Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nonconformista ca de obicei, neavand un corp impecabil de dezgolit am ales sa il imbrac in haine speciale, lucrate manual din fibre naturale si bineinteles unicat :P

post-13245-1285652933_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' in pet ce e?

 

Vin facut de tata, din potgoriile proprii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt blonda dar nu o sa imi cer scuze pentru greseala ba mai mult tin sa te anunt ca gresesti in ceea ce priveste dimensiunile terenurilor cultivate cu vita de vie. Totusi asa proasta si inapoiata cum ma vedeti imi conduc singura motocicleta iar voi nu imi treziti decat un sentiment de dezgust total.

 

 

PS: Nu imi mai dati replici nu o sa mai intru niciodata pe sectiunea asta facuta pentru femei ca sa se bage barbatii in seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e adevărat :) Un Walther PPK :P

Da , a fost superb ieri ...ăsta a fost motivul mai mult pentru care am ieÂşit la poze ...pentru apusul ăla :laugh:

Încă câteva poze să nu fiu offtopic :D

Se joaca iar filmu Chucky

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se joaca iar filmu Chucky

 

 

Ce-ai dear , eÂşti gelos ? :P

 

 

L.E: Vai ...iar apare Chucky ? Damn ...credeam că vor să mai joc eu încă odată , se pare că te-au ales pe tine ....chiar sunt demoralizată complet acum :laugh: Nu mai băga linkuri aici , înțeleg că vrei să-ți faci reclamă , fericit mic ce eÂşti dar...toate la timpul lor ...

 

Promit să mă uit ...să-Âşi fac un "raiting" mai ceva ca la otv !

Editat de MillionDollarBaby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt blonda dar nu o sa imi cer scuze pentru greseala ba mai mult tin sa te anunt ca gresesti in ceea ce priveste dimensiunile terenurilor cultivate cu vita de vie. Totusi asa proasta si inapoiata cum ma vedeti imi conduc singura motocicleta iar voi nu imi treziti decat un sentiment de dezgust total.

 

 

PS: Nu imi mai dati replici nu o sa mai intru niciodata pe sectiunea asta facuta pentru femei ca sa se bage barbatii in seama.

nu te-a facut nimeni proasta si inapoiata si nu a zis nimeni ca nu ai putea sa iti conduci motocicleta :laugh: te-a atentionat numai ca nu ai scris corect, asta nu ar trebui sa iti provoace un dezgust total...zic si eu..poate e alta situatia si nu o cunosc eu pe deplin.dar poate ai exagerat putin si uite asa incep certuri inutile :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt blonda dar nu o sa imi cer scuze pentru greseala ba mai mult tin sa te anunt ca gresesti in ceea ce priveste dimensiunile terenurilor cultivate cu vita de vie. Totusi asa proasta si inapoiata cum ma vedeti imi conduc singura motocicleta iar voi nu imi treziti decat un sentiment de dezgust total.

 

 

PS: Nu imi mai dati replici nu o sa mai intru niciodata pe sectiunea asta facuta pentru femei ca sa se bage barbatii in seama.

 

 

Nu cred ca este ceva rau in a-ti corecta o gresela gramaticala! :P

 

Stai linistita! Faptul ca esti conducator de motoreta nu te face vreo superfemeie! :laugh: Am tot vazut prin postarile tale tendinta de a crede ca esti megatare ca esti posesoare de permis categoria A si ca...mai si mergi cu motocicleta! NU te mai umfla in pene atat! Ca si tine...sunt sute...mii de motocicliste in lumea asta si nu se lauda atat de mult! :)

 

 

P.S. Sectiunea asta nu este STRICT pentru femei! :D Chill

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

comentarii la poza ta:

1) naspa baru

2) misto protectiile & costumul

3) de ce statea baiatu' ala dragut cu spatele la tine? nu socializezi or smth?

4) cand am luat lantu' ala rosu ziceai ca aduci albastre si ca facem schimb. ai adus albastre? Nu de alta da' ala rosu nu se asorteaza cu mobra mea. care e albastra. ca fusta ta. care e albastra. care se asorteaza cu mobra mea. o coincideta? nu cred..ma, tu prin poza asta de fapt vrei sa spui ca ne potrivim si te dai la mine. aceasta este o alegere buna pentru ca eu sunt un minunat. iti permit sa ma scoti la un suc. daca dup'aia ma scoti si la vin si ma duci si acasa (pasager) promit ca ma si barbieresc.

Editat de vladase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

comentarii la poza ta:

1) naspa baru

2) misto protectiile & costumul

3) de ce statea baiatu' ala dragut cu spatele la tine? nu socializezi or smth?

4) cand am luat lantu' ala rosu ziceai ca aduci albastre si ca facem schimb. ai adus albastre? Nu de alta da' ala rosu nu se asorteaza cu mobra mea. care e albastra. ca fusta ta. care e albastra. care se asorteaza cu mobra mea. o coincideta? nu cred..ma, tu prin poza asta de fapt vrei sa spui ca ne potrivim si te dai la mine. aceasta este o alegere buna pentru ca eu sunt un minunat. iti permit sa ma scoti la un suc. daca dup'aia ma scoti si la vin si ma duci si acasa (pasager) promit ca ma si barbieresc.

....fetelor, cine-i baiatul asta simpatic? :laugh:

Editat de Hondita500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ma gandesc pt ce am deschis eu topicul asta acum 5 ani si ce a ajuns acum, ma ia cu greatza......ce-i drept, pe vremea "aia" nu erau atatia combinatozauri , ca acum.....bleah.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...