Sari la conținut

Chelurebel A Avut Accident Ieri Seara :((


bicicleta
 Share

Postări Recomandate

Multa sanatate si refacere cat mai rapida ii doresc. Fierul se repara oricat ar fi de "sifonat". Pana la primavara e timp destul sa cauti piese pentru motor. Si eu cred ca are nevoie de un avocat bun daca se hotaraste sa faca plangere penala dar banii, din pacate, nu o sa-i recupereze prea curand. E foarte important sa-si ia de la IML certificat medical cu mai mult de 60 de zile de ingrijiri medicale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Wow... Regret ce a patit rebelul!!! Sper din toata inima sa se refaca cat mai repede si in primavara sa-l vad pe Dominator... Vreau sa imi coafez si eu tobele ca la motoreta lui... asa ca I NEED ASSISTANCE!!!!

 

Insanatosire grabnica si succes maine la operatie!!!

 

Atentie cu militzienii... nu e de joaca

 

Bafta multa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru vatamarile suferite, va primi aproape sigur peste 60 de zile de ingrijiri medicale. Trebuie sa urmareasca indeaproape mersul anchetei si sa se constituie parte civila. Daca va avea un avocat nu vor fi probleme cu procedurile si termenele. Insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine daca se poate spune asa, tinand cont ca langa el era un pusti de 20 de ani cu piciorul amputat,

singura grija a lui Cristi era sa fie sterilizate bine ustensilele ca cica nu stiu ce virus bantuie prin spitale si faci infectie.

 

Sa mai spun ca s-a dus un prieten prin spital sa ii faca rost de o perna?

Sanatate multa si bafta la operatie!

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

cica nu stiu ce virus bantuie prin spitale si faci infectie.

E vorba de stafilococul auriu, cunosc 3 persoane care au contactat virusul numai in luna trecuta. Mergi cu o boala si pleci cu doua.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de stafilococul auriu, cunosc 3 persoane care au contactat virusul numai in luna trecuta. Mergi cu o boala si pleci cu doua.

 

De sarbatori au si spitalele oferta lor... 2 in 1...... :lol: macabru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off-topic: ce e stafilococul asta auriu, si cum se manifesta. care sunt simptomele?

Si de ce mori daca-l iei?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma insel ajung 20 zile de spitalizare ca sa o incurce irevocabil tembelul ala. Daca iese vinovat nu conteaza cate zile de ingrijiri are, despagubirile pot fi cerute. Doar ca trebuie sa te intelegi cu el la despagubiri. Daca lasi instanta sa se pronunte despre despagubiri o ca iei in mana. Nu capeti decat zilele de salariu pierdute plus cam 10-15% de obicei.

 

Get well soon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba despre zile de ingrijiri medicale, nu de spitalizare. Sunt doua lucruri diferite (in intelesul legii). Daca sunt mai putin de 60, actiunea penala se pune in miscare la plangerea prealabila a persoanei vatamate. Peste 60 de zile - fapta este urmarita din oficiu.

Editat de Mishu GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am iesit din spital. Am trecut pe la munca sa-mi vad colegii si am intrat putin sa va spun ca sunt bine in general dar mana mai are nevoie de trei saptamani pentru refacerea muschilor si pe urma exercitiile de recuperare...Vreau sa va multumesc pentru sprijinul vostru si aveti grija pe langa cine mergeti in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am iesit din spital. Am trecut pe la munca sa-mi vad colegii si am intrat putin sa va spun ca sunt bine in general dar mana mai are nevoie de trei saptamani pentru refacerea muschilor si pe urma exercitiile de recuperare...Vreau sa va multumesc pentru sprijinul vostru si aveti grija pe langa cine mergeti in trafic.

:crack: wellcome back!

 

Grija mare de tine si manuta ta ! Daca ai nevoie de un avocat sa-mi spui!

:P Iarna scurta si recuperare rapida !

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am iesit din spital. Am trecut pe la munca sa-mi vad colegii si am intrat putin sa va spun ca sunt bine in general dar mana mai are nevoie de trei saptamani pentru refacerea muschilor si pe urma exercitiile de recuperare...Vreau sa va multumesc pentru sprijinul vostru si aveti grija pe langa cine mergeti in trafic.

 

:crack: :baldy: :lol: FELICITARI! Spitalul sucks man... recuperare rapida!!!

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...