Sari la conținut

Accident


slim_daddy40
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

a fost trantit de pe motor de usa unui taximetru de o calatoare, motorul este cel primit cadou acum cateva zile de la BMW ;) http://www.cancan.ro/2008-10-25/A-cazut-cu...mita-cadou.html

 

si mamaie a cazut in cuur de pe pegas acu 230 de ani, trebuia un topic? :blbl:

 

vezi ca deja se comenteaza pe tema asta /index.php?...t&p=1538225

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-au ajuns blestemele comunitatii moto.... ;)

 

Un accident stupid! :blbl:

Omu' nu a fost de vina.I se poate intampla oricui pana la urma.

 

Pacat de moto! ;)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A primit mamaie o pereche de chiloti noi si i-au cazut de pe sarma cand erau la uscat, cazant cu o viteza de mach 1 spre sol rezultand o izbitura de 340g! Dar prin minune perechea de chiloti nu a patit nimic, doar cateva zgarieturi si o durere de cusatura !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi topicul asta e facut la 9.40 AM iar al tau la 1.45.

Corect. My mistake. M-am uitat daca s-a scris ceva dar nu am fost atenta si la ce scrie mic sub titlu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai forumisti dragi,care sunteti voi...puteti fii si dvs. macar o data mai putin mistocari..nu vad care e problema..el e un motoretist ca oricare dintre noi...si nu cred ca ar deranja pe careva daca s-ar face un interviu cu parerea lui dani despre problemele moto din ro,sesizarea acestora,etc..un pic de constientizare din partea "lumii" a fenomenului moto nu cred ca ar strica...

in fine fiecare cu ale lui.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi mai Dani daca nu o uzi? Bine ca nu aveai pasager, altfel ma lasam de fumat! :blbl:

 

Bafta la reparat si atentie la idioti!

 

Pentru invidiosi: calul de dar nu se cauta la dinti, mai ales cand stau frumos aranjati in portiera taxiului.

 

si mamaie a cazut in cuur de pe pegas acu 230 de ani, trebuia un topic? ;)

 

Prietene, scuterul tau e imun la portiere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi mai Dani daca nu o uzi? Bine ca nu aveai pasager, altfel ma lasam de fumat! ;)

 

Bafta la reparat si atentie la idioti!

 

Pentru invidiosi: calul de dar nu se cauta la dinti, mai ales cand stau frumos aranjati in portiera taxiului.

 

 

 

Prietene, scuterul tau e imun la portiere?

 

Ce sa ude?! Motorul sau Raduleasca? Golden showers?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa ude?! Motorul sau Raduleasca? Golden showers?

 

Pai e la fel si la motoare, daca nu le uzi inainte sa le calaresti, iau taxiul si se intorc la reprezentanta cu leziuni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi n-am mai postat cam de mult... imi calc pe inima si o fac acum.

Felicitari! Am ras cu pofta de reply-ul tau.

 

(Scuzati off-topicul!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident este o mare kknarie. Am vazut ceva idoti sau idioate pe-aci , ce sa sareau ca domne Dani este pasionat de moto , cai se putea intampla roicui ca pe ma-sa. Bah nene , in primu rand la 30 -40 km /h , cu saracia aia de BMW , putea evita, insa e un mare bou . SI asta o spun din surse sigure. Omu vrea sa fie biker , insa e cam pilaf...... ! Si sustin ideea ca nu merita nici un post ........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au mai scris astia k si atuni cand a primit motorul , a vrut el sa plece tare si era sa pice , as aca hai sa fim seriosi , daca asa arata un motociclist adevarat , atunci suntem o tara de cretini. E ceva normal in Romania , apare unu la TV , si pe urma toti , vai dopmne ca este baiat , ca este pe p.... masii. Hai ba nene sa fim seriosi ca omu e un mascarici si atat.

Editat de tiggernlg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum hai sa nu fim asa de rautaciosi

 

.......................................

 

unii dintre noi s.au suparat ca AB in loc sa bage banii in ceva scule pt service

face cadou 15000 euro pt >PULICITATE>

 

oricare dintre noi

mai MOTOCICLISTsau mai NEMOTOCICLIST

 

AR FI PUS BOTUL LA O MOTO PE GRATIS

 

SI MI ALES LA RADULEASACA

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai forumisti dragi,care sunteti voi...puteti fii si dvs. macar o data mai putin mistocari..nu vad care e problema..el e un motoretist ca oricare dintre noi...si nu cred ca ar deranja pe careva daca s-ar face un interviu cu parerea lui dani despre problemele moto din ro,sesizarea acestora,etc..un pic de constientizare din partea "lumii" a fenomenului moto nu cred ca ar strica...

in fine fiecare cu ale lui.. ;)

 

 

s-a facut... Motociclismo Nr. 12 - aprilie 2008.

/index.php?showtopic=194376

 

evident este o mare kknarie. Am vazut ceva idoti sau idioate pe-aci , ce sa sareau ca domne Dani este pasionat de moto , cai se putea intampla oricui, ca pe ma-sa. Bah nene, in primu rand la 30-40 km/h, cu saracia aia de BMW, putea evita, insa e un mare bou. SI asta o spun din surse sigure. Omu vrea sa fie biker , insa e cam pilaf...... ! Si sustin ideea ca nu merita nici un post ........

 

deci aici nu mai sarim cu "linsati conservarii ca vor sa ne omoare" ci daca e persoana publica si a primit un motor pentru imaginea firmei se transforma by default in <<bou>> si nu merita un thread. btw, din cate stiu, acum ceva vreme Mihaela Radulescu a fost (nu m-ar mira sa fie in continuare) posesoare de BMW R 1200 C (pe vremea aia stiu ca aveau si Bitman si Balint asemenea motoare), asadar cocheteaza de ceva vreme cu AB.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost trantit de pe motor de usa unui taximetru de o calatoare, motorul este cel primit cadou acum cateva zile de la BMW ;) http://www.cancan.ro/2008-10-25/A-cazut-cu...mita-cadou.html

 

 

nu meritai sa o primesti. mai intai invata sa conduci. iar spiritul anticipativ face parte din a conduce. taxi oprit, pasager inauntru... la ce te asteptai?

Editat de bavareze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu meritai sa o primesti. mai intai invata sa conduci. iar spiritul anticipativ face parte din a conduce. taxi oprit, pasager inauntru... la ce te asteptai?

 

asa, sunt de acord ca Dani a fost prost, cucoana l-a vazut pe prezentator, el singurel pe mobra pt ca Raduleasca era ocupata sa traga tot cascavalu de pe ex barbac'su pe la tribunal si o fi vrut femeia sa sara din taxi direct pe locul din spate, asta bleg, s-a intimidat si s-a varsat, ce e asa de greu? ;)

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa-mi bag.... S-a umplut forumul de meseriASI in motociclism... E usor sa dai din gura cand nu esti tu cel implicat. Poate ca nu e toata lumea asa "tare" ca voi. Am scapat de 3 ori Afrikana pe jos, fara sa ma impinga nimeni, iar in teren cad cu ea de 10 ori pe zi. Asta inseamna ca sunt "prost" cum spune cineva mai sus? E diferentza intr-o motocicleta de viteza, care are centrul de greutate foarte jos, si una de enduro, unde datorita inaltzimii la care se afla motorul, centru de greutate e destul de sus. Meseriashii care se tzin de tastaura nu stiu cum e. Nu au trait senzatzia, dar sunt expertzi. Asa cum se stie, sunt motociclisti care au cazut, si cei care nu au cazut inca...

Poate ca nu are experientza asa multa ca multzi dintre voi, dar are ambitzie. Si asta e de admirat, pentru ca sunt multzi "bikeri" care dupa prima cazatura in fatza la Bamboo nu se mai urca pe motor. Eu am vazut ce stie sa faca cu un motor de cross, si am ramas uimit. As vrea sa ii vad pe meseriashii cu vitezane, incercand sa faca un traseu cu o motocicleta de cross. Nu stiu care e mai naravasha, Busa sau cross-ul...

Imi aduc aminte ca tot asa mancatorie de rahat era cand a cazut Tariceanu si s-a julit la genunchi. Acum toata valva asta e provocata de faptul ca e combinat cu Raduleasca, ca altfel nu comenta nimeni. In afara ecranului, Dani nu e cu nimik mai vedeta decat voi, si nu isi da aere de expert.

Sa ne vedem sanatoshi!

P.S. daca unii din voi au uitat intre timp, frana la motocicleta e pe maneta din drepta, nu pe tasta Space.

 

 

nu meritai sa o primesti. mai intai invata sa conduci. iar spiritul anticipativ face parte din a conduce. taxi oprit, pasager inauntru... la ce te asteptai?

Acum pe bune, din filmuletz, aia erau la semafor, undeva pe banda a 2-a. Cand te apropii de semafor te asteptzi sa tzi se dea cineva jos din mashina pe banda a 2-a?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...