Sari la conținut

Băiatul Lui Guță A Fost Rănit într-un Accident La PetroÂşani


H3llriderr
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vai, cat de rau imi pare :( sarmanu gutanel, cum ma?sa moara el la 15 ani pe mobra?pacat...o pierdere extraordinara... :cheers:

 

acu pe bune, ma bucur ca nu era in locul lui pe motor un om cu carnet si cap pe umeri, si echipament :)

 

handi si ala cu loganu, handi si guta ca i-a luat asa mobra lu fisu de la varsta asta....

 

RIP...asta e...daca te mananca in fund, te scarpini cu carbit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se intampla ca vreunu din voi sa fie accidentat de omu` cu loganu toata lumea zicea "m*** conservarului, sa`l batem, sa`l omoram". Eu inteleg ca nu suportati manelele/manelistii dar chiar pana la "imi pare rau ca n`a murit, sper sa moara, sper sa nush ce" s`a ajuns??? Are 15 ani, e normal sa fie INCONSTIENT si cea mai mare vina o are taik`su care are si el fooooarte multe in cap :). Si eu urasc manelele dar nu cred ca exista ceva care m`ar determina sa doresc moartea unui om care de altfel nu mi`a gresit cu absolut nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah , avem o problema , ori stirea e falsa , ori guta nu stie varsta copiilor

[Eu ma gandesc la viitorul copiilor mei, de asta construiesc casele astea - ne-a declarat Guta. Am patru copii, pe Nicoleta (21 ani), pe Marian (19 ani), pe Dana (16 ani) si pe Nicu (11 ani).

 

sursa http://stiri.itbox.ro/stiri-citeste/Showbi...rei-palate.html

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se face rau cand stau si citesc ce ati putut scrie aici. Voi nu sunteti intregi la cap?! Cum Doamne iarta-ma sa vreti un copil de 13 / 15 ani mort?! Dati-va jos de pe piedestalele si tronurile voastre suflate cu superioritate. Cu ce sunteti voi mai buni decat copilul ala?! Ce vina are el ca atat i-a fost oferit lui drept educatie?! Nu-mi vine sa cred cat de inchisi la minte puteti fi. 'Rromii' sunt de vina acum. Ieri erau femeile. Acum doua zile erau de vina bosorogii cu Dacia 1310. Mai gasiti multe scuze sa va salvati voua pielea pentru greselile voastre? Credeti ca daca batjocoriti un copil sunteti cu ceva mai buni? Dezgustator ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)

17 Members: t.H.u.G., :)

si? Care e problema ca citim?Vad ca si tu esti printre noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se intampla ca vreunu din voi sa fie accidentat de omu` cu loganu toata lumea zicea "m*** conservarului, sa`l batem, sa`l omoram". Eu inteleg ca nu suportati manelele/manelistii dar chiar pana la "imi pare rau ca n`a murit, sper sa moara, sper sa nush ce" s`a ajuns??? Are 15 ani, e normal sa fie INCONSTIENT si cea mai mare vina o are taik`su care are si el fooooarte multe in cap :). Si eu urasc manelele dar nu cred ca exista ceva care m`ar determina sa doresc moartea unui om care de altfel nu mi`a gresit cu absolut nimic.

eu unu mi-am exprimat punctul de vedere....cred ca am judecat corect...vai mama lu ta'su...daca a decedat, inca odata RIP, dar tot sunt de parere ca la varsta aia nu ai ce cauta in trafic pe un asa motor, cu un pasager care nu are voie sa fie pasager...

 

poate asta va fi invatare de minte pt stabii renumiti care-s pupa in fund odraslele si astfel, copii lor de 11-15 ani ajung de nu le mai atinge nimeni nasul, crezand ca au lumea la picioare...

 

e adevarat, e dureros, si daca e sa o luam pe indelete, tot la mentalitate ajungem :( deh...fi'su, smecherainen, si taticu i-a dat mobra, in loc sa-i dea o mama de bataie

 

PS: legat de conservar, da, vina e a lui datorita manevrei, si da, daca era in locul copilului de 15 ani un motociclist cu permis, echipat, si care avea ce cauta acolo, puteam spune ca domnu conservar tre tras la raspundere grav si am fi huiduit...oricum va fi tras la raspundere...nu cred ca ar omora nimeni pe nimeni...cel putin eu gandesc ca nu suntem noi aia care trebuie sa judece viata unui om

 

vai, sper sa nu fie ala trike-u pe care-l stiu eu :cheers:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se face rau cand stau si citesc ce ati putut scrie aici. Voi nu sunteti intregi la cap?! Cum Doamne iarta-ma sa vreti un copil de 13 / 15 ani mort?! Dati-va jos de pe piedestalele si tronurile voastre suflate cu superioritate. Cu ce sunteti voi mai buni decat copilul ala?! Ce vina are el ca atat i-a fost oferit lui drept educatie?! Nu-mi vine sa cred cat de inchisi la minte puteti fi. 'Rromii' sunt de vina acum. Ieri erau femeile. Acum doua zile erau de vina bosorogii cu Dacia 1310. Mai gasiti multe scuze sa va salvati voua pielea pentru greselile voastre? Credeti ca daca batjocoriti un copil sunteti cu ceva mai buni? Dezgustator ...

Vai ce nedrepti suntem!!! Cum sa dorim moartea unei ciori,care din fericire nu a calcat un copil?Care are motor la 15 ani din banii neimpozitati a lu tasu.Majoritatea ciorilor sunt analfabete si totusi au permise de conducere, sunt satul de ei pina peste cap,ma lovesc de ei in trafic,in tramvaie,chiar si in cartier...Nesimtirea lor e crasa,si daca te iei la omor cu ei, cu dreptatea in mana,sigur iesi pe locul 2 pentru ca majoritatea romanilor ii stiu de frica si nu se baga.Si daca ne spunem oful virtual, se gaseste un <pacifist>sa ne faca morala...Si ce e mai rau,e ca multi romani sunt <tiganizati,manelizati>si au impresia ca lantul de la gat tine loc de iq.Te intreb acum,de cate ori ai avut un conflict cu un cioroi? De cate ori ti-a fost furat portofelul prin autobuz?De cate ori ai facut economii pentru impozite?Si intrebari mai sunt cu miile,dar sunt prea obosit si maine ma trezesc de dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce nedrepti suntem!!! Cum sa dorim moartea unei ciori,care din fericire nu a calcat un copil?Care are motor la 15 ani din banii neimpozitati a lu tasu.Majoritatea ciorilor sunt analfabete si totusi au permise de conducere, sunt satul de ei pina peste cap,ma lovesc de ei in trafic,in tramvaie,chiar si in cartier...Nesimtirea lor e crasa,si daca te iei la omor cu ei, cu dreptatea in mana,sigur iesi pe locul 2 pentru ca majoritatea romanilor ii stiu de frica si nu se baga.Si daca ne spunem oful virtual, se gaseste un <pacifist>sa ne faca morala...Si ce e mai rau,e ca multi romani sunt <tiganizati,manelizati>si au impresia ca lantul de la gat tine loc de iq.Te intreb acum,de cate ori ai avut un conflict cu un cioroi? De cate ori ti-a fost furat portofelul prin autobuz?De cate ori ai facut economii pentru impozite?Si intrebari mai sunt cu miile,dar sunt prea obosit si maine ma trezesc de dimineata.

bre, aici ai dreptate, ca am in cartier scuteristi care nu stiu ca pe indicator scrie "ploiesti", da tre sa recunosti, cand e la varsta lui pe un asa motor, e vina lui, sau a lu ta-su ca nu l-a educat, pardon, batut ??cat de figuri, asa e, ai dreptate, si asta datorita tot smardoilor de parinti...io cred ca sunt singuru care iubeste specia tiganeasca, asta pt ca am crescut intre ei, si vai, recunosc, daca n-ar fi fost ei, as fi fost mult mai trist...referitor la distrusii de care vb.,..pur si simplu nu aveam de cine rade :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca n-a murit infectu puradel, bacterie umana :)

Tule MM in @#@# de ciori infecte, sa moara toti tiganii :(

n-a murit? :cheers:

 

deci, o declaratie oficiala, putem primi?sa intre un membru al familiei guta, va rog, sa instiinteze motoretizm.ro despre starea copilului :rock: hai bre, acu pe bune, cum sa vrei sa moara saracu puradel?io mi-as fi dorit sa isi zdreleasca ceva, sa traiasca, si sa vada consecintele....sa invete si altii cate ceva din asta, daca tot e el mare stab

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciorile trebuie sa dispara, fara exceptie ca toti sunt la fel. Jegosi, nesimtiti, rai, sa te faca !!!

 

Hai daca ati umplut aici 7 pagini, ar merita sa ramana fara o mana sau un picior ca sa vada consecintele cum zicea cineva mai sus :)

Editat de marian_ucigasu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciorile trebuie sa dispara, fara exceptie ca toti sunt la fel. Jegosi, nesimtiti, rai, sa te faca !!!

 

Hai daca ati umplut aici 7 pagini, ar merita sa ramana fara o mana sau un picior ca sa vada consecintele cum zicea cineva mai sus :)

da, in urma accidentului sunt de parere ca o juleala zdravana il face sa aiba invatatura de minte, da nu chiar o mana, un picior, mai ales sa i le rupem noi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-a murit? :)

 

deci, o declaratie oficiala, putem primi?sa intre un membru al familiei guta, va rog, sa instiinteze motoretizm.ro despre starea copilului :rock: hai bre, acu pe bune, cum sa vrei sa moara saracu puradel?io mi-as fi dorit sa isi zdreleasca ceva, sa traiasca, si sa vada consecintele....sa invete si altii cate ceva din asta, daca tot e el mare stab

 

:cheers:

 

Da dom'le... sa intre vreun pretin de-al dansului sa ne spuna cat de bine mergea pe motoreta cioara... sa ne spuna ca el se dadea fara permis mai bine decat 90% dintre noi, mizerabilii de ceilalti cu permis si mai ales decat cei care se dau si pe circuit... sa ne zica de cate ori a sfidat moartea pe suzuki si ca e mai barbat la 15 ani decat restul la 20, 30, 40 sau mai multi ani... sa ne spuna de pasiunea lui pentru motoare care e mai presus decat orice sentiment pe care il simtitm noi cei care avem permis si ne dam legal cu motoreta pe asfaltul patriei...

 

:(

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi credeti ca dupa treaba asta o sa ramana cu julituri , mana, picior rupt bla bla ..credeti ca`l va invatat minte ?? poate temporar..dar sa`l vezi ce tare o sa fie dupa aia... "Frate m`am dat cu un suzuki ... moa si sa vezi i`am dat 100 si mi`a iesit un fraer cu o dacie si m`a dat pe jos, al draq bosorog" , "moaa ce tare sunt ca am noroc sa moara dusmanii mei "

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi credeti ca dupa treaba asta o sa ramana cu julituri , mana, picior rupt bla bla ..credeti ca`l va invatat minte ?? poate temporar..dar sa`l vezi ce tare o sa fie dupa aia... "Frate m`am dat cu un suzuki ... moa si sa vezi i`am dat 100 si mi`a iesit un fraer cu o dacie si m`a dat pe jos, al draq bosorog" , "moaa ce tare sunt ca am noroc sa moara dusmanii mei "

copilu' lui adi minune cati ani are? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are??? ala cred ca nici nu ajunge la scaritze :)

 

 

Sa nu ne bucuram prea devreme... Daca-si cumpara un trike din ala facut de Jessy James, cu motor de TIR (parte din cadru).

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah , avem o problema , ori stirea e falsa , ori guta nu stie varsta copiilor

[Eu ma gandesc la viitorul copiilor mei, de asta construiesc casele astea - ne-a declarat Guta. Am patru copii, pe Nicoleta (21 ani), pe Marian (19 ani), pe Dana (16 ani) si pe Nicu (11 ani).

 

sursa http://stiri.itbox.ro/stiri-citeste/Showbi...rei-palate.html

o completare :

 

 

Autor:Monica Vlad

Sursa:Libertatea

Aparut pe: 02 Iun 2005

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...