Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

rog frumos cine are semnalizari pe care nu le foloseste ...am si eu nevoie sa pun pe spate ca am 2 licurici . :finger:

 

 

* si eu am aceesi problema, ...rupt un semnal de pe spate. Am primit de la un bun samaritean 4 semnale (scoase de pe un Intruder ...mare), el si-a pus d-alea shmecher cu leduri. Asa ca am sa-ti dau tie doua, ca eu nu folosesc decat 2 (dar nu stiu daca se potrivesc fata-spate, vedem la fata locului). Le trimit pe Geo daca ajunge inaintea mea in Bv. :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare tuturor.Sunt relativ nou pe forum aici.Caut si eu panza ,cu care se invelesc tevile de esapament,pt clasica mea YAMAHA Single roadster 500.vreau sa o modific usor usor.care aveti niste banda din aceea in plus,va rog sa ma contactati.Multumesc,sa ne vedem cu bine.

post-20213-1190817726_thumb.jpg

post-20213-1190817758_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* si eu am aceesi problema, ...rupt un semnal de pe spate. Am primit de la un bun samaritean 4 semnale (scoase de pe un Intruder ...mare), el si-a pus d-alea shmecher cu leduri. Asa ca am sa-ti dau tie doua, ca eu nu folosesc decat 2 (dar nu stiu daca se potrivesc fata-spate, vedem la fata locului). Le trimit pe Geo daca ajunge inaintea mea in Bv. :lol:

 

waw...merci frumos :moron: pai cred ca si Geo va ajunge tot cand vei ajunge si tu (adica pe 12 oct.-in caz ca ai uitat reinnoiesc invitatia). :finger: dar nu prea mult ca ai vazut ce rau ti-a fost ultima data :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni. Mi se pare extraordinar ce faceti voi cu sectiunea asta, tot respectul, si jos cu palaria. Oameni ca voi mai rar in Romania. Respectele mele omului ce a donat motorul complet. Ce as fi vrut sa fiu pe forumul asta la vremea respectiva, avand in vedere ca aveam motor cand eram mai mic, si inainte sa ma pot urca pe el, mi l-a vandut tata de sub mine. : :moron: :lol: :eek: Dar noh, om fara minte. Era un MZ TS250, dat ca plata la un om ce a varuit apartamentul lui tata. Superb motorul, in schimb om fara minte tata.

Acuma sincer mi-e cam rusine sa va cer asta, dar daca ati putea sa ma ajutati cu ceva echipament, as vrea sa ma apuc pana la urma de mersul pe motor (carnetul vine luna viitoare, motorul la primavara), dar din pacate, bani putini, ba chiar de loc pt echipament.

Cu orice v-ati putea face mila, beri multe la intalnirile de anul viitor. Numa sa ma vad pe motor :cheers:

Multam foarte mult, si respectele mele pentru voi astia mai marii ce va faceti mila de astia micii si la inceput de drum ca mine :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor.Sunt relativ nou pe forum aici.Caut si eu panza ,cu care se invelesc tevile de esapament,pt clasica mea YAMAHA Single roadster 500.vreau sa o modific usor usor.care aveti niste banda din aceea in plus,va rog sa ma contactati.Multumesc,sa ne vedem cu bine.

Iata aici ceva. mai am o rola de 8 si una de 14 metri. Aici gasesti si formula de calcul ca sa stii de cata ai nevoie.

/index.php?...anda+izolatoare

 

Din pacate, pana pe 18 octombrie bantui prin tara, asa ca, daca vrei, vorbim dupa aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata aici ceva. mai am o rola de 8 si una de 14 metri. Aici gasesti si formula de calcul ca sa stii de cata ai nevoie.

/index.php?...anda+izolatoare

 

Din pacate, pana pe 18 octombrie bantui prin tara, asa ca, daca vrei, vorbim dupa aia.

cea de 8 e numai buna.astept ,nu e problema .Multumesc tare mult .Mai rar oameni ca voi,cei care postati in topicul asta.Noroc !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea de 8 e numai buna.astept ,nu e problema .Multumesc tare mult .Mai rar oameni ca voi,cei care postati in topicul asta.Noroc !!!

Ma lauzi degeaba, ca eu am fost cam off-topic (iertare, Blackule!). Daca citeai linkul mai atent ai fi vazut si pretul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu e asa cum spun eu,mi-ai fi cerut bani pe ea..nu crezi? Numai bine :blink:

 

 

totusi sunt ceva bani sa-i donezi asa...(deci citeste mai atent in linkul pus de el)

 

mai merge sa donezi una alta....si oricum zicea clar k a cumparato :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut everyone! Am nevoie de un rezervor Simson SR2 (motoreta ala veche din anii '50-'60, dupa care a fost copiat Carpati-ul), sau rezervor de Carpati. Rezervorul Simson-ului este mai frumos, daca aveti careva, va rog sa-mi scriti. Nu-mi trebuie neaparat gratis. Si mai am nevoie de un scaun de tractor, scaunul ala din fier, care era pe tractoare mici si vechi, fara cabina. Eight Ball-ul va renaste in stil bobber japonez, am nevoie de ,,piesele'' astia. THX!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut everyone! Am nevoie de un rezervor Simson SR2 (motoreta ala veche din anii '50-'60, dupa care a fost copiat Carpati-ul), sau rezervor de Carpati. Rezervorul Simson-ului este mai frumos, daca aveti careva, va rog sa-mi scriti. Nu-mi trebuie neaparat gratis. Si mai am nevoie de un scaun de tractor, scaunul ala din fier, care era pe tractoare mici si vechi, fara cabina. Eight Ball-ul va renaste in stil bobber japonez, am nevoie de ,,piesele'' astia. THX!! :bigstar:

abia astept :bigstar:

cauta rezervorul pe la comuniste,acolo ai avea sanse sa dai de unul.

scaun de tractor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut everyone! Am nevoie de un rezervor Simson SR2 (motoreta ala veche din anii '50-'60, dupa care a fost copiat Carpati-ul), sau rezervor de Carpati. Rezervorul Simson-ului este mai frumos, daca aveti careva, va rog sa-mi scriti. Nu-mi trebuie neaparat gratis. Si mai am nevoie de un scaun de tractor, scaunul ala din fier, care era pe tractoare mici si vechi, fara cabina. Eight Ball-ul va renaste in stil bobber japonez, am nevoie de ,,piesele'' astia. THX!! :bigstar:

 

Pai eu te-as putea ajuta numai daca ma duc la un mos sa vad daca il vinde ca are multe Sisonete :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu te-as putea ajuta numai daca ma duc la un mos sa vad daca il vinde ca are multe Sisonete :bigstar:

 

SALUTARE ,

AM SI EU UN PRIETEN CARE ARE NEVOIE DE UN MAGNETOU DE SIMSON !!!

DA REPEDE CA TIPUL ARE CLIENT PENTRU MOTOR ... DACA II POTI DA O MANA DE AJUTOR TE ROG DA-I UN SMS SAU UN TELEFON 0723656643 = GIGI PAMANTEANU !!!

MULTAM MULT !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE ,

AM SI EU UN PRIETEN CARE ARE NEVOIE DE UN MAGNETOU DE SIMSON !!!

DA REPEDE CA TIPUL ARE CLIENT PENTRU MOTOR ... DACA II POTI DA O MANA DE AJUTOR TE ROG DA-I UN SMS SAU UN TELEFON 0723656643 = GIGI PAMANTEANU !!!

MULTAM MULT !!!

 

 

Pai magnetou de simson sr 2 ?? :bigstar: daca e de simson sr2 il intreb maine ma duc la el sorry Pannoniachopper dar nu am avut timp sa merg dar maine sau poimaine sigur ma duc :bigstar: numai bine asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE ,

AM SI EU UN PRIETEN CARE ARE NEVOIE DE UN MAGNETOU DE SIMSON !!!

DA REPEDE CA TIPUL ARE CLIENT PENTRU MOTOR ... DACA II POTI DA O MANA DE AJUTOR TE ROG DA-I UN SMS SAU UN TELEFON 0723656643 = GIGI PAMANTEANU !!!

MULTAM MULT !!!

 

 

 

simsonul de care vb tu nu este acelasi model despre care vb denis.... :bigstar:

 

e o diferenta f f f f mare :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simsonul de care vb tu nu este acelasi model despre care vb denis.... :(

 

e o diferenta f f f f mare :bigstar:

 

 

Atunci nu are rost sa intreb pentru ca tie nu iti trebuie pentru Simson Sr 2(Simsoneta),iti trebuie pentru Simson Awo nu? :D :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu el o zis de un simson sr 2 :bigstar:

 

 

 

ti-as recomanda sa citesti cu atentie mai multa inainte de a posta....ai incurcat deja mai multe chestii

 

 

vorbesti cam pe langa....no ofence :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu el o zis de un simson sr 2 :bigstar:

e incepator omu pe aci!

sa sti si tu, citeste mai sus si eventual pe cealalta pagina sa nu faci confuzie, ca ajungi sa te faci de ris! iti spun astea spre binele tau!

atentie!! urechile ciulite si ochii deschisi :bigstar:

numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...