Sari la conținut

S-a Mai Stins Un Suflet


Deer T-Ace
 Share

Postări Recomandate

acum am vazut la stirile N24

un tanar din Arad, am inteles ca avea 22 de ani si carnet de 8 luni s-a izbit violent de un copac de pe marginea drumului! a murit pe loc! dupa carene era un R6/R1 (cred)!

pacat, mare pacat ca s-a dus, avea toata viata inaintea lui!

 

Dumnezeu sa-l odihneasca!

 

daca stie cineva mai multe....

 

P.S.: aici stirea

 

http://www.tion.ro/stiri/timis/articol/mot...080906-02370354

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si iar ma cuprinde scarba:

 

da-i dracului de satanist tamit... macar a ajuns acasa la tatal lui, satana. Astia cu motoarele nu au niciun dumnezeu... era sa ma omoare unul pe trecerea din fatza universitatzii de pe parvan: eu traversam regulamentar, iar el a venit cu minim 200 la ora dinspre mihai viteazul. nu il compatimesc pe jegul asta mort... sa-l pape viermii cat de curand
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si iar ma cuprinde scarba:

 

Stai linistit,aceasi viermi il vor papa si pe infectul ala...indiferent daca vrea sau nu :D

 

La viteza mare,copacii de pe marginea drumului(datorita unghiului), formeaza un fel de zid si daca ai iesit de pe asfalt ,clar servesti unul.Dumnezeu sa-l odihneasca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre morti numai de bine ! Deci Dumnezeu Sa-l odihneasca-n pace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :blbl: :D :D :D . Mare pacat,era tanar si avea toata viata in fata,dar sa abordezi un viraj cu peste 100 km/h...

PS: Am citit cateva comentarii si mi s-a facut scarba :D .

 

:D tu cu cat le abordezi? intr-adevar sunt viraje si viraje, dar unele pot fi abordate cu 120 lejer (dau doar exemplu)...

 

on topic: inca unu care vrea sa alerge inainte sa stie sa mearga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P si tot respectu... mai bine o moarte nebuna de tot decat una stupida plina de regrete si suferinte........mai bine mort pe motor decat de cancer....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma simt obligat sa plang toti necunoscutii din tzara asta care isi rup gatul singuri pe moto. .

 

PS: Ati vazut vreun forum auto care monitorizeaza toate accidentele auto din tzara asta, si membrii bocesc pe totzi care isi rup gatul din prostie proprie? Eu, sincer, nu am vazut. .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P si tot respectu... mai bine o moarte nebuna de tot decat una stupida plina de regrete si suferinte........mai bine mort pe motor decat de cancer....

doamne cat de inteligent esti.....vrei sa ajungi si tu rubrica pe aici? va mai ganditi si la altceva decat la fitzele din capul vostru? eventual la prostii aia de v-au facut si raman sa va planga? cred si eu ca alegi sa crapi pe motor si nu de cancer....nici nu ai face fata psihic unei astfel de boli. numai idiotenii debitati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista curbe si de 299 km/h... Ideea e ca mai bine invatati sa abordati un viraj cum trebuie, decat sa dati cu RIP pe forum si sa spuneti, lasa, eu nu merg tare, iau curbele usor... eh, la un moment dat, pe un drum pe care nu-l cunoasteti, o curba de genu' o sa va surprinda neplacut.

 

Dumnezeu sa-l ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP

 

chiar nu invata nimeni din astfel de topicuri? .....evident nu

 

e o vorba baietii au masini si barbatii au motoare ! pacat ca multi doar se cred barbati ...mare pacat , datorita acestei vagi impresii am taiat de vreo 5 ani in coace cate 1_3 amici din agenda ....acum in 2 saptamani 2 ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prostie... a gresit nu trebuie sa fi prost ca sa gresesti.. totusi si rossi mai da cu mufa de asfalt ... nu???

 

asta trebuie sa inteleaga toata lumea.. orice greseala poate fi prima si ultima.

 

nu fiti ipocriti imi e greu sa cred ca nici macar odata nu a-ti zbarcit vre-un viraj, ideea e ca unii invata ceva din asta si altii trec foarte usor mai departe.

 

Dumnezeu sa il ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP

 

chiar nu invata nimeni din astfel de topicuri? .....evident nu

 

e o vorba baietii au masini si barbatii au motoare ! pacat ca multi doar se cred barbati ...mare pacat , datorita acestei vagi impresii am taiat de vreo 5 ani in coace cate 1_3 amici din agenda ....acum in 2 saptamani 2 ....

 

 

Hahaha.De unde ai scos vorba asta mareata????!!!!!! Cu asa gandire, o sa fie Romania plina de motociclisti :D))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha.De unde ai scos vorba asta mareata????!!!!!! Cu asa gandire, o sa fie Romania plina de motociclisti :D))))))))))))))))))

 

nu e gandirea mea .... eu am 2 vitezane si le tin in garaj .....astept sa pice bomba atomica sa fiu relaxat in trafic :D

 

pana atunci ma dau cu conserva e aerul mai inchis in ea dar e much safer ..... nu vreau sa mi se spuna a doua oara ....scuzama NU TE-AM VAZUT !!!!!!! ca poate io spune familiei nu mie .....asa ca am 2 topicuri la vanzari

 

on topic .... mai demult lumea avea primu motor mobra , etz , jawa, ......acu r1 gsx si avioane de genu , pai te mai miri ca apar topicuri de genu

 

statistica in ultimele 2 saptamani la arad : 15 morti si zeci de raniti grav :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata ma, nu mai intoarceti povestea.

 

La ce ai ma doua motorete daca le tii in garaj. Daca te duce mintea te dai, daca nu te duce tot de dai. Daca te duce ajungi acasa, daca nu te duce ... poate nu mai ajungi.

 

Asta e. S-a intamplat. Bine ca nu a mai implicat si pe altii. Sa-i fie tarana usoara si condoleante familiei.

 

Comentariile nu le luati in seama. As face o lista cu comentariile de prost gust la adresa soferilor facute pe motoretism si o sa vedeti ca nu-i nici o diferenta.

 

Si asa ca fapt divers, viteza nu ucide atunci cand e folosita cum trebuie. Impactul cu copacul ucide. Si prin asta nu vreau sa fac o gluma proasta ci sa dau un raspuns la zicerea cum ca si Rossi mai musca din asfalt. Musca ma, musca.... musca fiindca e platit cu milioane de euroi sa o faca. Si musca pentru ca se da pe circuit nu printre dube si copaci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e accidentul si a avut loc pe Dn69, R6 :D

 

http://newsin.ro/accident-motociclist-moto...3&hid=video

 

Si alt accident gen "nu l-am vazut" motociclist in stare grava la spital, impact la 220km/h cu un logan.

 

http://newsin.ro/accident-motociclist-dn7-...d&hid=video

 

Asta e accidentul si a avut loc pe Dn69, R6 :D

 

http://newsin.ro/accident-motociclist-moto...3&hid=video

 

Si alt accident gen "nu l-am vazut" motociclist in stare grava la spital, impact la 220km/h cu un logan.

 

http://newsin.ro/accident-motociclist-dn7-...d&hid=video

 

Uff nu merg link-urile :D .. oricum sunt catastrofale amandoua :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prostie... a gresit nu trebuie sa fi prost ca sa gresesti.. totusi si rossi mai da cu mufa de asfalt ... nu???

 

Bai, noi nu ne raportam la ala. Daca rossi ar vedea traficul din bucuresti s-ar cacao pe el de frica. Deja ma oftica astia care-i dau cu rossi in sus si rossi in jos, zeul motociclistilor, ia mai slabiti-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e gandirea mea .... eu am 2 vitezane si le tin in garaj .....astept sa pice bomba atomica sa fiu relaxat in trafic :D

 

pana atunci ma dau cu conserva e aerul mai inchis in ea dar e much safer ..... nu vreau sa mi se spuna a doua oara ....scuzama NU TE-AM VAZUT !!!!!!! ca poate io spune familiei nu mie .....asa ca am 2 topicuri la vanzari

 

on topic .... mai demult lumea avea primu motor mobra , etz , jawa, ......acu r1 gsx si avioane de genu , pai te mai miri ca apar topicuri de genu

 

statistica in ultimele 2 saptamani la arad : 15 morti si zeci de raniti grav :D

 

 

sincer, cred ca asta este un alt cont al unui alt idiot care are "doua vitezane in garaj" dar probabil are 16 ani si n-a mers decat poate pe scuteru' vecinului care l-a dat pe jos si de-atunci nu mai vrea....hahha, 2 vitezane in garaj si se da cu conserva de cand nu l-a vazut unu'.....hahahah. esti tare mane....

 

 

pacat, pacat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e gandirea mea .... eu am 2 vitezane si le tin in garaj .....astept sa pice bomba atomica sa fiu relaxat in trafic :D

 

pana atunci ma dau cu conserva e aerul mai inchis in ea dar e much safer ..... nu vreau sa mi se spuna a doua oara ....scuzama NU TE-AM VAZUT !!!!!!! ca poate io spune familiei nu mie .....asa ca am 2 topicuri la vanzari

 

on topic .... mai demult lumea avea primu motor mobra , etz , jawa, ......acu r1 gsx si avioane de genu , pai te mai miri ca apar topicuri de genu

 

statistica in ultimele 2 saptamani la arad : 15 morti si zeci de raniti grav :D

 

Mai demult lumea nu avea prea multe optiuni. Era ca la masini: trabant sau dacie. Acum, daca iti permiti, cu siguranta nu ti-ai lua un cazan. Sau ar fi bine sa iti iei ca sa nu te mai invidieze unii si altii pe forumuri :D)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...