Sari la conținut

Luica In Dreptul Cet-ului-11.07.2008


acular
 Share

Postări Recomandate

Nici măcar cască?! Să zicem că nu porți echipament din piele, bla bla... e cald (deși și asta mi se pare o expunere tâmpită), dar nici măcar cască?!?!

Păcat... Dumnezeu să-l ierte!

cred ca nici nu apusace sa-si ia una din moment ce abia ii venise motorul, dar chiar si asa putea sa imprumute de la cineva daca avea de gand sa-i dea mai tare...oricum ce a fost a fost, odihna pasnica...au inceput sa piara cam multi din lipsa castii :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu apari in lung metraj? :(

 

Eu nu apar in nici un lung metraj ... eram in drum in momentul filmarii de la alt accident cu moto ... citeste cu atentie tot ce se scrie pana sa faci observatii gratuite. Iar daca pt tine crezi ca este un spectacol, pentru mine sincer nu e!

 

Daca intr-adevari vrei sa apari TU in vre-un lung metraj, zi-mi ca se rezolva... te iau pasager dreapta intr-o zi si o sa ai minim 6 ocazii sa apari in filme cu accidente rutiere grave ... nu ai fii nici primul nici ultimul care solicita un astfel de lucru dar pana acum toti au zis piua dupa runda 4.

 

Si da ma simt atacat la remarca ta absolut gratuita!

Editat de Nightwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ti-o cauti, ti-o si gasesti. Uneori definitiv. Una e sa ai un accident din cauze de trafic, prioritate, etc, dar cand nici n-ai permis, nici echipament, iti iei si sportiva si-o arzi pe strazi circulate... e doar o problema de timp pana sa faci poc. Asta se cam numeste inconstienta (sa nu zic altfel, ca saracu'-i mort deja). Pacat de rudele care au ramas cu durerea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de abia acum am gasit cablu uitati pozele ....

 

si restul..

 

mai e o poza si aia merita pusa cu creierii imprastiati dar nu merge sa o uplodez... sau m-a cenzurat adminu

 

 

lipsa echipamentului = moarte garantata!!!!

post-9353-1215891492_thumb.jpg

post-9353-1215891504_thumb.jpg

Editat de iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu apar in nici un lung metraj ... eram in drum in momentul filmarii de la alt accident cu moto ... citeste cu atentie tot ce se scrie pana sa faci observatii gratuite. Iar daca pt tine crezi ca este un spectacol, pentru mine sincer nu e!

 

Daca intr-adevari vrei sa apari TU in vre-un lung metraj, zi-mi ca se rezolva... te iau pasager dreapta intr-o zi si o sa ai minim 6 ocazii sa apari in filme cu accidente rutiere grave ... nu ai fii nici primul nici ultimul care solicita un astfel de lucru dar pana acum toti au zis piua dupa runda 4.

 

Si da ma simt atacat la remarca ta absolut gratuita!

 

 

1.Citeste TU cu atentie inainte sa faci observatii gratuite!!! Era INTREBARE, nu OBSERVATIE GRATUITA!

 

2.Daca te-as considera o persoana agreabila, cred ca ti-as demonstra ca rezist mai multe runde decat tine.Din pacate nu imi pari a fi o companie placuta pe durata unei intregi zile, ca atare refuz oferta ta generoasa!

 

3.Cred ca te simti frustrat un pic...ia-ti un concediu...

 

PS:cred ca am sa dau curs solicitarii tale de pe alt topic si am sa te ocolesc.Din pacate pentru tine am vazut ca nu sunt singurul caruia i-ai cerut asta!In ritmul asta si la prestatia ta de pe forum, cred ca o sa te ocoleasca toti cat de curand!

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic:

pt cel care spunea ca ce ii trebuie lui suport de numar..pai gandeste-tei tu daca toti am merge asa ce haos ar fii pe strazi?cum vrei s fii respectat pe strazi atata timp cat tu nu respecti legea si inclusiv pe ceilalti partcipanti la trafic?

 

avem pretentii d la altii dar in gradina noastra nu ne uitam..din pacate prea multe uscaturi,mult prea multe....

 

ps:la 20 km/h in plus nu ti se suspenda permisu..adu-ti aminte ce scrie in codu rutier..asta daca l-ai citit vreodata

 

toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P....din pacate prea multi mor asa...cu siguranta echipamentul l-ar fi putut salva..dovada ca a murit la spital..pacat..inconstienta ta raneste atatia oameni..nici nu-mi imaginez cum se simt rudele...inca sunt prea multe sportive pilotate de incepatori sau cel putin oameni inconstienti..care cred ca a fi motociclist se rezuma doar la a rupe soselele cu 200 la ora..pacat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alta dovada ca tu alergi rau dupa posturi ma doctorule dement motociclist...RIP...ieri am fost la locul accidentului dar nu mai era nimic decat politie...motocicleta plecase spre udriste...s-a dovedit ca experienta l-ar fi putut ajuta...nu echipamentul....asta e...daca omul a crezut ca e zeu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alta dovada ca tu alergi rau dupa posturi ma doctorule dement motociclist...RIP...ieri am fost la locul accidentului dar nu mai era nimic decat politie...motocicleta plecase spre udriste...s-a dovedit ca experienta l-ar fi putut ajuta...nu echipamentul....asta e...daca omul a crezut ca e zeu...

 

:( Mai scrie o data pt ca n-am inteles nimic :D

 

1.Citeste TU cu atentie inainte sa faci observatii gratuite!!! Era INTREBARE, nu OBSERVATIE GRATUITA!

 

2.Daca te-as considera o persoana agreabila, cred ca ti-as demonstra ca rezist mai multe runde decat tine.Din pacate nu imi pari a fi o companie placuta pe durata unei intregi zile, ca atare refuz oferta ta generoasa!

 

3.Cred ca te simti frustrat un pic...ia-ti un concediu...

 

PS:cred ca am sa dau curs solicitarii tale de pe alt topic si am sa te ocolesc.Din pacate pentru tine am vazut ca nu sunt singurul caruia i-ai cerut asta!In ritmul asta si la prestatia ta de pe forum, cred ca o sa te ocoleasca toti cat de curand!

 

Cu totii avem nev de un concediu :kali: Nu te agita ca faci spume si nu e frumos...Incearca sa cunosti omul inainte de a incerca sa dai cu piatra...poate o sa te razgandesti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pentru tine domnu doctor in realitate si vecin de cartier...pentru the doctor 46 care se pare ca e in goana dupa posturi si intr-o ipocrizie continua...

pentru tine si nightwolf...precum si pentru ceilalti colegi de-ai vostrii...felicitari pt ca rezistati sa faceti ceea ce faceti...altii nu ar rezista nici macar o zi intr-un loc de munca, ca al vostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru tine si nightwolf...precum si pentru ceilalti colegi de-ai vostrii...felicitari pt ca rezistati sa faceti ceea ce faceti...altii nu ar rezista nici macar o zi intr-un loc de munca, ca al vostru.

si mai ales ca inca se mai dau cu motoarele, desi le-au vazut pe toate, de la accidente din vina motociclistului, pana la cele din vina soferilor...sa aiba parte de cat mai putine cazuri din astea extreme...desi ma indoiesc ca s-au cam inmultit incepatorii cu vitezane si fara nici un fel contiinta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Citeste TU cu atentie inainte sa faci observatii gratuite!!! Era INTREBARE, nu OBSERVATIE GRATUITA!

 

2.Daca te-as considera o persoana agreabila, cred ca ti-as demonstra ca rezist mai multe runde decat tine.Din pacate nu imi pari a fi o companie placuta pe durata unei intregi zile, ca atare refuz oferta ta generoasa!

 

3.Cred ca te simti frustrat un pic...ia-ti un concediu...

 

PS:cred ca am sa dau curs solicitarii tale de pe alt topic si am sa te ocolesc.Din pacate pentru tine am vazut ca nu sunt singurul caruia i-ai cerut asta!In ritmul asta si la prestatia ta de pe forum, cred ca o sa te ocoleasca toti cat de curand!

 

Asta e si substratul ideii sa ma ocoleasca cat mai multi ... dar dintr-un punct de vedere pe care mintea ta nu il va putea digera. Eu nu am cum sa ma simt frustrat ... din contra chiar ma distreaza aceste mici ciondaneli intre mine si persoanele de teapa ta ... problema vezi ca e urmatoarea: daca te uiti bine esti cam singurul in perioada asta care se ia in clontz cu mine desi in sapt. trecute erau mai multi ... ai grija sa nu ajungi sa-mi dai dreptate! Deci te rog eu... nu te mai certa cu mine si ocoleste-ma!

 

nu pentru tine domnu doctor in realitate si vecin de cartier...pentru the doctor 46 care se pare ca e in goana dupa posturi si intr-o ipocrizie continua...

pentru tine si nightwolf...precum si pentru ceilalti colegi de-ai vostrii...felicitari pt ca rezistati sa faceti ceea ce faceti...altii nu ar rezista nici macar o zi intr-un loc de munca, ca al vostru.

 

E nu ... te inseli ... ideea e sa-ti placa :(

 

si mai ales ca inca se mai dau cu motoarele, desi le-au vazut pe toate, de la accidente din vina motociclistului, pana la cele din vina soferilor...sa aiba parte de cat mai putine cazuri din astea extreme...desi ma indoiesc ca s-au cam inmultit incepatorii cu vitezane si fara nici un fel contiinta

 

Eroare! Eu renuntat! :D Tocmai din motivele de mai sus enumerate :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu totii avem nev de un concediu :( Nu te agita ca faci spume si nu e frumos...Incearca sa cunosti omul inainte de a incerca sa dai cu piatra...poate o sa te razgandesti :D

 

"Incearca sa cunosti omul inainte de a incerca sa dai cu piatra"..."Nu te agita ca faci spume"...Cine ziceai ca face spume?Eu sau tu?Nu-mi aduc aminte sa fi conversat cu tine pana acum pe forum!Ne cunoastem cumva?Cu siguranta NU!Cum iti permiti sa ma jignesti?Cred ca ar trebui sa aveti o minima decenta in exprimare tu si amicul tau!Pastreaza-ti limbajul asta colocvial pentru familie, pentru amici sau pentru aia de la care ai invatat sa vorbesti asa!

 

... dar dintr-un punct de vedere pe care mintea ta nu il va putea digera. Eu nu am cum sa ma simt frustrat ... din contra chiar ma distreaza aceste mici ciondaneli intre mine si persoanele de teapa ta ... problema vezi ca e urmatoarea: daca te uiti bine esti cam singurul in perioada asta care se ia in clontz cu mine desi in sapt. trecute erau mai multi ... ai grija sa nu ajungi sa-mi dai dreptate! Deci te rog eu... nu te mai certa cu mine si ocoleste-ma!

 

Am sa te ocolesc dintr-un singur motiv:esti MAGAR, amice!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avea peste 70 ce?!!? varsta sau viteza?!!? informatii de cacao. . .

avea peste 70 de moticiclete ,cacao mic .

 

avea peste 70 de moticiclete ,cacao mic .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Incearca sa cunosti omul inainte de a incerca sa dai cu piatra"..."Nu te agita ca faci spume"...Cine ziceai ca face spume?Eu sau tu?Nu-mi aduc aminte sa fi conversat cu tine pana acum pe forum!Ne cunoastem cumva?Cu siguranta NU!Cum iti permiti sa ma jignesti?Cred ca ar trebui sa aveti o minima decenta in exprimare tu si amicul tau!Pastreaza-ti limbajul asta colocvial pentru familie, pentru amici sau pentru aia de la care ai invatat sa vorbesti asa!

 

 

 

Am sa te ocolesc dintr-un singur motiv:esti MAGAR, amice!

Mai bine incearca sa ocolesti magarii de pe soselele patriei :( .Prea usor arunci cu vorbe urate..,nu e frumos,poate vreodata va intalniti la o bere si nu stiu cum te vei simti..,valabil pt toti care nu-si controleaza vocabularul .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate Marius a decedat in salvare...

el de obicei purta casca si costum de protectie

A fost un baiat nemaipomenit ,toti care la-u cunoscut stiu asta

astazi il aduce de la iml si maine va avea loc inmormantarea la cimitirul berceni 2

Dumnezeu sa-l odihneasca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...