Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Apropo de machit, care aveti nevoie, eu de la 7 30 la 9 seara o sa fiu pe metereze cu macheala si alte accesorii asemanatoare, pentru... pentru macheala ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Apropo de machit, care aveti nevoie, eu de la 7 30 la 9 seara o sa fiu pe metereze cu macheala si alte accesorii asemanatoare, pentru... pentru macheala ;)

 

 

iar eu voi da o mana de ajutor pe langa ralucone ;). pentru freze ciufulite, cine are nevoie, o sa ma inarmez si cu un tub de fixativ :blbl: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar eu voi da o mana de ajutor pe langa ralucone :D. pentru freze ciufulite, cine are nevoie, o sa ma inarmez si cu un tub de fixativ ;) .

Oh, da!! Eu vreau sa-mi fie ciufulita freza!! :blbl: toti cei 3-4 mm de plete!! ;)

 

In domeniul machiajului.. Ralucone, de ce culori dispui, si cat de inchise sunt? Sunt farduri, ceva, sau acuarele d-alea cu care se fac copchiii pe la carnavale??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oh, da!! Eu vreau sa-mi fie ciufulita freza!! :blbl: toti cei 3-4 mm de plete!! ;)

 

In domeniul machiajului.. Ralucone, de ce culori dispui, si cat de inchise sunt? Sunt farduri, ceva, sau acuarele d-alea cu care se fac copchiii pe la carnavale??

 

Mai, o sa dispun de o paleta mare de culori, ai de ales intre nuante artificiale si naturale. Cele naturale se aplică într-o fractiune de secunda si au efectul long-lasting, precum rujurile revlon. Cele naturale sunt intai mov, apoi cu timpul se fac verzi, galbene si dispar. Sa-mi spui ce culori te-ar coafa ;)

 

ps nu sunt chiar culori profi insa sunt bune pentru o mascutza improvizata cu stil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati vorbit pentru culori naturale cu baietii de la usa? dulapurile alea care is invidioase pe mine ? :blbl:

 

 

uite o idee constructiva ;). rapid, eficient si long lasting make-up ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In domeniul machiajului.. Ralucone, de ce culori dispui, si cat de inchise sunt? Sunt farduri, ceva, sau acuarele d-alea cu care se fac copchiii pe la carnavale??

tu de ce intrebi? ;)post-5582-1225109565_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu de ce intrebi? ;)post-5582-1225109565_thumb.jpg

Pai photoshopu' nu lasa urme fizic, bre!! ;) Din punctul asta de vedere, sunt "apt" sa folosesc pensula pentru a machia fomei.. :blbl:

 

Haida, fetili, care vrea sa fie vampiroaica?? vin' la tata sa va mushte!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cica tre sa ma cosumez in "Nuka" si Nuka in "Oana", nush, ea a venit cu ideea, are cineva niste silicoane?!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cica tre sa ma cosumez in "Nuka" si Nuka in "Oana", nush, ea a venit cu ideea, are cineva niste silicoane?!...

 

Hai maaaaa, si vroiam sa va vad deghizate in Brangelina... dammit ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cica tre sa ma cosumez in "Nuka" si Nuka in "Oana", nush, ea a venit cu ideea, are cineva niste silicoane?!...

Si partea de Halloween unde-i, ca niciuna din voi nu e de speriat?

De tine e misto ca nu ai decit de pus ;) (par, sani, niste tocuri pt inaltime)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma simt confuz-ofensata.

de ce? Trebuia sa fie niste complimente. Iar nu a iesit?

Sunteti amindoua niste frumoase insa, cum ai observat si tu, tie iti mai trebuie niste ceva in sutien ca sa atingi dimensiunile.

Daca veniti cu fetzishoarele personale, nu speriati pe nimeni; trebuie niste machiaj ca sa fiti "speriecioase".

 

 

(am mai dres busuiocul sau mai bine tac?)

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce? Trebuia sa fie niste complimente. Iar nu a iesit?

Sunteti amindoua niste frumoase insa, cum ai observat si tu, tie iti mai trebuie niste ceva in sutien ca sa atingi dimensiunile.

Daca veniti cu fetzishoarele personale, nu speriati pe nimeni; trebuie niste machiaj ca sa fiti "speriecioase".

 

 

si-a incalecat pe-o sa si v-a spus povestea asa ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca mai te costumezi in asistenta sexi . ai tot ce trebuie in acest sens

 

 

 

 

 

 

 

zar'na, da' nu mai servesc nimic de spital in afara lui, ma muncesc astia ca pe hotii de cai

 

 

Oh, da!! Eu vreau sa-mi fie ciufulita freza!! toti cei 3-4 mm de plete!!

tie nu -ti mai spun decat ca esti belea :blbl:

In domeniul machiajului.. Ralucone, de ce culori dispui, si cat de inchise sunt? Sunt farduri, ceva, sau acuarele d-alea cu care se fac copchiii pe la carnavale??

Tempera ;) ;)

 

 

 

Haida, fetili, care vrea sa fie vampiroaica?? vin' la tata sa va mushte!!

eo as cam vrea, dar imi trebuie neste colti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite, beibi, aiclea dintalai, sa-ti tot alegi :blbl:) http://cadourihaioase.ro/halloween-dinti-f...eb7f63ba50c05b4

super ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu daca nu am inca motor pot veni la party?

Doar nu crezi ca trebuie sa intri cu motorul inauntru.;) NORMAL CA POTI VENI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu daca nu am inca motor pot veni la party?

Doar nu crezi ca trebuie sa intri cu motorul inauntru.;) NORMAL CA POTI VENI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite, beibi, aiclea dintalai, sa-ti tot alegi :blbl:) http://cadourihaioase.ro/halloween-dinti-f...eb7f63ba50c05b4

mi-am gasit , ma costumez in drac ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...