Sari la conținut

1 Mai 2009 - Vama Veche


ambidextru
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 262
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Autostrada scrie pe mine... :D

 

Gixule voi pe unde va cazati?

 

L.E. sa ne vedem si noi azi pe seara sa imi dai manusile, ca mi-e ca o sa inghet cu shorty-urile la drum lung :D

Editat de THC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec vineri pe la 10-11

Care doreste sa se alature ok...Eu plec in 2 Mai, dar pana acolo daca cineva doreste sa mearga cu altcineva tot drumu e binevenit. Ca viteza nu stiu - depinde de radare...oricum nu goarna ca s-ar putea sa am pasager si nu ii dau cand merg cu cineva in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yello, pipl!

 

Drumul A2 - Cernavoda - Constanta e perfect (dupa Mangalia, e o mica zona unde asfaltau astia, dar la cum se vedea, cred ca termina azi). Azi nu au fost radare, dar probabil de maine o sa fie prezenti baietii cu radarele mobile. La Constanta vremea acum este superba. Dupa ce anul trecut m-am intors pe ploaie torentiala cu motorul de la mare, deja aversele care se anunta week-end-ul asta nu ma mai sperie. Asa ca suiti-va pe cai, ca d-aia va numiti motociclisti, si nu va mai vaitati atat de ploaie!

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Autostrada scrie pe mine... :D

in ce zi si la ce ora? cumva maine de la 11.00? ;)

 

cine mai e pentru maine A2 la ora 11.00 plecarea. 120-140km/h sa zicem viteza de deplasare.

maine e zi cu soare... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Eu o sa plec joi, pe la 11 (zic eu, da' nu e nimic stabilit) pe bucuresti-urziceni-slobozia-vadu oii-constanta. Se mai baga cineva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce zi si la ce ora? cumva maine de la 11.00? ;)

 

cine mai e pentru maine A2 la ora 11.00 plecarea. 120-140km/h sa zicem viteza de deplasare.

maine e zi cu soare... :D

 

Poimaine... :D Cel putin asa era stabilit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce zi si la ce ora? cumva maine de la 11.00? :D

 

cine mai e pentru maine A2 la ora 11.00 plecarea. 120-140km/h sa zicem viteza de deplasare.

maine e zi cu soare... :D

 

Maine la 9.30-10. Am bagaje si mandra in spate, asa ca merg incet, deci probabil ma prinzi pe drum.

A2- Medgidia-Constanta-Mangalia-Vama.

Pauza de cafea la Medgidia.

Dai un flash.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la 9.30-10. Am bagaje si mandra in spate, asa ca merg incet, deci probabil ma prinzi pe drum.

A2- Medgidia-Constanta-Mangalia-Vama.

Pauza de cafea la Medgidia.

Dai un flash.

haha, ce ma bucur. dar de ce nu plecam impreuna? si eu am bagaje si mandra in spate, iar de grabit nu ma grabeste nimeni. eu ziceam sa fie la 11.00 ca sa mai dea soarele, dar daca tu zici ca la 10.00, ramane sa vorbesc si eu cu mandra mea si sa vedem daca ne trezim mai devreme cu o ora :D. apoi iti dau un telefon.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce zi si la ce ora? cumva maine de la 11.00? :D

 

cine mai e pentru maine A2 la ora 11.00 plecarea. 120-140km/h sa zicem viteza de deplasare.

maine e zi cu soare... :D

 

Vreau si eu!

Primiti ? Maine la ora 11 punct de intalnire unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu!

Primiti ? Maine la ora 11 punct de intalnire unde?

cum The Duck e de prin cartier, adica obor-colentina, si amic de-al meu am stabilit sa ne sunam maine dimineata si sa stabilim unde ne intalnim. s-a schimbat ora si pe la 10 iesim pe autostrada, ori prin catelu ori de la Molul la intrare pe autostrada.

daca vrei sa fii trezit maine dimineata lasa pe PM nr de telefon si te anunt ce decidem.

nu sarim mai mut de 140 pe autostrada, ca sa stii...cbrul tau poate mai mult :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec vineri pe la 10-11

Care doreste sa se alature ok...Eu plec in 2 Mai, dar pana acolo daca cineva doreste sa mearga cu altcineva tot drumu e binevenit. Ca viteza nu stiu - depinde de radare...oricum nu goarna ca s-ar putea sa am pasager si nu ii dau cand merg cu cineva in spate.

 

salut,

eu plec vineri. dimineata tre sa ma duc la serviciu si sper sa scap la 11:00 ca am serviciul la iesire pe A2 deci as putea sa fiu la 11:00 la MOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta nu uitam, pacat ca nu a-ti gasit o locatie mai apropiata de vama ca anu trecut. :D

 

Anul trecut a fost cu titlul de intrunire. Intrunirea de anul acesta e in Mamaia pe 29-31 Mai ;)

Sambata asta tragem o mare chefuiala aniversara cu bere, hamsii, cantari live si nelipsitele focuri in butoaie :D

 

Faza cea mai faina e ca o sa fim ca o mica oaza de nonconformism intre housarelile din jur... in club crystal de exemplu, la 200 de metri de noi vor fi DJ de aia scumpi si fitzosi de dau 5000 de euro pe o masa :D Le'aratam noi cum se distreaza bikerii! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrucat am ajuns in bucuresti, nu stiu cati bani am sa fac zilele astea... tare as vrea sa merg si la mare. deci... AM LOC DE PASAGER-PASAGERA sa cotizeze la kerosen. daca e cineva interesat... are datele mele la profil, dar voi fi disponibil numai la telefon.

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut a fost cu titlul de intrunire. Intrunirea de anul acesta e in Mamaia pe 29-31 Mai

Sambata asta tragem o mare chefuiala aniversara cu bere, hamsii, cantari live si nelipsitele focuri in butoaie

 

Faza cea mai faina e ca o sa fim ca o mica oaza de nonconformism intre housarelile din jur... in club crystal de exemplu, la 200 de metri de noi vor fi DJ de aia scumpi si fitzosi de dau 5000 de euro pe o masa ;) Le'aratam noi cum se distreaza bikerii! :D

 

La faza cu Crystal ai mare dreptate....in rest ce sa zic... sper sa fiu destul de treaz cat sa dau cu prezenta :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primele vesti din vama: Grija mare la drumul ce intra spre plaja, multi bolovani si scoici; vremea e superba, deja sunt corturi instalate pe plaja! :D

 

aaa....si se poate urca pe pista de biciclisti :D

 

Sigur Horia, o sa pazesc locul cu sarguinta! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saalve tuturor,

 

relatez de pe litoral ;) :

 

Am ajuns aseara pe la 12 . azi sunt in neptun. vremea f buna 20 grade si soare fara pic de nori. in neptun se pregatesc scene pentru concerte. nu stiu exact ce. la vama nu am ajuns inca. posibil mai pe seara.

 

daca si vremea ar fi maine pe jumatate ca azi, ar fi perfect :D

 

deja pe aici curge ceva bere.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...pleaca cineva maine mai de dimineata..sa zic...8?

 

Nush daca chiar 8, dar pe la 9 cred ca sunt la benzinaria aia, MOL :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...