nu au dat peste ei. Au mers cu faze d-astea de intimidare. Se intampla zilnic, sa stii. Lumea e batuta-n cap. Mie nu mi-a pus un taximetrist frana in fata in prima zi in care m-am suit la volan? Niste cretine. Sper ca macar si-au luat-o ine pe coaja.

 

PS: stiu sa parchez lateral.:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...