Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

pe mine sau pe darian? :))) poate scot biciul fermecat si te :whip: si pe tine . Mersi darian-san sabia aia neascutita? cu aia ma ameninti:D

LE: Cam mici pozele zgarcitule :lol:

 

Nu stiu din ce cauzã ies mici...camera telefonului,e setatã la 5 MP....Uneori se vãd mari,altã datã nu se pot mãri...Si nu umblu-n setãri. Aparatul meu foto,n-are decât 4,si e si prea mare chinul sã le transfer în laptop.Oricum,vezi cã-i gata si-asta a pasagerului,da...?! Acuma,astepti sã vinã si manetele alea.Aicea,eu nu mai am chiar niciun control.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, Darian! Am si eu o sa de transalp 600 pe care as vrea sa o retapitez...cat ma costa si cum facem sa o iei in primire? Sunt din Buc.

 

Salut

Ha,ha...Tocmai am turnat silicon,la una de TA...Mda...La ora asta...Si-n dupã-amiaza asta,am luat de la Postã,o alta,tot de TA,venitã de la Carei... Sunã-mã sã stabilim detaliile.Doar sã n-o vrei gata " ïeri"...Vezi ca-s încã nitel cam aglomerat.Pânã-n week-end,am de terminat o grãmadã, si nu vreau sã le mai amân.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza multiplelor lovituri de :whip: Darian nu mai poate lucra si va inceta orice lucrare pe care o avea in curs de finalizare?

 

LE:A fost o gluma,am intrat in posesia seilor dar revin cu poze mai pe seara. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astept pozele cu starea actuala a seii de tenere :).poza cu saua actuala.nu-i asa ca parca plange motoru' dupa saua lui?:( :banana:

post-54162-0-11595400-1332260752_thumb.jpg

Editat de LCA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ia-si propune lui Mr. D,sa monteze o camera "on line" sa vada toata lumea cum baleteaza el in jurul nenumaratelor sei.LASATI OMUL IN PACE CA MAI ARE SI FAMILIE,etc. Ar terb.sa stea numai la calcul.sa va raspunda voua la e-mail-uri,si telefoane. Sa ne rugam sa nu pateasca ceva,caci am pu..to.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... Ori sunt eu extrem de ghinionist, ori treaba nu e chiar asa cum pare la prima vedere.

Dupa descusatura de pe stanga (dupa 30 km cu saua refacuta) mi s-a descusut si pe dreapta. In aceeasi zona. Daca si de data asta mi-a taiat-o un vecin nenorocit cu forfecuta de unghii fara sa se atinga de material...

De acum incolo orice apare naspa la sa, incerc sa repar singur. Macar e gata cand trebuie si nu ma costa nimic. Ba mai economisesc si ceva benzina, evitand vreo 3-4 drumuri pan' la Cismigiu... Si poate tine si peste 200 km.

Nervi tari, baieti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... Ori sunt eu extrem de ghinionist, ori treaba nu e chiar asa cum pare la prima vedere.

Dupa descusatura de pe stanga (dupa 30 km cu saua refacuta) mi s-a descusut si pe dreapta. In aceeasi zona. Daca si de data asta mi-a taiat-o un vecin nenorocit cu forfecuta de unghii fara sa se atinga de material...

De acum incolo orice apare naspa la sa, incerc sa repar singur. Macar e gata cand trebuie si nu ma costa nimic. Ba mai economisesc si ceva benzina, evitand vreo 3-4 drumuri pan' la Cismigiu... Si poate tine si peste 200 km.

Nervi tari, baieti.

au fost destul de tari pana de curand,tu macar ai o sea sub fund,eu am o patura legata cu paianjez elastic :-j

 

poze!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...