Sari la conținut

Cel Mai Urat Chopper...


Altair
 Share

Postări Recomandate

Incep eu cu unul care m-a facut sa deschid acest topic

OFF TOPIC teas ruga sati completezi datele din profil daca se poate,asa am stii si noi de pe unde esti si daca ai vreun motor sau nu........

 

Te Salut

roby

 

E clar, carenele n-au ce cauta pe Choppere!

Mai bine faceau o vitezana "ferrari", decat sa-si bata joc de choppere cu carenele alea.

Chopper-metal.

Vitezana-plastic, carbon, etc.

OFF TOPIC

DE acord cu ce zici tu XCS911,dar tin sa te anunt ca de o bucata buna de timp in usa si europa sa inceput sa se faca pe choppere aripi de spate sau de fata din fiber glass chestia este ca sunt opsite si nu ne putem da seama din poze care sunt de fibra sau care sunt de fier

 

Te Salut

L&R roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea sunt choppere!

 

Ma REFEREAM LA CU TOTUL ALCEVA, la chestia ca omul a zis ca pe choppere nu se poloseste plastic,sau fibra :lol:

repede sari pe mine :ok: :moron:

 

SALUT

RENEGATULE

L&R roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Incepem cu ceva usor. Un terminat cu Uralul lui. Ce mandru e de opera lui.

 

Continuam cu 24 de motoare de drujba inseriate, care dau cateva sute de cai si trei manji putere.

 

Apoi cel mai lung chopper din lume. TZ metri.

 

Si o chestie care abunda in imaginatie si tehnologie brici, dar care tot urata cu spume e.

 

Ultima e bonus.

 

Chestia de care spui tu ca e urata cu spume.Depinde din ce punct privesti problema.Eu zic ca este o motocicleta fantastica din toate punctele de vedere. http://zeeldesign.com/Contenu.asp?Id=1 Parerea mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza cu motorul de la zeeldesign e facuta chiar de mine......:)Intradevar nu e un motor pe gustul multora.....dar nu cred ca e corect sa fie bagat alaturi de cele mai nashpa choppere......acum fiecare cu gusturile lui........si totusi motorul ala a castigat si ceva premii.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...