Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un tip ajunge mort de beat acasa, nevasta-sa il ia la palme:
- Mai bei, ma, porcule?!
Zi, ma, mai bei?!
El, cu greu reusind sa ridice capul:
- Bine, toarna!

 

Care este asemanarea intre un proxenet si un popa ?

Amandoi iti spun: Mergi cu domnul!

 

Ma suna sotia aseara:

- Sa stii ca am spart oglinda laterala.
- Pffffff, cum ai reusit?
- M-am rasturnat cu masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un copil se juca în nisip. Vine un poliţai şi-l întreabă: - Ce faci? - Un poliţai! - Şi din ce-l faci? - Din apă, nisip şi cacao! Miliţianul se supără şi-l urmăreşte pe copil, dar nu-l prinde. A doua zi, la fel: - Ce faci? - Un miliţian! - Şi din ce-l faci? - Din apă, nisip şi cacao ! Iar se aleargă, iar scapa copilul. A treia zi, acelaşi scenariu: - Ce faci? - Un pompier! - Şi din ce-l faci? - Din apă şi nisip. - Şi cacao nu mai pui? - Nu, că atunci iese un miliţian.

Citeste mai mult: adev.ro/nkudh9
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Un copil se juca în nisip. Vine un poliţai şi-l întreabă: - Ce faci? - Un poliţai! - Şi din ce-l faci? - Din apă, nisip şi cacao! Miliţianul se supără şi-l urmăreşte pe copil, dar nu-l prinde. A doua zi, la fel: - Ce faci? - Un miliţian! - Şi din ce-l faci? - Din apă, nisip şi cacao ! Iar se aleargă, iar scapa copilul. A treia zi, acelaşi scenariu: - Ce faci? - Un pompier! - Şi din ce-l faci? - Din apă şi nisip. - Şi cacao nu mai pui? - Nu, că atunci iese un miliţian.

 

Citeste mai mult: adev.ro/nkudh9

 

:))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge un om la frizerie sa se barbiereasca. Si ii spune barbierului ca niciodata nu a putut fi bine ras pe obraji.
- Nici o problema, spune barbierul scotand o bila mica, de lemn, dintr-un sertar. Luati in gura bila asta si tineti-o intre gingii si obraz.
Omul face asta si capata cel mai fin barbierit din cate a simtit vreodata.
Apoi intreaba:
- Si daca inghiteam bila?
- Nici o problema, o aduceati a doua zi inapoi, la fel ca toti ceilalti clienti!

 

 

 

Suna telefonul si o voce de femeie spune:

- Alo?
- Cu doamna Ward, va rog.
- Eu sunt.
- Doamna Ward, sunt doctorul Jones de la laboratorul de teste. Cand doctorul a trimis proba sotului dvs ieri la laborator, o proba a unui alt domn Ward a ajuns concomitent, iar acum nu stim sigur care este cea a sotului dvs. Sincer rezultatul poate fi rau sau groaznic.
- Ce vreti sa spuneti? A intrebat doamna Ward agitata.
- Pai unul din rezultate indica Alzheimer iar celalalt Sida. Nu putem spune care este al sotului dvs.
- Groaznic! Nu puteti repeta testul?! a intrebat doamna Ward.
- Putem, dar clinica plateste cheltuielile pentru aceste teste scumpe o singura data.
- Pai si ce ar trebui sa fac?
- Personalul de la clinica va recomanda sa va lasati sotul undeva in mijlocul orasului. Daca gaseste drumul inapoi spre casa nu va mai culcati cu el !...

 

 

 

 

 

S-a găsit cel mai înalt brad din România, măsurând 62 de metri. Are măicuţa lui Fuego treabă tot anul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna telefonul si o voce de femeie spune:

- Alo?

- Cu doamna Ward, va rog.

- Eu sunt.

- Doamna Ward, sunt doctorul Jones de la laboratorul de teste. Cand doctorul a trimis proba sotului dvs ieri la laborator, o proba a unui alt domn Ward a ajuns concomitent, iar acum nu stim sigur care este cea a sotului dvs. Sincer rezultatul poate fi rau sau groaznic.

- Ce vreti sa spuneti? A intrebat doamna Ward agitata.

- Pai unul din rezultate indica Alzheimer iar celalalt Sida. Nu putem spune care este al sotului dvs.

- Groaznic! Nu puteti repeta testul?! a intrebat doamna Ward.

- Putem, dar clinica plateste cheltuielile pentru aceste teste scumpe o singura data.

- Pai si ce ar trebui sa fac?

- Personalul de la clinica va recomanda sa va lasati sotul undeva in mijlocul orasului. Daca gaseste drumul inapoi spre casa nu va mai culcati cu el !...

 

tare asta :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si le-a mai dat net, facebook, sa le poata spala creierul, asa prosti mai rar vezi. Faza: isi pun poze cu toata casa si familia pe net, iar dupa cateva zile nu le vine sa creada ca cineva le-a spart casa. Astia chiar invita hotii acasa la ei, creiere de ghips. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

O trupa de mascati se aduna in jurul sefului.

- Atentiune ! zice sefu', incepem operatiunea ! Potriviti-va ceasurile. E 11:48. Pentru cei care au afisaj digital: betisor, betisor, scaunel, om de zapada.

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Într-o unitate de tancuri, unei grupe de proaspeţi recruţi li se prezintă pentru prima oară un tanc. Plutonierul comandant de grupă începe să le explice:

 

- Tancul este de tip T-55, fabricat în URSS. Are cineva vreo întrebare?

Nimeni nu întreabă nimic.

- Pe tanc, se află instalat un aruncător de grenade calibrul 120. Are cineva vreo întrebare?

Nimeni nu întreabă nimic.

- Tot pe tanc avem o staţie de comunicaţii radio. Are cineva vreo întrebare?

Un soldat ridică mîna timid.

- Da, soldat, spune!

- Tovarăşe plutonier, staţia radio e pe lămpi sau pe tranzistori?

- Băi, pentru tîmpiţi ca tine o să repet: este pe tanc!

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Data viitoare când îţi mai vine să râzi de alegerile nevestei, aminteşte-ţi că şi tu eşti una dintre ele!

 

Biblia ne învaţă să ne iubim aproapele, iar Kama Sutra ne explică cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Un cuplu ...fiecare dormeau in camere diferite. In miez de noapte femeia urla si scoala toata casa... Sotul fuge spre camera ei, si vede prin intunericul noptii, o umbra care se indeparta prin gradina.
-Iubitule ! Ceva inspaimantator! Cineva a intrat in camera mea si m-a violat de doua ori !
-De doua ori ! De ce naiba nu m-ai strigat de la inceput !
-Prima oara am crezut ca esti tu. Cand a reinceput mi-am dat seama ca e altcineva...

 

Azi-dimineaţă, nevastă-mea a început să urle la mine:

- E numai vina ta!
- Dar ce-am făcut?
- Lasă-mă un minut să mă gândesc, abia m-am trezit!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...