Sari la conținut

Accident La Tulcea


madcox
 Share

Postări Recomandate

Acum 5 minute am fost anuntat ca Naboki a murit la Tulcea in accident de motocicleta. Nu cunosc detaliile, nici nu ma intereseaza...cert este ca omul caruia i-am strans mana vineri seara acum nu mai este...era atat de plin de viata cand l-am vazut in acea seara. regret ca nu am mai stat de vorba atunci...

avea un Tdm ca al meu.

 

cuvintele sunt de prisos...

 

 

ps. sa nu transformam topicul in "moarte conservarului & shit". chiar nu mai conteaza...nu vreau vinovati, caci nu se va schimba nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa afli detalii. nu pentru a avea retarzii pe cine sa injure si cui sa doreasca moartea ci ca poate o mica parte mai invata cate ceva de pe urma tragediei.

Editat de coxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa stim multe, si chiar nu se stie nimic. decat ca cineva l-a sunat, si a raspuns un politist care a confirmat decesul...

indiferent a cui o fi vina, morala este una singura: beleste bine ochii, si traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, atunci pana la urma ce vrei? Nu vrei ('vrem') sa stim detalii, nu vrem nimic, postam ca sa ne aflam in treaba. Baga-l la jurnalul negru si asta e. Nu-mi place postura de vultur, vanator de detalii sau altceva, dar, dupa cum spunea cineva mai sus, poate invata macar un individ ceva din asta.

 

Acum 5 minute am fost anuntat ca Naboki a murit la Tulcea in accident de motocicleta. Nu cunosc detaliile, nici nu ma intereseaza...cert este ca omul caruia i-am strans mana vineri seara acum nu mai este...era atat de plin de viata cand l-am vazut in acea seara. regret ca nu am mai stat de vorba atunci...

avea un Tdm ca al meu.

 

cuvintele sunt de prisos...

sa nu transformam topicul in "moarte conservarului & shit". chiar nu mai conteaza...nu vreau vinovati, caci nu se va schimba nimic...

 

 

nu trebuie sa stim multe, si chiar nu se stie nimic. decat ca cineva l-a sunat, si a raspuns un politist care a confirmat decesul...

indiferent a cui o fi vina, morala este una singura: beleste bine ochii, si traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curba, intrat putin pe contrasens, masina din fata a franat, l-a atins usor, el a iesit in "decor" si gata...

totul s-a intamplat pe drumul Tulcea-Harsova...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace , un drum frumos care ne-a scos pe toti cei care am mers pe acolo pe contrasens .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneste-te in pace :lol: imi pare rau ca nu am apucat sa ne cunoastem mai bine ,te asteptam la Paulesti sa dai de data asta tu berea din pacate nu a fost sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am cunoscut personal pe Marius,un om deosebit,urma sa bem impreuna o palica de turda la Heavy Riders Bike Fest,dar iata ca cineva nu a vrut sa se intample asa....

sper din tot sufletul ca Marius se afla acum intr-un loc mai bun...

odihneste-te in pace marius,oriunde te-ai afla

:lol: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace , un drum frumos care ne-a scos pe toti cei care am mers pe acolo pe contrasens .

 

corect...

de multe ori am exagerat pe drumul ala...de multe ori am iesit pe contrasens...se pare ca la el sa terminat norocul...R.I.P

Editat de magg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...